Puyehue nacionālais parks

Puyehue Nacionālais parks

Kā citus šajā zonā esošos parkus, arī šo raksturo biezi meži, vulkāniskas izcelsmes reljefs, kā arī daudzas upes un ielejas. Mitrie, mūžzaļie meži šeit atrodas, pateicoties lielajam nokrišņu daudzumam un sastāv no coignes un ulmo kokiem zemākajos apgabalos, kā arī no tepa, manio un coigue kokiem augstākajās zonās.

Kas attiecas uz parka faunu, tad šeit mājo pumas, pelēkās lapsas un ķirzakas, kā arī vēl daudz dažādi dzīvnieki. Starp putniem jāpiemin kondori. Parkā ir izveidots labs pārgājienu taku tīkls, kas viesiem ļauj izbaudīt apkārtnes skaistumu, kā arī ļauj nodarboties ar dažādām aktivitātēm. Tāpat parkā ir pieejami karstie avoti, savukārt ziemā var apmeklēt un atpūsties Antillanca slēpošanas centrā, Casablanaca vulkāna nogāzēs.

Atrašanās vieta – Ezeru reģions, 189 kilometrus uz ziemeļaustrumiem no Puerto Montt .

Kā turp nokļūt – no Santiago uz Osorno ; tālāk pa 215. ceļu, 89. kilometrā ceļš ieved tieši parkā.

Apkārtnē – Vicente Perze Rosales Nacionālais parks.

Aktivitātes – makšķerēšana, peldēšana, slēpošana, alpīnisms, pārgājieni, dabas vērošana, kultūras ekskursijas, fotografēšana.

Klimats – apgabalā laiks ir lietains un vēss, sausās sezonas šeit nav. Tomēr klimats dažādās parka vietās ir atšķirīgs. Vidējā gada temperatūra ir 8 grādi.

Translate

Šodien

2019. gada 13. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Roma atrodas tuvāk Tunisai, nekā Bernei, Vīnei vai Belgradai. Pirms Dienvidslāvijas sabrukšanas, Tunisa bija vistuvākā nacionālā galvaspilsēta Romai

Pasākumi

Voldemārs Avens (ASV) Personālizstāde

Latvijas Nacionālā mākslas muzeja Mazajā zālē (K.Valdemāra ielā 10a, Rīgā) no 2009.gada 16.jūlija līdz 23.augustam būs skatāma Amerikā dzīvojoša latviešu mākslinieka, arhitekta un...