Radal Siete Tazas nacionālais rezervāts

Radal Siete Tazas Nacionālais rezervāts

Šis ir milzīgs rezervāts, kura platība ir 5147 hektāri. Galvenā tā atrakcija ir 7 ūdenskritumi un to baseini, kurus Claro a Molina upe ir izveidojusi bazalta klintī miljoniem gadu laikā. Rezervātu raksturo ekoloģiskā dažādība – sākot no sausuma izturīgas veģetācijas ziemeļos, beidzot ar mitriem mežiem dienvidos. Mežos aug cipreses un ozoli, mājo dažādu sugu putni, kā arī plēsoņas – puma un colo colo kaķis – un somaiņi – kalnu pērtiķis un yaca.

Tāpat rezervātā var aplūkot senu ciemu paliekas, kuru iedzīvotāji ir bijuši mednieki un zemnieki. Saglabājušās pārsvarā ir no akmens celtās pārtikas glabātavas. Parks ir pievilcīga vieta airēšanas draugiem, kam lielu baudu sagādā kuģošana pa Claro upi.

Atrašanās vietaMaule reģions, 100 kilometrus uz ziemeļaustrumiem no Talca .

Kā turp nokļūt – no Santiago uz Molina pa 5 ceļu. No Molina tālāk uz austrumiem līdz pat rezervātam.

ApkārtnēAltos de Lircay Nacionālais rezervāts, Panimavida karstie avoti, Colbun ezers, Laguna Torca Nacionālais rezervāts, Los Ruiles Nacionālais rezervāts, Frederico Albert Nacionālais rezervāts.

Aktivitātes – fotografēšana, pārgājieni, dabas vērošana, peldēšana un airēšana pa krācēm, alpīnisms, izjādes ar zirgiem.

Klimats – rezervātā valda mērenais Vidusjūras klimats, kam raksturīga gara sausā sezona. Dažas īpatnības vietējam klimatam ir raksturīgas arī kalnu reģioniem. Ziemā un reizēm pavasarī snieg sniegs. Aukstākais mēnesis ir jūlijs – 4 līdz 8 grādi. Gada vidējā temperatūra ir 14 grādi, gada vidējais nokrišņu daudzums – 980 mm.


Translate

Šodien

2019. gada 22. novembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Vjetnamas valūta sastāv tikai no papīra naudas, bez monētām

Pasākumi

Iesaukums Positivus festivāla brālībā ir sācies

Lielākais mūzikas un mākslas festivāls Baltijā POSITIVUS FESTIVAL aicina visus labas mūzikas un mākslas cienītājus pievienoties festivāla brālībai Positivus festivāla mājas lapā...