„96,2 Krievijas Hiti” Ziemassvētku koncerts

„96,2 Krievijas Hiti” Ziemassvētku koncerts

25.decembrī multifunkcionālajā hallē „Arēna Rīga” notika radiostacijas „96,2 Krievijas Hiti” Ziemassvētku koncerts, ko gan īsti par Ziemassvētku koncertu nosaukt nevarētu.


Koncertā piedalījās Krievijas popmūzikas zvaigznes, kas nemainīgi ieņem „Krievijas Hitu” radio topu pirmās pozīcijas – „Zvaigžņu Fabrikas 6” uzvarētājs Dmitrijs Kolduns un pretendenti uz šīgada prēmijas „Zelta Gramafons” galveno balvu - puišu grupa „BiS”.

Skatītājiem bija iespējams baudīt vislabākās un iemīļotākās dueta „BiS” un dziedātāja Dmitrija Kolduna dziesmas dzīvajā izpildījumā, taču jāpiebilst, ka tās bija grupu labākās un zināmākās dziesmas, par kurām, protams, priecājās un sajūsminājās zālē esošās grupas kvēlākās pielūdzējas – meitenes tīņu vecumā, taču no Ziemassvētku sajūtām šajā pasākumā gan nebija ne miņas.

Ne zāles noformējums, ne izpildītās dziesmas nebūt neatgādināja to, ka šie ir Pirmie Ziemassvētki, taču, lai vai kā – skatītājus, kuri Ziemassvētkos bija nākuši uz koncertu un nevis pavadījuši laiku draugu vai ģimenes lokā, tiešām varētu nosaukt par grupas lielākajiem atbalstītājiem.

Untitled 8.jpg - 137.03 KBPirms abu mākslinieku uzstāšanās uz skatuves klātesošos iepriecināja vairākas deju grupas ar hip hop un breika priekšnesumiem, bet jau pēc neilga brīža uz skatuves parādījās Dmitrijs Kolduns, kas 2006. gadā kļuva par Krievijas muzikālā realitātes šova „Zvaigžņu Fabrika 6” uzvarētāju, bet Eiropas un arī Latvijas klausītāju sirdis iekaroja, 2007.gadā piedaloties Eirovīzijas dziesmu konkursā ar dziesmu „Work your magic” un iegūstot tajā augsto sesto vietu.

Untitled 4.jpg - 63.57 KBŠobrīd Dmitrijs strādā pie sava pirmā oficiālā studijas albuma, kas iznāks februārī un kurā būs iekļautas dziesmas, kas tapušas pēdējo divu gadu laikā.

Untitled 6.jpg - 80.46 KBTuvākajos Dmitrija Kolduna plānos ietilpst ne tikai koncerti Krievijā un Baltkrievijā, bet arī nopietni mēģinājumi iekarot Lielbritānijas un Amerikas savienoto valstu tirgu. Turklāt dziedātājs nenoliedz, ka labprāt sekotu Dimas Bilana veiksmīgajam piemēram un vēlreiz izmēģinātu spēkus Eirovīzijas dziesmu konkursā.

Untitled 10.jpg - 101.09 KBKad uz skatuves parādījās Dmitrijs un Vsevolods meiteņu spiedzieni, ziedu un mīksto rotaļlietu mešana uz skatuves, liecināja, ka grupas „BiS” dalībnieki latviešu meiteņu sirdis pēc dalības muzikālajā realitātes šovā „Zvaigžņu Fabrika 7” tiešām ir iekarojuši.

Untitled 12.jpg - 104.76 KBPat vispopulārāko latviešu vai ārzemju mākslinieku uzstāšanās laikā tādu atsaucību nepiedzīvosi un tik daudz ziedu un mīksto mantiņu nesaņemsi, kā tas notiek krievvalodīgās auditorijas koncertos. Latviešiem ir ko mācīties!

Untitled 14.jpg - 93.96 KBPēc „Fabrikas” absolvēšanas puišu duets piedzīvoja īstu popularitātes vilni ne tikai Krievijā, bet arī Baltijas valstīs, tai skaitā Latvijā. Klīst baumas, ka 2009.gadā tieši „BiS” varētu pārstāvēt Krieviju Eirovīzijas dziesmu konkursā.

Untitled 18.jpg - 86.21 KBGrupas hiti „Tvoi iļi ņičei” un „Katja” bieži izskan ēterā gan radio, gan TV programmās un šoreiz arī Arēna Rīga hallē...

Untitled 16.jpg - 98.71 KBKopā ar duetu „BiS” Rīgā uzstājās arī deju grupa 4 cilvēku sastāvā, kas gandrīz katrai dziesmai bija iestudējuši īpašu horeogrāfiju.

Ja neskatās uz to, ka skaņa koncertā bija tiešām briesmīga un nevaldīja Ziemassvētku atmosfēra, visādi citādi mākslinieki savu darbu veica godam – lielisks darbs ar publiku, lipīgas melodijas, pozitīvisms un enerģija valdīja visu koncerta laiku.

Komentāri (5)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Justin Williams
Kam tas var attiekties Mēs piedāvājam personīgos, komerciālos un biznesa kredītus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm līdz pat 3% laikā no 1 gada līdz 50 gadu ilgam atmaksas termiņam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam aizdevumus no € 10 000 līdz € 100 000 000. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu Aizdevēja vārds: Justine Williams Aizdevēja e-pasts: unique2aal@gmail.com INFORMĀCIJA PAR LAUKSAIMNIECĪBU NAME: KREDĪTU SUMMA: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Piezīme. Lai saņemtu plašāku informāciju, visi e-pasta ziņojumi jānosūta uz mūsu e-pasta adresi unique2aal@gmail.com
23.09.2017. plkst. 18:34
inta
es vienkarsi dievinu bisss vis milaka grupa
19.12.2009. plkst. 19:28
dana
dievinu bis
08.07.2009. plkst. 01:08
Lenča
I love Dmitry Koldun and group Bis are really great. Greetings from the Czech Republic.
19.06.2009. plkst. 13:47
Sofija
Milu bis
03.03.2009. plkst. 14:48

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 18. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

40% McDonald’s ieņēmumu nāk no „Happy Meals” pārdošanas

Pasākumi

Rīgā koncertēs Eross Ramazoti

Koncertaģentūra „Makroconcert” informē: 5.novembrī uz daudzfunkcionālās halles „Arēna Rīga” skatuves uzstāsies viens no pasaulē slavenākajiem liriskās popmūzikas izpildītājiem...