Pasaules seksīgākās dejas

Pasaules seksīgākās dejas

Visas kultūras izsaka sevi caur mūziku, tomēr skaņas, kas vienam veldzē dvēseli, otram var izraisīt galvassāpes. Apvienojot skaņas ar ķermeņa kustībām, kultūrām ir vieglāk saprasties.

Deja ir līdzeklis, ar kuru paust neizrunātās domas, veids, kā pārkāpt pāri tabū un izteikt aizliegtās vēlmes. Vēlaties dziļāk izprast citu kultūru?

Apmeklējiet vietējos deju festivālus, meklējiet vietējo deju skolotāju vai vienkārši apmeklējiet vietējos deju klubus, lai iepazītu jautros cilvēkus un viņu kustības - pārējo paveiks jūsu ķermenis.


Deja: Flamenko

flamenco.jpg - 56 KB

Kur to iepazīt: Jerez de la Frontera un Sevilja, Spānija.

Seksīguma faktors: Sviedru lāsītes, kas lēnām slīd pār skaistas flamenko dejotājas brūno muguru...

Kustības: Šī deja radusies Andalūzijas čigānu vidū un tā ir kaisles, cīņas un ciešanu kokteilis. Deju, kurā metas gan kuplās blūzēs tērptas sievietes, gan ar toreadora apņēmību bruņoti vīrieši, ir strauja un spēcīga kaisles izpausme. Līdzīgi kā džezā, arī flamenko liela nozīme ir improvizācijai, tāpēc jūs nekad neredzēsiet divus pilnīgi vienādus priekšnesumus. Uzmanieties, vērojot šo emociju izvirdumu, lai aizgrābtībā neizlietu savu sangrijas glāzi...

Festivāli: Tūkstošiem dejas cienītāju katru gadu dodas uz Jerez festivālu, kas atrodas vēsturiskajā Jerez pilsētām 100 kilometrus uz dienvidiem no Seviljas, lai redzētu profesionālus dejotājus gan restorānos, gan uz Rodo ielas El Arenal skatuves.

Skola: Jerez festivālā varat piedalīties rīta vai pēcpusdienas nodarbībās. Pirms aktīvās nodarbes iesakām izdzert glāzi Jerez slavenā šerija.

Jerez festivāls: Notiek gada otrajā mēnesī. Stundu cenas: 365USD par 12 stundām, ieskaitot arī biļetes uz izrādēm.

Deja: O’Te’A

otea.jpg - 85.78 KB

Kur to iepazīt: Franču Polinēzija un Oahu, Havaju salas.

Seksīguma faktors: Dejotājas, kas izskatās kā izkāpušas no Gogēna gleznām.

Kustības: 19. gadsimtā britu misionāri aizliedza visas vietējās dejas Taiti. Paldies Dievam, cilvēki tomēr neaizmirsa O’Te’A, kas 20. gadsimta sākumā atkal iemantoja lielu popularitāti. Šī deja ir ļoti ātra - to papildina strauji bungu ritmi, izsmalcinātas galvassegas un vahines - kokosriekstu čaumalas, kas kalpo kā sieviešu krūšturi. Vīrieši valkā vēl mazāk, lēkājot, izklūpot un izpildot pa'oti - tā saucamo šķēru deju, raujot savus ceļus uz priekšu un atpakaļ bungu pavadījumā.

Festivāli: Jūlijā notiekošais Heiva i Tahiti festivāls ietver deju un dziedāšanas priekšnesumus un sarīkojumus visa mēneša garumā. Tāpat nepalaidiet garām interesantās kanoe sacensības, uguns rijēju trikus, šķēpa mešanu un nopietno Misters un Mis Taiti konkursu. Havaju salu pērles Oahu salas Polinēzijas centrs piedāvā apmeklēt Taiti stilā izveidotu ciematu, kur dejotāju uzstāšanos var vērot cauru gadu.

Skola: Oahu salas Polinēzijas centrs ir īstā vieta, kur sākt iepazīties ar O’Te’A: bezmaksas nodarbības un prezentācijas tiek rīkotas katru pēcpusdienu. Pirmo nodarbību gan aizvadiet mierīgi, jo iesācējiem ir viegli gūt savainojumus.

Heiva i Tahiti festivāls: Notiek no jūlija pirmā datuma līdz trešās nedēļas svētdienai.

Deja: Break Dance

breakdacne.jpg - 76.1 KB

Kur to iepazīt: Ņujorka

Seksīguma faktors: Labi trenēti puiši (kā 50 Cent vai LL Cool J) izpilda akrobātiskus trikus...

Kustības: Ja jūsu priekšstats par break dance saistās tikai ar ļoti slaveno 1984. gada filmu Breakin', ir laiks savas domas un uzskatus, kā arī iespaidus mazliet atsvaidzināt. Dzimis un audzis skarbajās Ņujorkas 80. gadu ielās, šis dejas stils mūsdienās ir atkal kļuvis ļoti iecienīts. Mūsdienās šī stila pārstāvjus jūs varat redzēt it visur - sākot no MTV videoklipiem (esat redzējuši "Days Go By”, ko izpilda „Dirty Vegas”?), beidzot ar sporta preču reklāmas rullīšiem. Tomēr dziļi sirdī break dance joprojām ir improvizācijas pilna sacensība pamestās ēkās, kur dejotāji savā starpā nikni sacenšas par labāko priekšnesumu...

Festivāli: Vasaras laikā, ejot cauri Washington skvēra parkam vai Times skvēra dzelzceļa stacijai, jūs redzēsiet daudz jauniešu, kas bruņojušies ar magnetofonu, perkusijām un nelielu paklājiņu, nodarbojas ar break dance. Jūlijā Ņujorkā notiek festivāls, ko organizē break dance pionieru Rock Steady Crew tuvu stāvoši cilvēki.

Skola: Steps on Broadway piedāvā augstas klases nodarbības, kur par pasniedzējiem strādā tādi izcili profesionāļi kā Pop Master Fabel, Robin Dunn un Emilio „Buddha Stretch” Austin (bijušais Mariah Carey horeogrāfs). Vēl laba alternatīva ir PMT deju studija ar saviem pasniedzējiem Pavan Thimmaiah un Kambi Gathesha.

Deja: Kankāns

cancan.jpg - 108.75 KB

Kur to iepazīt: Parīze

Seksīguma faktors: Slaidas melnmates, kas cilā savas slaidās kājas galvu reibinošos augstumos...

Kustības: Tā nav nejaušība, ka kankāna nosaukums franču valodā nozīmē "skandāls". Šī deja ir dzimusi 19. gadsimta Parīzes mūzikas zālēs, kad to izpildīja košos tērpos ģērbušās sievietes, kas citu kustību starpā demonstrēja arī port d'armes (ceļot vienu kāju taisni augšup griestu virzienā, bet uz otras kājas griežoties apkārt). Daudzas no viņām bija ne tikai dejotājas, bet arī slavenas kurtizānes.

Festivāli: Jūs varat redzēt kankānu daudzos parodiju šovos un izrādēs. Slavenākā vieta ir populārā Moulin Rouge, kas atrodas Parīzes sarkano lukturu rajonā Pigalle un darbojas jau kopš 1889. gada. Šodien milzīgajā izrādē piedalās klauni, akrobāti, dziedātāji, mazi poniji un pat milzīgs akvārijs ar lielām, dzīvām čūskām. To visu vainago puskailas dejojošas meitenes!

Skola: Lai arī Kanāda atrodas tālāk nekā Parīze, tieši Monreālā izveidota viena no slavenākajām kankāna skolām. Blue Light Burlesque trupas dibinātāja ar dīvaino pseidonīmu Oui Oui Encore kundze, otrdienu vakaros pasniedz arī privātas deju stundas. Jā, kankāns prasa izturību un fizisko sagatavotību, tomēr tas ir pūļu vērts...

Deja: Tango

tango.jpg - 60.84 KB

Kur to iepazīt: Buenosairesa

Seksīguma faktors: Dejotājas, kas izskatās kā no „ķēdes norāvušās” kārtīgās un mūžam pareizās meitenes...

Kustības: Augstākās sabiedrības noliegta un bordeļos un bāros vien sastopama, 19. gadsimtā dzimusī deja pirmsākumos nevarēja lepoties ar kulta dejas statusu. Kā jau visas aizliegtās lietas, arī tango piesaistīja labos zēnus un meitenes, pamazām pārņemot valša pozīcijas. Ar slīdošām kustībām, cieši sakļautiem gurniem un pavedinošu kaisli tango tomēr pakļāva sev visu Argentīnu, bet vēlāk - arī pasauli.

Festivāli: No Juan Bautista Alberdi amfiteātra līdz Barracas noliktavām - Buenosairesā ik uz stūra Buenosairesas Tango festivāla ietvaros varam redzēt lieliskus dejotājus. Ja esat pilsētā laikā, kad festivāls nenotiek, nav ko nokārt degunu, jo vietējie rīko visdažādākos pasākumus ik nedēļu, ieskaitot pirmdienas dejas Canning salonā, jauniešu dejas trešdienās Armēņu kultūras centrā un dejas vecākiem cilvēkiem svētdienās El Beso.

Skola: Tango ir kā vīns: viegli baudāms, grūti iepazīstams līdz niansēm. Pasniedzēja Ana Maria Schapira savā slavenajā akadēmijā Buenosairesā tango spēj iemācīt pat zilonim, tāpēc jūs droši varat sevi nodot viņas gādīgajās rokās.

Buenosairesas Tango festivāls: Notiek no februāra beigām līdz maija sākumam.

Deja: Vēderdejas

vederdejas.jpg - 76.53 KB

Kur tās iepazīt: Ēģiptē, Turcijā

Seksīguma faktors: Vijīgie gurni un vibrējošās krūtis...

Kustības: Shakira neizgudroja vēderdejas, ja kāds no jums tā domā. Viņas priekšnesumi klipos ir kā zīdaiņa šļupsti salīdzinājumā ar to eksploziju, ko savās dejās sniedz Vidējo Austrumu dejotājas. Pirmie rietumnieki, kas savām acīm redzēja vēderdejas, bija Napoleona kareivji, kas 1798. gadā iebruka Ēģiptē. Tomēr ēģiptieši nav vienīgie – vēderdejas ir lielā cieņā arī Turcijā, kur tām raksturīgi vēl trūcīgāki apģērbi un vēl atklātāka seksualitāte...

Festivāli: Ikgadējais Ahlan Wa Sahlan festivāls, kas tiek rīkots Kairas Mena House Oberoi hotelī, katru gadu pulcē tūkstošiem cilvēku, kas vēlas redzēt vēderdeju leģendas, piemēram, 35 gadus veco Khairiyya Mazin, kas izpilda īpatnējo paveidu – Ghawazee. Turcijā, Stambulā ir izveidots restorāns Kervansaray, kas pasniedz vakariņas komplektā ar vēderdejotājas priekšnesumu jau kopš 1949. gada.

Skola: Pēc pāris nodarbībām Raqia Hassan skolā, kas atrodas Kairā, jūs jau varēsiet pārsteigt ne tikai pats sevi. Varat arī apmeklēt nedēļu ilgo semināru Turcijā, Egejas jūras krastā, kas notiek Gokpinar Mūzikas un Deju centrā (cenā ietilpst arī apmešanās un tradicionālas turku pusdienas).

Ahlan Wa Sahlan festivāls: Notiek no jūnija beigām līdz jūlija sākumam.

Gokpinar Mūzikas un Deju centra seminārs: Nedēļu ilga apmešanās, stundas un maltītes vienai personai kopā izmaksā ap 900USD.

Deja: Rietumāfrikāņu dejas

africandance.jpg - 85.3 KB

Kur tās iepazīt: Gana un Senegāla

Seksīguma faktors: Straujie ritmi un bungu piesitieni, kas pulsē vienā ritmā ar jūsu sirdi...

Kustības: Ādas bungas un plaša dvēsele ir viss, kas nepieciešams. Ewe, Ashanti, Mandinka un Wolof ciltis Āfrikā izmanto deju, lai atzīmētu nozīmīgus notikumus savu locekļu dzīvēs, piemēram, dzimumbrieduma sasniegšanu vai bēres. Virpuļojošo ķermeņu un pilošo sviedru radītā atmosfēra ir neaizmirstama.

Festivāls: Reizi divos gados notiekošais Kaay Fecc festivāls Senegālas pilsētā Dakārā Wolof valodā nozīmē "nāc un dejo”. Uz to sabrauc dejotāju trupas no visas plašās Āfrikas. Ganā notiek Nacionālais Mākslas un Kultūras festivāls, uz kuru ierodas dalībnieki no visiem desmit valsts reģioniem un pulcējas Kumasi pilsētā. Šogad notika 50. jubilejas festivāls. Visu gadu varat redzēt dejotāju priekšnesumus arī Ganas galvaspilsētā Akrā un Dakāras Mūzikas un Mākslas centrā.

Skola: Ir grūti vērot rietumafrikāņu dejas un nepievienoties tām. Pirms ierašanās, piereģistrējieties Kaay Fecc festivāla darbnīcās, kas tiek organizētas festivāla ietvaros Douta Seck namā.

Deja: Modernās dejas

modern.jpg - 44.38 KB

Kur tās iepazīt: Sanfrancisko

Seksīguma faktors: Izaicinoši tērpi, plastiskas kustības, kaisles pilni skatieni, neordināras kompozīcijas...

Kustības: Pirms leģendārās Isadora Duncan traģiskās nāves 1927. gadā, šī lieliskā dejotāja kopā ar saviem partneriem lika pamatus Amerikas un arī pasaules mūsdienu dejas mākslai. Duncan šokēja mietpilsoņus ar savām skandalozajām performancēm, kas ietvēra pat neslēptu kailumu un biseksualitāti. Tāpēc ir tikai saprotams, ka Sanfrancisko (Isadora dzimtā pilsēta) ir mājvieta slavenajai līnījdeju kompānijai, kas savos plašajos uzvedumos visā pasaulē iemieso šīs dīvas novatorisko spēku un fizisko seksualitāti. Šī deju kompānija jauc tradicionālo baletu ar Āzijas un Āfrikas tradicionālajām dejām un pat ar dzīvnieku valstij raksturīgām kustībām. Viņu kostīmi ir neparasti un lieliski pasvītro dejotāju tēlus, kas nemitīgi pāriet no vienas kustības otrā, par ko rūpējas slavenais horeogrāfs Alonzo King.

Festivāli: Lines Dance kompānija regulāri uzstājas Yerba Buena Mākslas centrā Sanfrancisko, kā arī ceļo pa visu pasauli – atliek tikai izvēlēties jums pieejamāko festivālu, kura viesu sarakstā ir šie lieliskie dejotāji.

Skola: Sanfrancisko Deju centrs ir vieta, kur līnijdeju dalībnieki pasniedz kursus dažādas sagatavotības dejotājiem, turklāt piedāvā dažādus seju stilus.

Deja: Raudu deja

whiningtrinidad.jpg - 127 KB

Kur to iepazīt: Trinidada

Seksīguma faktors: Deja ir kā īsts karnevāls – mežonīga, rosīga un ļoti nevaldāma...

Kustības: Šeit neiet runa par raudāšanu tās klasiskajā izpratnē. Trinidadas raudu deja ir jutekliska draiskošanās soca (dažādu perkusiju instrumentu kopa) pavadījumā. Raudu deja izskatās vienkārša: dejotāji vienkārši ļaujas ritma pulsācijai, nevaldāmiem kolektīviem instinktiem un mūzikai. Reizi gadā Trinidadā, Port-of-Spain pilsētā, notiek milzīgs karnevāls, pirms kura daudzas sievietes mēnešiem svīst vingrošanas zālēs, lai iegūtu lielisku ķermeņa formu, jo raudu dejā dejotājām apģērba mugurā nav diez cik daudz...

Festivāli: Lielais Trinidādas raudu dejas festivāls, protams. Parādes noslēgumā ikviens dejotājs uzstājas tiesnešu un skatītāju priekšā pavisam īsu mirkli.

Skola: Šī deja ir dzimusi, pateicoties tērauda bungām un jauniešu enerģijai. Nav nekādu skolu, nekādu speciālu apgūšanas tehniku, nekādu šīs dejas ekspertu - ir tikai mūsu ieteikums pašiem mesties kādā no karnevāla deju trupu bariņiem un ļauties neprātam. Citā laikā varat aiziet uz Zen klubu, kas atrodas Port-of-Spain pilsētas Keate ielā, lai piedalītos trakulīgākajās salas ballītēs.

Dejas: No Bolivudas filmām

bolivuda.jpg - 73.33 KB

Kur tās iepazīt: Televizorā. Vai Mumbajā

Seksīguma faktors: Brūnās indiešu daiļavas... Vai te vēl kas jāpiebilst?!?

Kustības: Indijas galvenā izklaides eksporta prece ir Bolivudas (tā, runājot līdzībās, dēvē Mumbaju, kas patiesībā ir Indijas Holivuda - īsta filmu ražošanas rūpnīca) filmas, kuru iezīme ir arī spontānās dejas. Dēļ filmu erotiskās atmosfēras, kas raksturīga indiešu lentēm, Bolivuda deju jau sen izmanto kā šo atmosfēru rosinošu līdzekli, vienā katlā bāžot gan indiešu tradicionālās dejas, gan mūsdienu popmūzikai raksturīgas kustības un vēl daudz ko citu.

Festivāli: Vieglākais veids, kā to visu redzēt, ir aiziet līdz tuvākajai video nomai: tie, kas ar Bolivudas produkciju pagaidām ir uz „Jūs”, var sākt ar tādām filmām kā Mohabbatein vai Dhoom 2, kurās ir filmējusies satriecošā Aishwarya Rai (1994. gada Mis Pasaule). Ja tas viss liekas pārlieku seksīgi, ir arī amerikāņu variants – 2002. gada filma Guru ar Heather Graham galvenajā lomā.

Skola: Pārsteidzoši, bet Indijā ir maz vietu, kur šīs filmā redzamās dejas varat iemācīties. Pirmkārt, jums obligāti jādodas uz Mumbaju. Otrkārt, jums jāapmeklē tādi šīs pilsētas klubi kā Taj President Wink vai arī JW Marriott Enigma, kur skaisti cilvēki cenšas attēlot labākās kustības no populārām filmām.

Komentāri (30)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
mrs sarah
vai jums ir nepieciešams personisks vai biznesa aizdevums bez stresa un apstiprināšanas? Ja jā, sazinieties ar mums šodien, jo šobrīd piedāvājam aizdevumus ar lielisku procentu likmi. Mūsu aizdevums ir nodrošināts un drošs. Plašāku informāciju un lietojumprogrammu, lūdzu, atbildiet uz šo e-pasta adresi: sarahalsuhaimi803@hotmail.com
22.06.2019. plkst. 22:31
mattiacci fabio
Är du i ekonomiska problem? Behöver du ett lån för att starta ett företag eller betala dina räkningar? Vi ger redo för människor som behöver hjälp. Ansök nu via e-post: mattiacci.fabio01@gmail.com
18.04.2018. plkst. 21:10
mattiacci fabio
Är du i ekonomiska problem? Behöver du ett lån för att starta ett företag eller betala dina räkningar? Vi ger redo för människor som behöver hjälp. Ansök nu via e-post: mattiacci.fabio01@gmail.com
18.04.2018. plkst. 21:10
Jūs, kurie ieškote pinigų p
Jūs, kurie ieškote pinigų paskolai, čia yra galimybė pasiskolinti pinigus internete per 48 valandas, aš siūlau jums paskolą nuo 5000€ iki 100.000€ iki 250.000.000,00€. Jei reikia, susisiekite su manimi. Čia yra mano el. Paštas: muscolinogiovanni61@gmail.com
16.10.2017. plkst. 11:40
Jūs, kurie ieškote pinigų p
Jūs, kurie ieškote pinigų paskolai, čia yra galimybė pasiskolinti pinigus internete per 48 valandas, aš siūlau jums paskolą nuo 5000€ iki 100.000€ iki 250.000.000,00€. Jei reikia, susisiekite su manimi. Čia yra mano el. Paštas: muscolinogiovanni61@gmail.com
16.10.2017. plkst. 11:38

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 24. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Sakarā ar to, ka karstuma ietekmē metāls izplešas, Eifeļa tornis vienmēr liecas prom no saules

Pasākumi

Septembrī Vācijā izdos Ellas singlu “Welcome To The Club”

Jau 9.septembrī vācu deju mūzikas leibls “Deutche Dance Records“ plāno izdot latviešu dziedātājas Ellas pirmo singlu “Welcome To The Club”....