Valle Nevado slēpošanas centrs

Valle Nevado slēpošanas centrs

Valle Nevado slēpošanas centrs ir ne tikai jaunākais valstī, bet tas ir arī lielākais un modernākais. Centrs atrodas apmēram 3000 metru augstumā, 60 kilometrus no Santiago . Slēpošanas zonas kopējā platība ir 9000 hektāru. Kopā ar La Parva un El Colorado – Farellones centriem, tas veido lielāko kalnu slēpošanas kūrortu visā Dienvidamerikā, turklāt šeit ar sniega lielgabalu palīdzību ar sniegu var noklāt 30% slēpošanas trašu.

Snovborda draugiem parks piedāvā izcilu Snovborda parku ar dažādām rampām un tramplīniem. Tramplīnu nobrauciens ļauj dod vaļu izdomai. Turklāt parks iekļauj arī speciālus tramplīnus, kuros var lēkt gan ar dēli, gan ar slēpēm.

Slēpošanas centrs piedāvā arī doties augšā kalnos ar helikoptera, no kura pa tiešo ar slēpēm vai dēli var laisties lejup pa nepagūtām nogāzēm no līdz pat 4500 metru augstuma. Tas viss notiek pieredzējušu gidu pavadībā, kas palīdz traukties lejup gandrīz 2 kilometrus pa majestātiskajām Andu kalnu nogāzēm. Slēpošanas centram ir 20 slēpotāju patruļas, kas uzrauga situāciju tā teritorijā.

Atrašanās vieta – 46 kilometrus uz austrumiem no Santiago , Metropoles reģions. Vislabākais apmeklējuma laiks ir no jūnija vidus līdz oktobra vidum.

Atrakcijas – ziemas sports, dabas vērošana.

Kā turp nokļūt – no Santiago jādodas uz Orienete pa ceļu uz Farellones; pēc 32 kilometriem ir pagrieziens uz Valle Nevado.

Aktivitātes – slēpošana, pastaigas, snovbords, planieri, sniega motocikli, kamanas.

Apkārtnē – Farellones pilsēta, La Parva slēpošanas centrs, El Colorado slēpošanas centrs.

Translate

Šodien

2019. gada 15. novembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Trīs no pasaules 10 garākajām upēm iztek Ķīnā, un nākamās trīs – Mongolijā

Pasākumi

Jelgavā jau top smilšu skulptūras

4. jūnijā Uzvaras parkā darbu pie Ceļu būvniecības sabiedrības „Igate” 6 m augstās smilšu skulptūras „Vēstures līkločos” uzsāka mākslinieku komanda – Ainārs Zingniks, Danute...