Bosque Fray Jorge nacionālais parks

Fray Jorge Nacionālais parks

Šis parks, ko UNESCO ir deklarējusi kā Pasaules biosfēras rezervātu, ir neparasts dabas fenomens. Tas ir tipisks kalnienes mežs, kas atrodas tuksnešainā piekrastes zonā. Tā kā vidējais gada gaisa nokrišņu daudzums nepārsniedz 113 mm, meža eksistence vistiešākā mērā ir atkarīga no piekrastes miglas, ko dēvē par camanchaca. Mežs aizņem apmēram 400 hektārus un tajā aug citronkoki, dažādi krūmi, kā arī visdažādākās papardes – 1250 kilometrus no vides, kur tiem būtu jāaug.

Atrašanās vietaCoquimbo reģions, 150 kilometrus uz dienvidiem no La Serena .

Kā turp nokļūt – No Santiago uz Ovalle ar auto. Tālāk uz Cerillos de Tamaya, kur jānogriežas. Tālākais ceļš ved uz Panamerica lielceļu, kurš jāšķērso, un jāturpina iesāktais ceļš līdz pat parkam.

Aktivitātes – pārgājieni, fotografēšana, dabas vērošana.

Klimats – vidējais gada nokrišņu daudzums ir 113 mm, vidējais gaisa mitrums – 85%. Maksimālās temperatūra novērojama janvārī, zemākā – jūlijā. Meža vidū nokrišņi ir biežāki.

Par ieeju parkā ir jāmaksā.


Translate

Šodien

2019. gada 18. novembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Pie Somijas krastiem ir aptuveni 81000 salu, 20000 no tām veido Somijas arhipelāgu

Pasākumi

Manic Street Preachers šogad sola jaunu albumu

Lieliskā, pasaules slavu ieguvusī grupa Manic Street Preachers, kas jau pavisam drīz – 18.jūlijā – uzstāsies Positivus AB Festivālā Salacgrīvā, sola, ka jau šogad pie klausītājiem...