Quinamavida karstie avoti

Quinamavida karstie avoti

Quinamavida karstie avoti, kas Mapuche valodā nozīmē „ 5 kalni”, atrodas apmēram 16 kilometrus uz ziemeļaustrumiem no Linares valsts 7. reģionā, netālu no Colbun ezera krastiem. Avotus var apmeklēt visu gadu.
Leģenda vēsta, ka avotus atklājis mežcirtējs, kurš bija nokļuvis meža ugunsgrēkā. Tieši avotu ūdens un garaiņi viņam palīdzēja izglābties, turklāt viņš tika cauri sveikā bez jebkādiem ievainojumiem. Mežcirtēja vārds vēstures gaitā jau ir aizmirsts, savukārt karstie avoti iemantoja aizvien lielāku popularitāti. 1876. gadā avotu ūdenim tika atklātas dziednieciskas īpašības. Šie termiskie un remdenie ūdeņi nāk no zemes dzīlēm. Ideālai atpūtai vannā tie ir kā radīti.

Senatnē šos ūdeņus pat eksportēja uz Eiropu kā dzeramo minerālūdeni un tūrismam tos neizmantoja. Mūsdienās situācija ir mainījusies.

Quinamavida karstie avoti ir slaveni ar savām ārstnieciskajām īpašībām, kas palīdz ārstēt tādas slimības, kā artrītu, reimatismu, bronhītiņ, astmu, cistītu, nieru un gremošanas trakta slimības, kā arī tie palīdz uzlabot ādas veselību. Tāpat tos iesaka kā terapijas līdzekli sirdsdarbības uzlabošanai un nervu slimību ārstēšanai. Bez tradicionālajām pirtīm, vannām un baseiniem, Quinamavida karstie avoti piedāvā arī turku, tvaika un dubļu pirtis, kas attīra ādu un noņem stresu. Pateicoties ūdens tīrībai, to var lietot arī iekšķīgi. Minerāli, sulfāti, kalcijs, kālijs un sulfīdi ir tā sastāvā. Ārstnieciski ir arī dubļi. Pret stresu un nogurumu palīdz cīnīties arī šeit piedāvātās masāžas. Ādas uzlabošanai pieejamas dažādas procedūras ar dabīgu bišu medu un dubļiem.

Apmeklētājiem tiek piedāvātas ekskursijas gan pa avotiem, gan to apkārtnē, kur var apbrīnot skaistos mežus, kalnus un lieliskās ainavas, paralēli elpojot svaigo gaisu. Tāpat var apmeklēt Rari pilsētu, kas ir slavena ar savām, no zirgu astriem austajām segām, dvieļiem un citiem izstrādājumiem. Tāpat Quinamavida karsto avotu apkārtnē atrodas Yerbas Buenas pilsētiņa un Colbun ezers, kurā var lieliski nopeldēties, nodarboties ar ūdens sportu un pat doties izjādē zirga mugurā. Mazliet tālāk atrodas Los Bellotos Nacionālais rezervāts, kas piedāvā dažādas pārgājienu takas floras un faunas apbrīnošanai.

Kā turp nokļūtQuinamavida karstie avoti atrodas apmēram 16 kilometrus uz ziemeļaustrumiem no Linares pilsētas, 7. reģionā ( Maule ).

Translate

Šodien

2019. gada 14. novembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Mūsdienu pasaulē tiek runāts aptuveni 5000 valodās (precīzu skaitu nav iespējams noteikt, jo pat lingvisti ne vienmēr ir vienisprātis par to, vai kādas valodas ir dažādas vai arī viena ir otras dialekts). Aptuveni 4% no tām runā 96% pasaules iedzīvotāju

Pasākumi

Izvirzīti Purvīša balvas 2008.gada otrā ceturkšņa nominanti

Augusta sākumā Purvīša balvas neatkarīgo ekspertu darba grupa izvērtēja 2008.gada otrā ceturkšņa (aprīļa – jūnija) notikumus Latvijas vizuālajā mākslā, rezultātā balvas fināla...