Huife karstie avoti

Huife karstie avoti

Huife karstie avoti atrodas lieliskā vietā, Andu kalnu ainavas ieskauti, Čīles 9. reģionā. Karstie avoti atrodas pie Liucura upes, apmēram 32 kilometrus uz ziemeļaustrumiem no Pucon , apmēram 400 metru augstumā. Tie atrodas lielā Villarrica vulkāna tuvumā. Lai nokļūtu šajā parkā apmeklētājiem jābrauc ar autobusu no Temuco pilsētas uz Pucon , un tālāko no Pucon tieši uz avotiem. Ir iespēja Temuco noīrēt auto.

Avotu ūdens temperatūra ir no 38 līdz 56 grādiem pēc Celsija. Šis termiskais ūdens satur sārmus, sulfātus, hlorīdus, kaļķi, sodu, kāliju un kalciju, no kuriem sodas sulfāti un kālijs ir dominējošās vielas. Šos ūdeņus iesaka stresa un noguruma noņemšanai, artrīta, reimatisma, hipertonijas un ādas slimību ārstēšanā. Ir iespēja kombinēt karstos avotus ar Liucura upes aukstajiem avotiem, jo šāda veida terapija palīdz regulēt asinsspiedienu un uzlabo asins cirkulāciju.

Bez avotiem viesiem vēl ir pieejamas citas aktivitātes – pārgājieni, dabas takas, izjādes ar zirgiem, dabas vērošana un citas. Noteikti jādodas pastaigās pa mežiem, aplūkojot vietējos kokus, kā arī jādodas izbraukumā pa Liucura upi, kurā var arī makšķerēt. Pateicoties kūrorta tuvumam Pucon pilsētai, tūristi var apmeklēt arī šo pilsētu un tās pludmali, kas piedāvā nodarboties ar vairākiem ūdenssporta veidiem. Pilsētā var izbaudīt arī aktīvo naktsdzīvi, kā arī iegādāties vietējo iedzīvotāju amatnieku izstrādājumus.

Avotu apkārtnē atrodas arī vairāki Nacionālie parki – Villarrica parks ir labākais piemērs. Tas piedāvā apskatīt Villarrica vulkānu. Vienīgā ieeja parka ir tieši caur Pucon pilsētu. Ziemas laikā Villarrica vulkāna nogāzē tiek atvērts slēpošanas centrs, kamēr vasarā tā virsotni cenšas iekarot alpīnisti.

Translate

Šodien

2019. gada 13. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Zemes gravitācijas dēļ, maksimālais iespējamais kalnu augstums ir ne augstāk par 15000 m

Pasākumi

Psihodēliskās mūzikas koncerts

14. augustā Latvijas Laikmetīgās mākslas muzeja pilotprojekta kim? un
nepieradinātās mūzikas festivāla „Skaņu mežs” oganizētajā koncertā
Spīķeros, Maskavas ielā 12/1. uzstāsies...