Sharm el Sheikh

Sharm el Sheikh 

Sinaja pussala ir plašs, nesabojāta skaistuma reģions. Izcilā ūdeņu kvalitāte, aizraujošā zemūdens pasaule un iespaidīgā Sinaja kalnu panorāma piedāvā neaizmirstamus iespaidus. Sharm El Sheikh strauji kļūst par apkārtnes galveno izklaides vietu.
Tas ir piekrastes kūrorts, kur ir iespēja atpūsties un izbaudīt smilšainās pludmales un burvīgos saulrietus. Sharm El Sheikh piedāvā atpūtniekiem visa veida aktivitātes – ūdens sportu( ūdens slēpošanu, vindsērfingu un niršanu ar akvalangu), golfu, tenisu, izjādes ar zirgiem, kā arī safari izbraucienus tuksnesī. Atliek vienīgi izvēlēties! Ja tomēr vēlaties vienkārši atpūsties, nav labākas vietas, kur atlaisties pludmalē un baudīt sauli, kā šī.

Ras Mohamed 
Ras Mohamed Nacionālais parks atrodas vienā no pasaules neparastākajām vietām. Tas atrodas Sinajas pussalas tālākajā dienvidu daļā un ietver sevī vairākus cilvēkam zināmos skaistākos koraļļu rifus. Pie Ras Mohamed pussalas satiekas Suecas Golfa straume un dziļais starpkontinentālais Aqaba Golfa straumes bezdibenis.

Svētās Katrīnas klosteris
6. gadsimtā būvētais Svētās Katrīnas klosteris, kas atrodas vietā, kur, saskaņā ar leģendu, atradās Mozus degošais krūms, lepojas ar iespaidīgo pirmo kristiešu manuskriptu, ikonu un citu relikviju kolekciju. ( Pāvests Jānis Pāvils II to apmeklēja 2000. gadā.). Klosterim ir sena vēsture, turklāt tik bagāta, ka tā var kļūt par jebkura ceļojuma pārsteidzošāko vietu.

Tādas vietas, kā Hard Rock Cafe, diskotēkas, omulīgās rietumnieciskās kafejnīcas un zivju restorāni nodrošina jautras un izklaidējošas naktis pēc saulrieta. Noteikti jāapmeklē Naima Bay, kas ir viena no iecienītākajām pulcēšanās vietām vietējo un tūristu vidū; tā atrodas pašā Sharm El Sheikh sirdī.

Translate

Šodien

2019. gada 17. novembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Nīla ir vienīgā upe pasaulē, kas iztek netālu no ekvatora un no turienes plūst uz mērenākām joslām

Pasākumi

Guns N’ Roses jaunais albums arī Latvijā

No šīs nedēļas arī Latvijā izdevniecības “Universal Music” apgādā ir pieejams viens no visvairāk gaidītajiem albumiem rokmūzikas vēsturē – “Chinese Democracy” – grupas...