Biznesa klases ceļojumi

Biznesa klases ceļojumi

Brīdinājums: Ja vienmēr esat brīnījies, kas notiek tālajos lidojumos lidaparāta pirmajā klasē un skaudību mēģiniet nomākt ar grādīgo dziru, šo rakstu tālāk nelasiet! Tur notiek viss, ko esat iztēlojies un, iespējams, vairāk.

Tomēr, ja nespējat noticēt, ka maksa par piedāvāto servisu ir adekvāta, turpiniet lasīt. Kad runa ir par lidošanu, telpa kļūst par luksusa preci – iedomājieties sevi divguļamajā gultā privātā kajītē kopā ar savu partneri... Šāds serviss tiek piedāvāts Singapore Airlines jaunajā lidaparātā Airbus A380, kas uzsāka lidojumus 2007.gada oktobrī.

Dažiem izredzētajiem lidojumu zelta ēra ir atgriezusies (jāpiezīmē servisa līmenis ir krietni augstāks kā šī raksta titulbildē, kur redzama 1950-to gadu ekstra klase).

Citas lidsabiedrības piedāvā tādas pirmās klases priekšrocības kā mini ledusskapjus, Vintage šampaniešus un pakalpojumus, kas ļauj tikt krietni ātrāk cauri drošībniekiem un muitai.

Nu kā? Mēs taču brīdinājām tālāk nelasīt..


JET AIRWAYS

jetairwaus.jpg - 22.18 KBIndiešu aviokompānijas Jet Airways biznesa klases kajītē pieejams gan šampanieša atvēsinātājs, gan milzīgs televizors, kas rāda gan Bolivudas, gan Holivudas TV kanālus

Lidmašīna: Boeing 777-300ER

Ekstra bonuss: Personīgais šampanieša atvēsinātājs

Pārsteidzošākā ērtība: Indiešu rozes koka durvis katrai pirmās klases guļamkajītei

Maršruts: Nedēļas nogale Mumbajā, piedaloties kādas Bolivudas filmas pirmizrādē un pēc tam ieturot privātas vakariņas ar kādu no vietējām filmu zvaigznēm.

Apraksts: Indiešu aviokompānija Jet nesen ir ienākusi arī ASV tirgū, piedāvājot lidojumu līnijā Newark – Mumbaja jau kopš šī gada augusta. Šobrīd jau ir pieejams arī lidojums no Ņujorkas uz Deli. Lidmašīnas 3 kvadrātmetrus lielā kajīte ir fantastiska, ar bīdāmajām durvīm, privātu garderobi un pat personīgo šampanieša atvēsinātāju, jo personāls saviem pasažieriem pasniedz Dom vai Crug, kurus, protams, ir ieteicams dzert atdzesētus. Milzīgais platekrāna televizors rāda veselus 500 TV kanālus (gan Bolivudas, gan Holivudas hitus). Pasažiera rīcībā ir arī tik milzīga gulta, ka tajā bez problēmām iegultos arī Šakils O’Nīls.

Biznesa cena: Biļete Newark-Mumbaja-Newark maksā no 10 800USD (ar pieturu Briselē).

SINGAPORE AIRLINES

singapure.jpg - 37.91 KBNē, šis nav Radisson SAS viesnīcas prezidenta numurs, bet gan Singapore Airlines kajīte ar divguļamo gultu...

Lidmašīna: Airbus A380

Ekstra bonuss: Divvietīga kajīte

Pārsteidzošākā ērtība: Pūkainā, mīkstā Givenchy dūnu sega

Maršruts: Lidmašīna kursē maršrutā Singapūra – Sidneja.

Apraksts: Singapore Airlines ir pirmā aviokompānija, kas savos pārvadājumos izmanto Airbus A380 modeli. Maršruts starp Sidneju un Singapūru varbūt nav tas ierastākais ceļotājiem, tomēr iesakām to izmēģināt, lai iepazītos ar to, kā šādas klases ceļojumus organizē šajā reģionā. 12 biznesa klases kajītes ir radījis slavenais jahtu dizaineris Jean-Jacques Coste un tām ir pilnībā aizveramas durvis, milzīgs klubkrēsls un atsevišķa sēdvieta arī viesim. Kad pasažieri būs gatavi doties pie miera, apkalpe zibenīgi uzklās gultas, izmantojot atsevišķu matraci ar Givenchy dūnu segu un spilvenu. Turklāt šajās kajītēs esošās gultas ir pārveidojamas arī kā divvietīgas, tāpēc šis ceļojums ir piemērots arī pāriem. Vai kādreiz esat vēlējies lidot ar grandiozo Airbus? Sāciet savu pieredzi ar Singapore Airlines!

Biznesa cena: Singapūra – Sidneja – Singapūra = 7343USD.

GULF AIR

gulfair.jpg - 31.66 KBNopērkot biļetes Gulf Air 1.klasē, jūs uz lidostu aizvedīs 7.sērijas BMW, lidostā tiks iziets VIP "check-in", pusdienās pasniegs ekskluzīvu šampanieti un paipalas gaļu, bet gultas būs klātas ar zīda spilveniem

Lidmašīna: Airbus A330 un A340

Ekstra bonuss: Pārģērbšanās istaba, kur varēsiet uzvilt pidžamu pilnīgā nošķirtībā.

Pārsteidzošākā ērtība: Greznie zīda spilveni uz visām gultām.

Apraksts: Bahreinā bāzētā aviokompānija ir pirmā šādus ceļojumus piedāvājoša firma reģionā, jo uzsākusi savu darbību vēl ilgi pirms tādiem grandiem kā Emirates, Etihad un Qatar Airlines un ir ieguvusi daudz balvu kā labākā biznesa klases ceļojumu kompānija. Iespējams, tam par pamatu ir par brīvu sniegtais, atdzesētais Perrier Jouet Belle Epoque, vai arī paipalas gaļa ar saldajiem kartupeļiem? Lai kā arī būtu, pusdienas, kas šeit jāgaida tikai 15 minūtes, tiek iekļautas lidojuma cenā. Tomēr pirms vēl 8 pasažieri (tik daudz cilvēku tiek pārvadāti vienā lidojumā) tiek pie šiem gardumiem, viņus jau apkalpo kā zvaigznes, atvedot uz lidostu ar BMW 7. sērijas limuzīnu un ļaujot tiem iziet VIP check-in. Pēc vakariņām apkalpe uzklāj pasažieriem greznas gultas ar zīda spilveniem un milzīgām segām.

Biznesa cena: Biļete Londona – Bahreina – Londona maksā no 5367USD.

THAI AIRWAYS

thaiair.jpg - 32.39 KBPirms iekāpšanas uz Thai Airways klāja jūs sagaidīs virssulainis, bet pašā lidaparātā varēsiet relaksēties lidojošajā SPA centrā ar ārstniecisko dušu, saunu, jogas studiju un profesionāliem masieriem

Lidmašīna: Airbus 340-500

Ekstra bonuss: Pat tie, kas labi pārzina lidmašīnās piedāvātās ēdienkartes, nebūs vīlušies, jo kompānija sevi pozicionē kā ekstra klases lidsabiedrību, tāpēc ēdienkartes šeit ir oriģinālas un daudzveidīgas.

Pārsteidzošākā ērtība: Guy Laroche sejas maska

Apraksts: Karaliskās pirmās klases pasažieru prieki sākas tad, kad virssulainis sagaida jūs jau lidostā un pavada cauri check-in un drošības pārbaudēm. Pēc tam visi dodas uz iekāpšanu greznākajā Taizemes lidmašīnā. Par lidaparāta spožumu liecina SPA centrs Royal Orchid ar ārstniecisko dušu, saunu, jogas studiju un dučiem profesionālu masieru. Cenā jau iekļautā 20 minūšu Thai masāža ir viens no lieliskākajiem lidojuma laikā saņemtajiem pārsteigumiem. Gultas kajītēs ir ļoti plašas un pasažierim tiek izsniegta Guy Laroche gultas veļa, pidžama un sejas maska, kā arī Bulgari mantu soma. Vienīgā lieta, kas vairs nav pieejama, ir slavenā haizivs spuras zupa, kas tika izņemta no ēdienkartes pirms pāris gadiem.

Biznesa cena: Londona – Bangkoka – Londona = 8800USD.

AMERICAN AIRLINES

americanari.jpg - 37.66 KBAmerican Airlines Boeing 777 ir pārvērsts par lidojošu pili, kur varēsiet nobaudīt ekskluzīvas maltītes, izcilus vīnus un atsvaidzināties SPA stila dušā

Lidmašīna: Boeing 777

Ekstra bonuss: Brīnišķīgās, kūniņām līdzīgās sēdvietas, kas griežas ap savu asi un ir aprīkotas ar kāju paliktņiem.

Pārsteidzošākā ērtība: Kāds no izcilajiem sarkanvīniem (piemēram, Domaine Sauvestre), kurus apkalpe bieži vien mēdz uzdāvināt tāpat – bez maksas.

Maršruts: Losandželosa – Newark.

Apraksts: ASV aviokompānija kopš Panamerican Airlines ienākšanas tirgū nav sevišķi pazīstama ar biznesa ceļojumiem, tomēr šis piedāvājums ir ļoti patīkams izņēmums. Boeing 777 ir pārveidota gandrīz par ceļojošu pili, kurā netrūkst augstākajai klasei piederošu ērtību. Jūs iegūsiet ērtas sēdvietas, ādas galvas paliktņus, plašu gultu un vienu no labākajām vīnu kartēm aviācijas pārvadājumu industrijā (apmēram 60 izcilu vīnu). Turklāt jums ir lielas iespējas ceļot kopā ar amerikāņu slavenībām! Ņujorkas JFK lidostā aviokompānija par ir izveidojusi šī reisa pasažieriem speciāli paredzētu atpūtas zonu, kurā atrodas bezmaksas dzērienu bārs, bufete, milzīgs plazmas TV un pat SPA stila duša.

Biznesa cena: Lidojums Losandželosa – Newark – Losandželosa maksā no 2340USD.

LUFTHANSA

lufthansa.jpg - 33.08 KBLufthansa 1.klasē uz lidostu pēc jūsu izvēles jūs nogādās Porsche vai S klases Mercedes, bet lidojuma laikā jūsu rīcībā būs marmora vannas, augstākās klases restorāns, kā arī cigāru salons

Lidmašīna: Boeing 747 – 400

Ekstra bonuss: Porsche vai Mercedes ar šoferi, kas ved pasažierus no atpūtas zonas lidostā un lidmašīnu.

Pārsteidzošākā ērtība: Gardie Clarins našķi un cigāru salons.

Maršruts: Ņujorka - Minhene, kur iespējams apmeklēt interesantākās mākslas galerijas Eiropā.

Apraksts: Lufthansa pirmās klases atpūtas zona Minhenes lidostā ir tik lieliska, ka baņķieri un citi bagātie ceļotāji tajā ierodas jau vairākas stundas pirms reisa, lai atpūstos ar vērienu. Un kā lai viņi nepriecājas, ja viņu rīcībā ir četras marmora vannas istabas, divas guļamistabas ar ādas gultām, kā arī augstākās klases restorāns, kas pasniedz brīnišķīgus suši. Bārā pieejami visdažādākie vīni un viskiji, kas baudāmi kopā ar labiem Kubas cigāriem. No šīs paradīzes pasažierus taisni uz lidmašīnu aizved glauns Porsche vai Mercedes S klases limuzīns. Turklāt dzīve uz klāja nepavisam neapstājas: 16 biznesa klases sēdvietas ir atdalītas no pārējā salona pa pāriem. Par ēdienkarti rūpējas slavenais pavārs David Bouley, segas – tikai Joop ražojumi, bet šampanietis – Piper Heidsieck.

Biznesa cena: Minhene – Ņujorka – Minhene = 11 450USD.

CATHAY PACIFIC

cathay.jpg - 31.54 KBCathay Pacific 1.klases pasažieriem būs ne tikai atsevišķas kajītes, bet pat personīgās tualetes...

Lidmašīna: Boeing 777 – 300ER un 747-400, Airbus 330-300 un A340-300

Ekstra bonuss: Atsevišķas kajītes

Pārsteidzošākā ērtība: Personīgais milzu TV.

Maršruts: Sanfrancisko – Honkonga, kur pusdienosiet neaizmirstamajā Mandarin Oriental jaunajā restorānā Pierre.

Apraksts: Honkongas aviokompānija vēl tikai izstrādā jauno biznesa ceļojumu koncepciju, kurā savu artavu ieliek dizaina kompānija no Londonas – Design Q. Pirmās lidmašīnas tiks pabeigtas 2009. gada sākumā, bet Ziemeļamerikas maršrutos pat agrāk – jau nākamā gada vidū. Pirmās klases kajītes tiks pārveidotas pilnībā, kardināli izmainot apgaismojumu, uzstādot krēslus ar masāžas funkcijām, kā arī iebūvējot personīgās tualetes. Katram pasažierim tiks izsniegta dūnu sega, spilvens un citas ekskluzīvas lietas. Zem krēsla būs nodalījums papildus bagāžai. Katram pasažierim būs savs TV ar 50 DVD filmām un 100 kanāliem. Kas attiecas uz ēdienu, tad arī šajā jomā viss tiek pārdomāts, klientiem plānojot piedāvāt svaigas brokastis, pusdienas un vakariņas. Pat vannas istabas būs īstā VIP stilā ar lielu iluminatoru, oriģināliem apgaismojuma risinājumiem un ekskluzīvu santehniku.

Biznesa cena: Sanfrancisko – Honkonga – Sanfrancisko = 18 898USD.

QANTAS

qantas.jpg - 43.27 KBQantas aviokompānijas pirmajā un biznesa klasē varēsiet pārliecināties par komfortablo "Skybed" sēdvietu ērtumu, kā arī izbaudīt masāžas procedūras lidmašīnas SPA centrā, bet lidmašīnas vannas istabā atradīsiet Prairie losjonus (intereses pēc paskatieties, cik tie maksā...)

Lidmašīna: Boeing 747 un Airbus 380

Ekstra bonuss: Pirmās klases atpūtas zonas Sidnejas un Melburnas lidostās.

Pārsteidzošākā ērtība: Aussie maigās vilnas segas.

Maršruts: Ņujorka – Sidneja.

Apraksts: Divi vārdi – Marc Newson. Šis rokzvaigžņu iecienītais dizaineris sadarbojās ar šo aviokompāniju jau 2004. gadā, radot komfortablo Skybed sēdvietu konceptu pirmajā un biznesa klasē. 2007. gadā Newson atkal ķērās pie darba, izveidojot atpūtas zonas biznesa klases pasažieriem Melburnas un Sidnejas lidostās. Izmantojot feng shui principus, katrai retro stila telpai ir sava ādas grīdas bibliotēka, marmora dušas telpas ar individuālām stereo sistēmām un citas interesantas lietas. Jā, un lidmašīnas Payot Paris SPA ir neatkārtojams, piedāvājot jums izbaudīt gan 30 minūšu ārstnieciskās masāžas, gan 50 minūšu visa ķermeņa vispārējās masāžas. Katram pasažierim ir sava telpa un eskorts uz lidmašīnu. Newson nav tikai dizaineris – viņš šeit ir piedomājis pie katra sīkuma, ieskaitot jēra vilnas segas un La Prairie losjonus vannas istabās. 2008. gada vasarā QANTAS sāks piedāvāt lidojumus arī ar jauno Airbus 380.

Biznesa cena: Ņujorka – Sidneja – Ņujorka = 24 733USD.

MALAYSIA AIRLINES

malaysia.jpg - 30.08 KBMalaysia Airlines trumpis, iespējams, ir pasakainās vannas istabas, kurās vienlaicīgi var atrasties 2 cilvēki, taču pieminēšanas vērti ir arī krēsli ar masāžas funkciju, malajiešu ēdienkarte, kā arī VIP klases pasažieru atpūtas zona Kualulumpuras lidostā

Lidmašīna: Boeing 747 – 400

Ekstra bonuss: Milzīgās vannas istabas.

Pārsteidzošākā ērtība: Limuzīns uz lidmašīnu.

Maršruts: Lidojums no Losandželosas uz Kualalumpuru, kur nedēļu varēsiet praktizēties golfā kopā ar draugiem, iespējams, pat satiekot Brunejas sultānu!

Apraksts: Vai pasakainās vannas istabas ir tās, kas piesaista naudīgos cilvēkus Malaysia Airlines pirmās klases lidojumiem? Iespējams, jo tādu vannas istabu, turklāt ar L’Occitane losjoniem un milzīgiem spoguļiem nav nevienam. Tajā vienlaicīgi var atrasties divi cilvēki. Visiem biznesa klases pasažieriem ir krēsli ar masāžas funkciju, savs pusdienu galds un turku dīvāniņš. Noteikti jānobauda arī šis tas no malajiešu ēdienkartes: liellopa gaļa vai cālis Askalonijas sīpolu marinādē, ķiplokos un citronzālē ir pasakains, ko lieliski papildina zemesriekstu mērce. Pēc izkāpšanas uzreiz nesteidzieties prom, bet gan kādu laiciņu uzkavējieties VIP klases pasažieru atpūtas zonā International Golden Lounge.

Biznesa cena: Ņujorka – Kualalumpura – Ņujorka = 9000USD.

EMIRATES

emirates.jpg - 36.05 KBIzskatās pēc studio tipa dzīvokļa luksusa rajonā? Patiesībā tā ir aviokompānijas Emirates kajīte, kas rotāta ar zelta apdari, gaišu ādu un iespaidīgu riekstkoka imitāciju, bet ēdienu piedāvājumā ietilpst pat belugas kaviārs!

Lidmašīna: Boeing 777 – 300ER

Ekstra bonuss: Personīgais mini bārs ar sodas ūdeni, sulu un ūdeni.

Pārsteidzošākā ērtība: Ādā izveidota ēdienkarte, ko var nočiept un ar ko pēc tam dižoties draugiem.

Maršruts: Ņujorka – Dubaija.

Apraksts: 2007. gadā Emirates iztērēja 50 miljonus, uzlabojot savas biznesa klases kajītes. Rezultātā ceļotājiem ir pieejamas ērtības, kas mazliet atgādina Manhetenas Studio tipa dzīvokļus. Runa ir ne tikai par komfortu, bet veselu izklaides sistēmu. Milzīgie TV ir vieni no lielākajiem visā industrijā! Tam pat ir USB ports, kas ļauj jums skatīties ceļojuma laikā uzfilmētos materiālus. Katra kajīte ir rotāta ar zelta apdari, gaišu ādu un iespaidīgu riekstkoka imitāciju. Nav bagāžas nodalījumu virs galvas, tikai personīgas kastes zem krēsliem. Turklāt visiem pirmās klases pasažieriem ir pieejams izcils bāriņš, kur savā starpā sapazīties. Septiņu ēdienu piedāvājumā ietilpst pat belugas kaviārs!

Biznesa cena: Ņujorka – Dubaija – Ņujorka = 11700USD.

Komentāri (20)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Bet galveno dārdzību noteikti rada tas, ka ar šādu luksusu iespējams pārvadāt vismaz piecas reizes mazāk cilvēku, bet lidojuma izmaksas, taču tāpēc nekļūst mazākas...
02.08.2008. plkst. 23:01
Un kur ta smēlies visas tās gudrības ligatt?!Es mēģināšu tikt uz Malaysia pasakainajām vannas istabām !!
10.03.2008. plkst. 13:26
Pirma privatpersona, kas pasutijusi A380, ir Sauda Arabijas princis Alvalids. Pirmaja stava bus saimnieka un viesu gulamistabas ar privatam vannas istabam, otraja stava - spa.
09.02.2008. plkst. 18:31
A380 lidmasinas iekstelpu platiba ir gandriz 2000 m2. Interjera iekartosana un apmebelesana var izmaksat pat 100 miljonus, it ipasi privatiem pircejiem ar dargu gaumi.
09.02.2008. plkst. 18:29
A380 ir pirmais talu lidojumu laineris, kas uz vienu pasazieri patere mazak neka tris litrus degvielas uz 100 kilometriem. Tas pielidzinats pasam ekonomiskajam automasinam.
09.02.2008. plkst. 18:27

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 20. novembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Stambula ir vienīgā pilsēta, kas atrodas divos kontinentos – Eiropā un Āzijā

Pasākumi

100% Andris Ērglis (koncerta apskats)

12. aprīlī Ķīpsalas hallē notika Andra Ērgļa lielkoncerts „Sirdspuksti”. Jāatgādina, ka pavisam nesen pēdējā laika populārākais dziedātājs ir izdevis albumu ar tādu pašu...