Rio de Los Cipreses nacionālais parks

Rio de Los Cipreses Nacionālais parks

Parks aizņem 36 882 hektārus un tas ir vulkānisko, ledāju kustības un upes gultnes radīto procesu kombinācijas rezultāts. Galvenā parka upe ir Los Cipreses upe, kas ir Cachapoal upes pieteka, turklāt parka augstākajās zonās atrodas mazas un skaistas lagūnas, piemēram, Agua de la Vida lagūna.

Rio de Los Cipreses Nacionālais parks lepojas ar lielu dzīvnieku un putnu daudzveidību, tajā mājo gan sarkanās lapsas, gan alu papagaiļi, gan arī pelēkās lapsas. Tomēr visinteresantākais parkā ir mazie ciprešu koku meži, kas atrodas tā Urriola sektorā, kur tie aug kopā ar dažādiem krūmiem. Vel noteikti jāpiemin petroglifi, ko pirms apmēram 7000 gadiem dažādās rezervāta vietās ir atstājuši mazu mednieku cilšu pārstāvji. Par parku klīst arī dažādas leģendas un nostāsti – 19. gadsimta sākumā šeit esot patvērušies brāļi Pincheira, kas bijuši bandīti un bēguši no soda.

Atrašanās vieta – Libertador G. B. O’ Higgins reģions, 50 kilometrus uz austrumiem no Rancagua.

Kā turp nokļūt – no Santiago uz Rancagua ; tālāk no Rancagua pa lielceļu, ko vietējie dēvē par „ vara lielceļu” uz austrumiem, līdz mazam raktuvju ciemam Coya; pēc tam būs krustojums, kurā jānogriežas uz rezervātu.

Apkārtnē – Cuaquenes karstie avoti, Sewell.

Aktivitātes – pārgājieni, dabas vērošana, izjādes ar zirgiem, fotografēšana, alpīnisms.

Klimats – kalniem raksturīgs, silts klimats ar 4 sausiem mēnešiem gadā, karsts laiks vasarā, ziemas lietainas un sniegotas. Nokrišņu daudzums variē atkarībā no augstuma.

Translate

Šodien

2019. gada 20. novembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Valoda, kas ir vislīdzīgākā angļu valodai, ir flāmu

Pasākumi

Atbalsti Valmieras jaunos talantus! Ziedo Valmieras Mūzikas skolas kosmētiskajam remontam!

JCI Latvia organizē starptautisku labdarības projektu „Atbalsts Valmieras Mūzikas skolai” ar mērķi – veidot harmonisku un skaistu mācību vidi. Projekta pirmās daļas rezultātā...