Top 10 – Unikāli naktsklubi

Top 10 – Unikāli naktsklubi

Sestdienas nakts pavadīšana kādā lieliskā vietiņā jūsu dzimtajā pilsētā ir jūsu dzīves neatņemama sastāvdaļa, kas apliecina jūs kā pilntiesīgu modernās sabiedrības pārstāvi. Tomēr nevajag būt pašapmierinātam ar dzīvi – tā vietā vajadzētu painteresēties, kā sestdienas vakarus pavada cilvēki citās pasaules malās un kāds ir viņu priekšstats par labu naktsdzīvi. Viena lieta gan nemainās nekur citur pasaulē – ikviens vēlas izklaidēties pēc iespējas interesantāk un nakts klubu īpašnieki it visur rūpīgi piestrādā pie tā, lai mēs gūtu to, ko vēlamies.

Tā kā katru dienu kādā pilsētā tiek atklāts kāds jauns naktsklubs, lai pievilinātu jaunus apmeklētājus vecie triki vairs nedarbojas, kā rezultātā īpašnieki meklē drosmīgus un neparastus interjera risinājumus un priekšnesumu konceptus. Mēs paši savām acīm apskatījām simtiem klubu, lai piedāvātu jums šo sarakstu. Paņemiet pasi, kāpiet lidmašīnā un pavadiet pāris trakulīgu nakšu ārzemēs!


10 – Cocoon Club (Frankfurte, Vācija)

cocoon.jpg - 34.17 KB

Frankfurte gan nav pirmā pilsēta, kas iešaujas prātā, runājot par klubu kultūru, tomēr Sven Vath (viens no pasaulē zināmākajiem vācu DJ) tieši šeit ir izveidojis savu Cocoon Club, kas iekarojis augstu reputāciju visā pasaulē. Klubā vienlaikus var izklaidēties 1200 cilvēku, turklāt tā akustiku var apskaust arī slavenākas izklaides iestādes.

Viens no kluba neparastākajiem elementiem vēl bez izcilās akustikas ir 360 grādu siena, kas izveidota kā medus šūnu kopa ap kluba galveno deju placi. Siena vienlaikus kalpo gan kā telpas robeža, gan kā projekcijas ekrāns vizuāliem priekšnesumiem. Izklaides vietas izskats, noskaņa un enerģija apmeklētājiem liek pazust mūzikā un zaudēt laika izjūtu. Pateicoties slavenā īpašnieka kontaktiem elektroniskās mūzikas vidē, klubā vai katru vakaru uzstājas kāds slavens mākslinieks, tomēr apmeklētākie ir pasākumi, kad uz skatuves kāpj viena no vācu tehno leģendām – pats Sven Vath.

9 – Skye (San Paulo, Brazīlija)

Skye-bar.jpg - 29.7 KB

San Paulo ir trešā lielākā metropole pasaulē. Viena no pilsētas firmas zīmēm ir Hotel Unique – viens no retajiem mūsdienu arhitektūras paraugiem pilsētā. Uzkāpiet augšējā hoteļa stāvā, lai aplūkotu Skye – uz jumta esošu baseinu un naktsklubu, kura vienīgā dekorācija vakaros ir naksnīgās San Paulu debesis. Neparastā pilsētas ainava, kas redzama no augstceltnes jumta un ietver sevī gan modernu arhitektūru, gan spožās gaismas un plašās debesis, uzreiz atklāj kluba nosaukuma būtību. Pats kluba dizains ir izveidots tā, lai cilvēki maksimāli varētu izbaudīt apkārtējo skatu, tādejādi tajā ir maz starpsienu un lielu mēbeļu.

SkyeSarkanais-baseins.jpg - 27.01 KB

Uzmanību: daudziem kluba intensitāte var likties par apnicīgu. Milzīgā baseina ūdens ir sarkans, turklāt, tajā ienirstot tajā vēlēsieties uz mirkli aizbēgt no apkārtējas kņadas, nāksies vilties, jo baseins aprīkots ar speciālu zemūdens mūzikas atskaņošanas sistēmu! Viesnīcas klientiem ir priekšrocības – naktsklubu tie var apmeklēt jebkurā laikā un, atšķirībā no citiem apmeklētājiem, var pavadīt tajā neierobežotu laiku. Ja esat ieplānojis šo klubu apmeklēt, brauciet uz San Paulo februārī, kad notiek slavenais San Paulo festivāls.

8 – La Fira (Barselona, Spānija)

Spānijas naktsdzīve ir īpašs piedzīvojums, ko atcerēties visu mūžu, tomēr nakts La Fira būs kas fantastisks, ņemot vērā, ka šis naktsklubs reizē pilda arī muzeja funkcijas. La Fira nemaz nelīdzinās pārējiem Barselonas naktsklubiem, kas, jāatzīst, kopumā ir vieni no labākajiem pasaulē. Šis naktsklubs ir aktīva, kontrastiem bagāta un pat nedaudz dīvaina izklaides vieta, kas ikvienu apbur ar savu senatnīgo interjeru.

Kluba bāri un ēdienu letes izskatās kā seno laiku kioski, bet trauki patiešām ir ļoti seni un vērtīgi. Par sava izskata uzlabošanu spogulī šeit varat aizmirst, jo telpu sienas ir noklātas ar greizajiem spoguļiem, kas pasākumam piešķir jautru un sirsnīgu atmosfēru. Jāpiebilst, ka kluba interjerā atradīsiet vairākas atrakciju parka iekārtas, no kurām daudzas ir darba kārtībā un izmantojamas kluba apmeklētājiem. Tā kā izklaides vietas interjers ir tik savdabīgs, tajā ļoti bieži tiek rīkotas tematiskās naktis. Īpašnieki galveno uzmanību pievērš tieši speciāliem pasākumiem, uzaicinot dažādus cirkus māksliniekus un pasaules labākos DJ. Iesakām klubu apmeklēt tieši kāda speciālā pasākuma, piemēram, Elektriskā Cirkus nakts ietvaros, lai gūtu visneaizmirstamākos iespaidus.

7 – Le Batofar (Parīze, Francija)

 LeBatofar.jpg - 26.86 KB

Naktī Sēnas krastā pietauvota barža kļūst par omulīgu peldošu deju placi, kurā tiek spēlēta labākā elektroniskā mūzika Parīzē. Uz šejieni platu taciņu ieminuši tie, kam patīk izklaidēties greznās un oriģinālās vietās, tāpēc, ja esat Parīzē, uzvelciet savas modernākās drēbes, nospodriniet kurpes un ienirstiet kluba dārdošajā atmosfērā.

Uz klāja atrodas bārs, kurā ikviens var pasūtīt labu dzērienu pirms došanās kuģa iekšienē, kas vienmēr ir dejotāju pilna. DJ tuvais kontakts ar publiku, unikālais interjers un nepārspējamā skaņu sistēma liek justies kā lieliskā mājas ballītē, tomēr Parīzes ainavas neļauj aizmirst par to, kur tu atrodies. Starp slavenākajiem kluba pasākumiem neapšaubāmi jāizceļ Jaunā gada nakts svinības, kas notiek veselas 15 stundas pasaules labāko DJ pavadībā.

6 – Chlosterli (Gstaad, Šveice)

Chlosterli.jpg - 50.81 KB

Kā senatnīgs un tolerants kalnu kūrorts Gstaad droši vien nevienam neasociējas ar lielisku ballīšu vietu, tomēr nenovērtējot to par zemu. Augstu kalnos šeit atrodas 18. gadsimtā būvēta kalnu kotedža, kas ļauj sasildīties augstajās Šveices ziemas naktīs.

Chlosterli varētu būt vecākā pilsētas kotedža, tomēr vienlaikus tā lepojas ar mūsdienīgu interjeru, kas lieliski kontrastē ar ēkas ārpusi. Nesen interjers tika pārveidots (to paveica slavenais Patrick Jouin) un tagad klubs piedāvā lielisku bāru un restorānu, kas naktī pārvēršas par sirreāla paskata naktsklubu. Neparastā akmens grīda skaisti atspoguļo dažādo deju zāles apgaismojumu, savukārt vecais kamīns ir pārveidots par milzīgu monitoru, uz kura tiek demonstrētas dažādas abstraktas projekcijas.

Decembra/Janvāra sezona ir labākais laiks, kad doties uz šejieni trakulīgu ballīšu meklējumos, jo tieši tad pilsētiņa čum un mudž no slēpotājiem, slavenībām un lieliskiem DJ.

5 – Guacara Taina (Ala) (Santo Domingo, Dominikāna)

Guacara-Taina.jpg - 29.15 KB

„Alu” varētu uzskatīt par vienu no vecākajām izklaides vietām pasaulē, jo šis klubs radīts alā, kas izveidojusies jau pirms pāris miljoniem gadu. Ieeja, kas atrodas virszemē, ved jūs iekšā pazemes alā, paverot skatu uz ļoti oriģinālu deju zāli, kuru jūs nekad neaizmirsīsiet.

20 metrus zem zemes apmēram 3000 klubu kultūras draugu var dejot visu nakti uz vienas no trim deju grīdām, kuras lieliski papildina apkārtējie dabiskie veidojumi un stalaktīti. Perfekti izvietotās apgaismojuma iekārtas rada neparastu pazemes kluba atmosfēru, turklāt alā ir neticami laba akustika. Ja vēlaties uz mirkli atvilkt elpu, dodieties uz chill out zonu, kurā var apsēsties uz dabiskiem klinšu bluķiem un no attāluma vērot uz deju plačiem notiekošo. Lai redzētu labāko šovu, uz „Alu” jādodas piektdienās, kad tur var redzēt merengue – tradicionālas vietējās dejas – priekšnesumu.

4 – Club Aquarium (Londona, Lielbritānija)

Club-Aquarium.jpg - 12.77 KB

Laika apstākļi ar neiztrūkstošo lietu Londonā ir ļoti paredzami, toties klubu dzīvē šeit valda mūžam dzīvespriecīgā vasara. Club Aquarium ir viens no slavenākajiem britu klubiem, kas pārsteidz ar savu dažādību un neparastajiem interjera risinājumiem. Tieši šeit ir notikušas daudzas tematiskās ballītes, kurās uzņemtie video un foto attēli izmantoti daudzās filmās un izstādēs.

Bar Aquarium.jpg - 38.64 KB

Ja vēlaties atgriezties savas jaunības vasarā, apmeklējiet klubu Carwash Nights ietvaros, kas parasti tiek rīkotas sestdienās reizi mēnesī. Šajā tematiskajā vakarā uzmanība tiek pievērsta 70. un 80. gadu soul, funk un disko mūzikas stiliem. Šajā atpūtas vietā uz tematiskajām ballītēm obligāti jāierodas atbilstošā tērpā, citādi izredzes tik iekšā ir visai apšaubāmas. Esot iekšā, ikviens var pārliecināties par kluba retro atmosfēru, kas ļauj izbaudīt vienu no lieliskākajām old-school ballītēm Lielbritānijas galvaspilsētā.

3 – Miniscule of Sound (ceļojošs britu klubs, bāzējas Londonā)

 Miniscule-of-sound.jpg - 30.54 KB

Klubs, kas darbojas kopš 1998. gada, ir mazākais naktsklubs pasaulē (saskaņā ar Ginesa rekordu grāmatas datiem) un jau uzsācis 10. jubilejas svinības, dodoties uz Ķīnu, Austrāliju un citām valstīm.

Kā viens no slavenā Glastonberijas festivāla pamatelementiem, šis klubs ir pilnībā transportējams kopā ar visiem 14 darbiniekiem, ieskaitot DJ. Kompaktā atpūtas iestāde, rotāta ar neiztrūkstošiem modernas diskotēkas aksesuāriem, ceļo pa visu pasauli klubu cienītāju meklējumos. Turklāt, ja esat iekļuvis tā elitārajā ballītē, jūs sevišķi pārsteigs cenas, kas visas klubā ir bez uzcenojuma.

2 – Halikarnas (Bodruma, Turcija)

Halikarnas.jpg - 54.69 KB

Ja jums mazliet apnicis svīst piesmakušajās deju zālēs, izmantojiet iespēju dejot zem zvaigžņotas debess, ko jums piedāvā labākais turku naktsklubs Halikarnas. Šis neparastais pludmales klubiņš ir lielākais brīvdabas naktsklubs pasaulē un bieži vien tiek uzskatīts par vienīgo vērā ņemamo. Pusducis bāru apkalpo 10 000 cilvēku lielo pūli, kuru ieskauj vēsturiski pīlāri un palmas. Sevišķas atmosfēras radīšanai šeit izmanto jaudīgu gaismas aparatūru un 25 metrus augstu strūklaku pašā ballītes centrā.

Bodruma un kūrortpilsēta – aktīva un vasaras laikā pārpildīta. Sezonas laikā ikviens pasaulē atzīts DJ uzskata par goda lietu kaut reizi uzstāties šeit. Visizcilākās ballītes parasti norit sezonas atklāšanas svētkos Maijā un atvadu svētkos oktobrī. Tomēr Halikarnas ir atvērts katru dienu sezonas laikā, savukārt tematisko pasākumu saraksts ir ļoti raibs, piedāvājot piemērotu izklaidi ikvienam.

1 – Privilege (San Rafael, Ibisa)

Privilege.jpg - 27.04 KB

Ibisa ir pasaules slavenākā ballīšu pilsēta, tomēr arī tajā ir viens klubs, kuram līdzīgu house un trance mūzikas vidē konkurentu nav – Privilege. Ja jūtaties mazliet vientuļš, klubs jums sniegts visu nepieciešamo – trakulīgu izklaidi kopā ar 10 000 draugiem. Ginesa rekordu grāmatā Privilege minēts kā lielākais naktsklubs pasaulē.

Privilege-Club.jpg - 86.92 KB

Izklaides vieta aizņem lielu platību (baseins, skatuves, 16 bāri, dārzs, skatu tornis un deju laukumi). Izvietojušies ap centrālo baseinu, DJ spēlē labāko un populārāko elektroniskās mūzikas mākslinieku veikumu cilvēku jūrai sev priekšā.

Brīvlaišanas nakts (notiek sezonas laikā, pirmdienās) ir trakulīgākais pasākums, kurā uzstājas dažādi akrobāti, žonglieri un dejotāji. Šis pasākums aizstāja dzīvos seksa šovus, kas tikai aizliegti 1998. gadā. Tomēr, par spīti aizliegumam, reizēm šādi šovi klubā notiek – laimīgs ir tas, kas īstajā brīdī atrodas šeit un to pieredz.

Te nu viņas ir – 10 izcilas nakts pavadīšanas vietas visā pasaulē. Ne visi klubi ir vienādi, tāpēc tikai daži paliks jums atmiņā vēl ilgi pēc tam, tomēr šie 10 tādi ir noteikti.

Komentāri (9)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
G.
nr 1. ir būts, pat VIP zona :)
18.01.2011. plkst. 15:25
Beidzot būtu jātiek līdz Barselonai.
16.09.2007. plkst. 16:38
perfekti tusinji
09.07.2007. plkst. 20:47
tur veel vareetu pierakstiit tik daudz pasaules grandiozus klubus.....
09.07.2007. plkst. 14:08
es gribetu tur katra no tiem gribetu patuset.
09.07.2007. plkst. 12:02

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 07. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Izraēlā ir aizliegts bakstīt degunu

Pasākumi

Sofijas Vitas Požlaites & Olimpiadas Daņilovas glezniecības izstāde “DVĒSELES SVĒTKI”

2007.gada 15.decembrī netālu no Rīgas uz pirmo personālizstādi aicināja divas draudzenes – baltkrieviete Olimpiada Daņilova un lietuviete Sofija Vita Poželaite....