Torca lagūnas nacionālais rezervāts

Torca lagūnas Nacionālais rezervāts

Šis ir neliels rezervāts, kas aizņem 604 hektārus, kas iedalīti 2 zonās. Pirmā ietver Torca lagūnas apkārtni, kurā mājo 106 putnu sugas, piemēram, melnā kakla gulbis, dūkuris un laucis). Otrā zonā ietver Llico mežu – zonu, kas tika apmežota, lai pasargātu kāpas no virzīšanās uz priekšu. Šai zonai raksturīga ļoti dažāda fauna. Bez dažādiem putniem lagūnas ūdeņos sastopamas dažādas zivis – karpas, makreles, līņi un citas. Kas attiecas uz dzīvnieku pasauli, tad šeit jāpiemin lapsas un citi plēsēji.

Atrašanās vietaMaule reģions, 170 kilometrus uz ziemeļaustrumiem no Talca.

Kā turp nokļūt – no Santiago uz Curicy ; no Curicy pilsētas jādodas pa ceļu Hualace virzienā, pabraucot garām šai pilsētai, jānogriežas pa labi uz ceļa, kas ved uz rezervātu.

ApkārtnēVichuquen ezers, Llico.

Aktivitātes – pārgājieni, dabas vērošana, fotografēšana.

Klimats – raksturīgs Vidusjūras piekrastes klimats, vidējais nokrišņu daudzums gadā ir 600 mm. Vidējā gada gaisa temperatūra ir no 10 līdz 22 grādiem.

Translate

Šodien

2019. gada 13. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Lielākajā daļā valodu tikai 100 vārdi veido pusi no visiem vārdiem, kas tiek lietoti sarunās

Pasākumi

Prāta Vētra prezetē jaunu singlu un videoklipu

Trešdien, 17.jūnijā, vieni no Positivus festivāla galvenajiem māksliniekiem – grupa Prāta Vētra radiostacijām nodos savu jauno singlu „Bēdz” no albuma „Tur kaut kam ir jābūt” un...