Lleu Lleu ezers

Lleu Lleu ezers

Lleu Lleu ezers, kura nosaukums Mapuche valodā nozīmē „ kust”, atrodas 12 metrus virs jūras līmeņa 14 kilometrus uz dienvidrietumiem no Contulmo un aizņem 4300 hektārus. Šis ezers ar stāvajiem krastiem atrodas Nahuelbuta kalnu vidū. To uzskata par tīrāko Latīņamerikas ezeru, jo tā ūdeņi ir savienoti ar okeānu.

Pār upi, kas savieno ezeru ar okeānu, ir uzcelts tilts ar vārtiem. No šiem vārtiem ar mazu motorlaivu var doties izbraukumā pa ezeru un tā četru ieteku līčiem. Ezers ir patiešām skaists un atšķiras un apkārtnē esošā Lanalhue ezera, kurā spēcīgi jūtama tūrisma ietekme.

Starp apkārtnes iecienītākajām atrakcijām jāmin Puerto Choque Lolcura, Huilinco un Lleu Lleu upes izteka. Ezers ir ideāli piemērots ūdenssportam un izbraukumiem ar laivām. Ezerā mājo augstas kvalitātes zivis – foreles, laši un makreles – pateicoties tā ūdens tīrībai. Lai varētu atpūsties no sirds, pie ezera atrodas kempingi un brīvdienu mājiņas.

Atrašanās vieta – 43 kilometri no Canete , 14 kilometri uz dienvidrietumiem no Contulmo, Bio Bio reģions.

Atrakcijas – Puerto Choque, Lolcura, Huilinco un Lleu Lleu upes izteka.

Kā turp nokļūt – ceļš no Canete .

Aktivitātes – burāšana, airēšana, pārgājieni, makšķerēšana, dabas vērošana, fotografēšana.

ApkārtnēCanete , Contulmo, Tirua un Lanalhue ezers.

Translate

Šodien

2019. gada 13. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Beļģija ir vienīgā valsts, kas nekad nav ieviesusi cenzūru „pieaugušo” filmām

Pasākumi

Dizains LV

Izstādes DIZAINS LV mērķis ir Latvijas dizaina popularizēšana, sabiedrību izglītošana un dizaina vides aktivizēšana. Rādīt labākos produktus, kas šobrīd ir mūsu dizaina spožākie...