"Degpunkta" Inese Supe - par aktīvo atpūtu, veselīgu dzīvesveidu un kino

"Degpunkta" Inese Supe - par aktīvo atpūtu, veselīgu dzīvesveidu un kino

Jau kādu laiku blakus allaž nopietnajam LNT raidījuma „Degpunktā” vadītājam Kārlim Seržantam sēž Inese Supe. Un ne tikai sēž, jo tieši viņa ir kļuvusi par raidījuma, kurš tikko mainījis savu vizuālo noformējumu, otru vadītāju.

Raidījums nu ir vērojams pavisam citādā gaisotnē un kalpo mums ar devīzi “Lai tā nenotiktu”!

Irlaiks.lv aicināja Inesi uz nelielu sarunu, lai noskaidrotu Ineses izjūtas jaunajā ampluā un uzzinātu vēl šo to jaunu…

-    Ar ko Jums asociējas vasara?

-    Vasara man šobrīd asociējas ar to, ka ir ļoti daudz darba, atpūtos tikai nedēļu vai divas. Kopā ar kolēģiem no televīzijas katru vasaru kaut kur aizbraucam kopā atpūsties. Turklāt, vasara nav mans mīļākais gadalaiks. Vislabāk man patīk pavasaris, tas laiks, kad plaukst sniegpulkstenītes.

-    Kādi ir Jūsu iecienītākie aktīvās atpūtas veidi?

-    Diemžēl manā dzīvē pietrūkst aktīvu izklaižu, bet par iecienītāko varētu nosaukt laika pavadīšanu ar bērnu, jo tam nepieciešams daudz fizisku aktivitāšu! (smejas)

-    Žurnālista darbs laikam nav pats pateicīgākais kārtīgai atpūtai?

-    Jā, jo slodze ir diezgan liela, strādāju no 10 rītā līdz 9 vakarā un man nesanāk laika iziet kur tālāk no televīzijas, jo visu laiku ir jābraukā uz filmēšanām un jāveic dažādi citi darba pienākumi. Darbs ir darbs, ko padarīsi? (smejas) Sestdienas un svētdienas es pavadu pie mātes, kur man ir dažādi mājas pienākumi, sanāk, ka tā laika īsti nemaz nav..

-    Kāds Jūsu izpratnē ir veselīgs dzīvesveids? Vai pašai sanāk tādu piekopt?

-    Veselīgs dzīvesveids noteikti ir kas garšīgs! (sirsnīgi smejas) Patiesībā es nezinu, kāds tas varētu būt, jo es dzeru gan kafiju, turklāt man piemīt vēl šādi tādi netikumi. Droši vien, ka veselīgu dzīvi dzīvo cilvēki, kuri ļoti daudz ēd augļus un ēdienus ar mazu kaloriju daudzumu. Daudz laika pavada svaigā gaisā, nesmēķē, nelieto alkoholu.

-    Kas Jums vienmēr uzlabo garastāvokli?

-    Man garastāvokli uzlabo cilvēki, draugi, kuri ar mani kopā ir jau ilgu laiku. Vēl mani ļoti iepriecina mani darba kolēģi. Tie ir visi mani patīkamie cilvēki. Un, protams, vislabāk jūtos kopā ar savu bērnu!

-    Jūsu ideāli pavadīta vakara recepte?

-    Man šausmīgi patīk kino! Pēc raidījuma bieži eju uz kino, un pēc tam man patīk pavadīt vakaru divvientulībā ar cilvēku, ar kuru kopā apmeklēju kinoseansus.

-    Kura bija pēdējā redzētā filma?

-    Šķiet, tā bija „Karību jūras pirāti”, bet ja tā padomā, tā nebija pēdējā.. Aizmirsu nosaukumu! (smejas)

-    Kuri ir Jūsu iemīļotākie krodziņi, bāri, restorāni?

-    Ar Rīgas krodziņiem ir tā, ka tos tā īsti nemaz neapmeklēju, toties varu ieteikt „Tērvetes alus” bāru Dobelē, jauks krodziņš ar mājīgu atmosfēru. Tad man vēl patīk „Iguāna” un „Sarkans”!

-    Vai tiešais ēters prasa no cilvēka lielu atbildību?

-    Tiešais ēters prasa papildus slodzi, jo viss, ko pasaki tā arī paliek, neko izmainīt vairs nevar. Ir tāds papildus stresiņš, jo jāzina, ko un kā pateikt, lai neaizvainotu nevienu!

-    Jūs esat ēterā jau otro nedēļu. Sakiet, vai ir mainījies jūsu priekšstats par tiešo ēteru?

-    Nē, pavisam noteikti ne! Man ir desmit gadu pieredze TV, pirms LNT es četrus gadus vadīju ziņas Dobeles TV. Tiesa, tās gan bija ierakstā. Attiecībā uz „Degpunktu” ir tā, ka visu šo laiku es arī turpat vien biju, tikai šinī ekrāna pusē. Es ļoti labi zināju, kas un kad ir jāsaka, pat rakstīju tekstus Kārlim Seržantam. Es zināju, ka tiešais ēters – tā ir liela slodze, tādēļ mēs daudz mēģinājām pirms tam. Zinu to, ka man ir ļoti daudz jāmācās, un man ir no kā – citi kolēģi LNT, kuri kadrā jau ir ilgu laiku.

-    Kas sniedz lielāku gandarījumu – sižetu veidošana vai raidījuma vadīšana?

-    Man vislabāk patīk pašai veidot sižetus, jo tad tu esi visā tajā procesā iekšā. Vari aizbraukt, satikties ar cilvēkiem; izdomāt, ko parādīt un kā parādīt. Arī raidījuma vadīšanai nav nekādas vainas, tomēr es sirdī esmu žurnāliste, nevis ētera seja (smejas)

-    Jums ir svarīgi tikties ar cilvēkiem un atspoguļot viņu problēmas?

-    Svarīgākais ir palīdzēt, tas ir vislielākais gandarījums!

-    Jūsuprāt, kādēļ raidījums „Degpunktā” ir skatītāju iecienīts?

-    Cilvēkiem patīk, ka ar citiem atgadās nelaimes un ir problēmas. Piemēram, ja notiek kāda avārija, var redzēt, ka daudzi stājas malā, lai vienkārši paskatītos, nofotografētu… Cilvēkus piesaista nelaimes gadījumi! Turklāt katrs var mācīties no raidījumā redzētā, mūsu devīze ir: „Lai tā nenotiktu!” Mūs katru vakaru skatās vismaz 200’000 acu pāru, reitingi ir labi. Šķiet, lielākais cipars bija ap 300’000 cilvēku, kuri skatījās mūsu pārraidi „Gada varonis”! Protams, tas atkarīgs arī no gadalaika, vasarā cilvēki vienmēr TV skatās mazāk kā ziemā, bet tas tā ir visos medijos.

-    Cilvēki labprātāk skatās nelaimes, nevis pozitīvo?

-    It kā jau visi saka: „Mēs gribam pozitīvo!” Realitāte ir tāda, ka cilvēkam jau asinīs ir tā kāre uz nelaimēm..

-    Paldies par sarunu!

Komentāri (51)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Es ar pazīstu
To histēriķi jau astoņus gadus!:) Čalim laikam kurvīti iedevusi, rēcīgi.Resna?:D
05.03.2010. plkst. 02:57
Hahahhahahahhaaaaa
Supe- histēriķe...:D:D:D
05.03.2010. plkst. 02:55
haha:)
protams ka vina ir resna reali vinju zinu un vel histerike:)
18.12.2009. plkst. 13:09
resnais
Laba cilveka nekad nav par daudz un vispar - resnums nav nekads raadiitaajs
08.07.2008. plkst. 08:57
Raidījums man nepatīk ,jo kāpēc man pēc garas darba dienas vēl sevi jāpiebāž ar negativu informāciju.To raidījumu varēja translēt vēlu vakarā -tad nu lai skatā tie ,kam tīk citu nelaimes!
24.10.2007. plkst. 16:26

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies


Translate

Šodien

2019. gada 22. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Pizza Hut ir pasaulē lielākais picu restorāns, kas dienā pasniedz ap 1,7 miljonu picu

Pasākumi

Mākslas stilu un virzienu skola

2009.gada 14.janvārī Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā atsākas lekcijas Mākslas stilu un virzienu skolā. Nodarbības notiks trešdienās no plkst. 17:00 līdz 18:45 K.Valdemāra ielā 10a....