Top 10 – Anonīmākie kūrorti

Top 10 – Anonīmākie kūrorti

Holivudas zvaigznes viennozīmīgi zina, kur paslēpties (vismaz mēdiji mums šādu apgalvojumu pauž nemitīgi). Pat ja paparaci neizseko katru tavu kustību, arī tev noteikti ir gribējies aizbēgt no visiem, lai kaut uz brīdi pavadītu laiko nošķirtībā no ārpasaules. Piedāvājam jums labākos anonīmos kūrortus, kur to vislabāk var izdarīt, izbaudot šo vietu piedāvātu servisu, kas pirmām kārtām nodrošina klientu anonimitāti un augstu apkalpošanas kultūru.


10 – Aspen Mountain Club (Kolorado)

Aspen Mountain Club.jpg - 28.14 KB

Pilsētiņā, kur ekskluzīvs dzīves veids ir pamatvērtība, Aspen Mountain Club ir viens no ievērojamākajiem kūrortiem. Jāpiebilst, ka tajā apmesties var tikai kluba biedri, turklāt iegūt šādu statusu nav viegli – jūsu vārds tiek ierakstīts īpašā gaidītāju sarakstā un tikai pēc tam, kad kāda vieta atbrīvojas, jūs samaksājat 125 000 USD un iegūstat tiesības baudīt netraucētu atpūtu kalnos.

Protams, pašā pilsētā ir daudz viesnīcu arī vidusslānim. Augstākās kvalitātes ir arī kluba restorāns, kurā ieeja ir tikai kluba biedriem. Ieturot maltīti, jūs bez īpašām grūtībām satiksiet kādu pasaules mēroga slavenību. Maltīti lieliski papildinās kāds no kluba izcilā vīna pagraba vīniem, kuru jums pasniegs restorāna vīnu eksperts. Arī viesnīcas numuri šeit ir nevainojami – 200 kvadrātmetrus plaši apartamenti, kas sezonas laikā jums izmaksās pat 4600 USD.

Ja līdzi esat paņēmis mājdzīvniekus, arī par tiem parūpēsies augsti kvalificētais viesnīcas kolektīvs, piedāvājot jums speciālu ēdienkarti jūsu mīluļiem, kā arī aukles un pat izklaides istabas! Ja esat slēpošanas cienītājs, Aspen jums liksies gluži vai paradīze zemes virsū, jo slēpošanas iespējas šeit ir visaugstākajā līmenī.

Apmešanās izmaksas: 4650 USD par nakti.

9 – Casa Contenta (Maiami)

Casa Contenta.jpg - 33.77 KB

Casa Contenta pilnībā attaisno savu nosaukumu, jo piedāvā īrēt pašam savu villu ar apkalpošanu gluži kā augstākās klases viesnīcā. Savrupmāju komplekss ar vērtību 20 miljoni USD, kas atrodas uz Biscayne līča salas pie South Beach, ietver ūdenskritumu, alas un pat milzīgu baseinu. Katrai savrupmājai ir izveidots savdabīgs dizains, lai klientam būtu iespējas izvēlēties sev tīkamāko.

Starp daudzajiem pakalpojumiem jāmin neliela privātā lidosta, personīgie pavāri, sulaiņi, masieri un pat bērnu aukles. Par mājas īri jāiemaksā 25% priekšapmaksa.

Apmešanās izmaksas: līdz 17 700 USD par nakti.

8 – Exclusivity Villa (Anguilla, Karību jūra)

Exclusivity Villa.jpg - 23.67 KB

Kad Breds Pits un Dženifera Anistone bija kopā un vēlējās aizbēgt no visa, viņi lidoja uz Karību jūras salu grupā ietilpstošo Anguilla salu un patvērās luksusa apartamentos iekš Exclusivity Villa. Laiks šeit paskrien nemanot, jo kūrorta iemītnieku rīcībā ir milzīgas luksusa telpas, guļamistabas ar skatu uz okeānu, kā arī personīgais pavārs, bārmenis un 15 kalpotāji.

Šāds serviss rada grūtu izvēli – atpūsties telpās vai doties ārpusē? Ja esat izvēlējies apskatīt salu, to palīdzēs izdarīt lidojums ar helikopteru, jo neliels lidlauks atrodas turpat netālu.

Apmešanās izmaksas: līdz 75 000 USD par nedēļu.

7 – Musha sēklis (Bahamu salas)

Musha.jpg - 23.23 KB

Ja vēlaties atpūsties anonīmi, tomēr vienlaikus alkstat pēc plašuma, dodieties uz Musha sēkli Bahamu salās. Tā teritorija aizņem 150 akrus, kas atrodas dzidru okeāna ūdeņu un baltu smilšu ielenkumā. Iekšzeme lepojas ar bagātīgiem tropu mežiem. Jūsu rīcībā ir 30 kalpotāji, kas nodrošina jūs ar ēdieniem, dzērieniem un citu nepieciešamo.

Diemžēl par telefona zvaniem un citiem pakalpojumiem tiks izsniegts atsevišķs rēķins. Tomēr tas ir sīkums, salīdzinot ar to, ka iegūsiet lieliskus apartamentus, kuros apmesties varēs arī jūsu tuvākie draugi. Minimālais rezervēšanas termiņš ir trīs diennaktis.

Samaksa ietver priekšapmaksas maksājumu, kā arī 25 000 USD drošības naudu.

Apmešanās izmaksas: 24 800 USD par nakti.

6 – Necker sala (Britu Virdžīnu salas, Karību jūra)

Necker_Island.jpg - 28.26 KB

Vai pazīstat skūšanās aparāta reklāmu, kurā vīrietis stāsta par to, ka tik ļoti mīlējis firmu, kurā strādājis, ka nopircis to? Vairāk vai mazāk līdzīgs stāsts ir attiecināms uz Ričardu Brensonu, kas iegādājās Necker salu. Kopš salas iegādes un labiekārtošanas 80. gados apmešanās maksa pakāpeniski ir pieaugusi, kas liek secināt, ka pieprasījums pēc anonīmām atpūtas vietām ir gājis plašumā.

Salā vienlaikus atpūsties var 26 viesi, kuru rīcībā ir Okeānijai raksturīga arhitektūras stila nami, kurus ieskauj rūpīgi kopti dārzi. Profesionālais kolektīvs parūpēsies par lieliskiem ēdieniem un dzērieniem, kamēr jūs pats nodarbosieties ar kaitbordu, burāšanu, vindsērfingu vai airēšanu.

Apmešanās izmaksas: līdz 45 500 USD par nakti.

5 – The One and Only Palmilla kūrorts (Los Cabos, Meksika)

 One and Only Palmilla.jpg - 53.89 KB

Toms Krūzs, Robins Viljamss un Ofra Vinfreja ir apmeklējuši šo kūrortu, kas atrodas Meksikā. Šo vietu 1956. gadā izveidoja Meksikas prezidenta dēls kā atpūtas vietu prominentiem valsts viesiem, starp kuriem varam izcelt ASV prezidentu Eizenhaueru, kā arī Džonu Veinu un Lusillu Ballu. Kad 20. gadsimta 70. gados tika pabeigta Starppusalu lielceļa izbūve, viesi kūrortā varēja ierasties arī ar auto, nevis tikai ar lidmašīnu vai kuģiem.

Gadiem ejot, atpūtas komplekss aizvien paplašinājās. Pēdējās rekonstrukcijas laikā 2004. gadā tajā tika ieguldīti 90 miljoni USD, kā rezultātā ikviens nu var pārliecināties par The One and Only Palmilla agrāko spožumu un greznību, kas šodien papildināta ar modernu atmosfēru.

Apmešanās izmaksas: līdz 2600 USD par nakti.

4 – Papagaiļu sēklis (Turks un Caicos salas, Karību jūra)

parrotcay.jpg - 22.49 KB

Daudzām slavenībām patiesu anonimitāti var garantēt tikai atsevišķas salas noīrēšana. Tieši tāpēc nav nekāds pārsteigums, ka tieši Papagaiļu sēklis viņu vidū ir iemantojis lielu popularitāti. Sēklis atrodas Turks un Caicos salu teritorijā Karību jūrā. Jūdzi gara pludmale un 1000 akru liela kopējā platība raksturo šo sēkli, kas piedāvā ļoti modernus un skaistus apartamentus.

Vienalga, vai meklējat tikai numur vai veselu villu, komforts un serviss būs ideāls. Ja pastaigas pludmalē jums liekas neinteresantas, šeit var arī uzspēlēt tenisu, gūt atelpu labā bibliotēkā, doties pārgājienos vai nodoties veselības centra ārstnieciskajām procedūrām. Minimālais laiks, uz kādu šeit var apmesties, ir trīs diennaktis.

Apmešanās izmaksas: līdz 10 000 USD par nakti.

3 – Rania Experience (Maldivu salas)

Rania-Experience.jpg - 42.19 KB

Lai arī šis kūrorts ir izveidots pavisam nesen – 2005. gadā, tā sniegtais serviss un pakalpojumu klāsts ļauj to viennozīmīgi ierindot starp labākajiem. Atpūtas komplekss izbūvēts uz nelielas salas Indijas okeānā un piedāvā dažādas atpūtas un izklaides iespējas. Iekštelpās izveidota speciāla skaņas sistēma, kas ļauj klausīties iecienītākos skaņdarbus jebkurā telpā, savukārt izklaides paviljonā ierīkota iespaidīga mājas kinozāle.

Ja izvēlēsieties pavadīt laiku iekšā, to nemaz nenožēlosiet, jo varēsiet ļauties visdažādākajām SPA procedūrām un pēc tam ieturēt privātā pavāra pagatavotās delikateses. Savukārt svaigā gaisā ir iespēja nodoties makšķerēšanai, izmantot profesionālu pasniegtās nodarbības niršanā, kā arī doties izbraukumā ar kūrorta milzīgo jahtu.

Apmešanās izmaksas: līdz 13 000 USD par nakti.

2 – Sandy Lane villa (Barbadosa)

Sandy Lane villa.jpg - 50.73 KB

Lai arī jauniem kūrortiem nav ne vainas, tomēr atpūtas vietām ar stāžu ir kaut kas tāds, ko jaunā vietā izveidot var tikai ar gadiem – īpaša aura un atmosfēra. Agrāk šajā vietā atradās cukurniedru plantācija, uz kuras zemes 1961. gadā tika izbūvēta Sandy Lane villa. Tolaik tas bija kas neredzēts!

Savu spožumu un slavu šī vieta nav zaudējusi joprojām. Pēc spraigas golfa spēles lieliskajā 18 bedrīšu laukumā jūs varat nodoties dažādajām SPA procedūrām. Arī privātās istabas kūrortā ir iekārtotas, ieturot smalku un ieturētu stilu, nodrošinot vissmalkākās kaprīzes.

Apmešanās izmaksas: līdz 25 000 USD par nakti.

1 – Wakaya kūrorts (Fidži salu republika)

Wakaya.jpg - 13.35 KB

Fidži jau sen ir iecienīts ceļa mērķis tiem, kas meklē augstu apkalpošanas kūrortu un iespēju atpūsties neviena netraucēti. Par spīti salu popularitātes kritumam tūrisma nozarē, ekskluzīvo maršrutu izmantotāji šeit ierodas aizvien vairāk. Ja esat nolēmis šis salas apmeklēt, ejiet Selīnas Dionas vai Bila Geitsa pēdās un izvēlieties Wakaya kūrortu, kas atrodas uz privātās Wakaya salas.

Ja ērtības un aprīkojums jums ir svarīgākie aspekti, izlasiet šo: personāla attiecība pret viesi ir 12 pret 1! Visaugstākās klases televīzija un telefonsakari arī ir jūsu rīcībā. Visi apartamenti ir ieturēti dažādā stilā, lai apmierinātu ikviena klienta vēlmes. Visekskluzīvākais numurs ietver pat privāto dārzu ar ūdenskritumu. Tomēr pats oriģinālākais nams ir izveidots uz klints un nosaukts par Mākoņu namu. Minimālais termiņš, uz kuru šeit varat izīrēt villu, ir 5 diennaktis.

Apmešanās izmaksas: līdz 7600 USD par nakti.

Šodien, kad slavenības ir izdarījušas grūtāko darbu un nošķirtības meklējumos sekmējušas daudzu ekskluzīvu kūrortu izveidi, ir jūsu laiks ievākt viņu darba augļus un doties atpūsties uz kādu no sarakstā minētajām vietām, lai atpūtinātu savu nogurušo miesu un dvēseli neviena netraucētā paradīzē.

Komentāri (10)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Shukra
Fiji salas ir paradiize, tas ir to veerts, lai tur nokljuutu!!!
26.06.2009. plkst. 18:11
nu vot, tagad visi visu zin un nekā anonīma vairs nav, klaču mošķi tādi!
01.08.2007. plkst. 14:56
es arī labprāt paslēptos Fidži salās. :)
19.07.2007. plkst. 10:09
Labprāt paslēptos Fidži salās,
19.07.2007. plkst. 09:33
Mums gan nekur nav jāslēpjas - arī tepat Latvijā ir labi !!!!>>>>>>>>>>>
04.07.2007. plkst. 09:49

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 11. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Sahāras tuksnesis izplešas aptuveni 800 m gadā

Pasākumi

No de facto līdz de iure Latvijas Republikas proklamēšanas 90.gadadienai veltīta izstāde

Izstādes patrons: Latvijas Valsts prezidents Valdis ZatlersLatvijas Republikas proklamēšanas 90.gadadienai veltītu pasākumu ietvaros no 2008.gada 14.novembra līdz 2009.gada 4.janvārim Latvijas...