Elizalde ezers

Elizalde ezers

2510 hektārus lielais Elizalde ezers ir pazīstamākais Aysen reģionā. Tas ir garš un šaurs, garumā 25 kilometrus un platumā – 2. Ezeru ieskauj coigne un lengas koku meži, un tas veido daļu no piecu ezeru kopas, kas satek kopā uz rietumiem no Puerto Aysen.

Ezerā pastāvīgi novērojami viļņi, jo tā teritorijā valda rietumu vēji. Ūdens temperatūra vidēji ar ap 11 grādiem. Pateicoties savai dabai un apkārtnei, ezers ir ideāla atpūtas vieta, kur var nodarboties ar tādām aktivitātēm, kā foreļu makšķerēšanu, izjādēm ar zirgiem, riteņbraukšanu un laivu braucieniem, kas ir iznomājamas. Pie ezera ir kempingu zona, ko sauc par La Cascada, kuras nosaukums ir cēlies no apkārtnē esošajiem ūdenskritumiem. Netālu atrodas arī viesnīca. Uz rietumiem no Elizalde ezera atrodas Caro ezers.

Atrašanās vietaAysen reģions, 28 kilometrus uz dienvidaustrumiem no Coyhaique.

Atrakcijas – daba.

Kā turp nokļūt – no Santiago uz Coyhaique.

Aktivitātes – makšķerēšana, pārgājieni, burāšana, kalnu riteņbraukšana, izjādes ar zirgiem, airēšana, dabas vērošana, fotografēšana.

ApkārtnēDesierto ezers, Caro ezers.

Translate

Šodien

2019. gada 13. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Maximus cirks Romā, pēc tam, kad to pārbūvēja Jūlijs Cēzars, varēja uzņemt 150000 cilvēku. Agrīnās impērijas sākumā tas tika vēlreiz pārbūvēts, lai varētu uzņemt papildus 100000

Pasākumi

Kaligula

Režisors Dž. Dž. Džilindžers pierādījis, ka viņš vērīgi seko līdzi laika norisēm un izmaiņām gan sabiedrībā, gan arī teātra estētikā. Nobela prēmijas laureāta Albēra Kamī...