Seal aicina izģērbties (koncerta apskats)

Seal aicina izģērbties (koncerta apskats)

29. jūnijā, otro reizi Baltijas valstīs un pirmo reizi Latvijā, viesojās britu dziedātājs Seal, kurš vēl neilgi pirms sava koncerta tika novērots piketā pie Saeimas, kur, savukārt, pulcējās daži simti Loskutova atbalstītāju.

Pie Saeimas Seal gan nemanījām, bet uz „Arēna Rīga” skatuves gan.


Lai gan nākot uz koncertu, radās sajūta, ka šis koncerts nebūs visai apmeklēts, uz koncerta sākumu plašā halle bija teju vai pilna.

Untitled 14.jpg - 114.97 KBKoncerts sākās nedaudz pāri pulksten 19:00, kad uz ekrāniem parādījās milzīgs Seal portrets. Jāpiebilst, ka vizuālie efekti visu koncerta laiku bija perfekti izstrādāti – uz pieciem lieliem ekrāniem, kas atradās aiz mūziķu mugurām, tika izcelta katras dziesmas unikalitāte. Arī gaismas režija bija līmenī. Lai gan uz skatuves it kā nenotika nekāds „action”- nebija dejotāju, nenotika pārģērbšanās, arī skatuve nebija kā īpaši veidota –, pateicoties vizuālajam efektam, radās priekšstats, ka visa kā jau ir gana.

Untitled 16.jpg - 134.64 KBLīdz ar attēla parādīšanos, troksnis zālē palielinājās un uz skatuves ierodas viņš – Seal – tērpies baltā tērpā, izpildīdams dziesmas no sava jaunākā repertuāra. Untitled 20.jpg - 84.41 KBPretēji solista imidžam, pavadošās grupas puiši – bundzinieks un divi ģitāristi – bekvokālisti uz skatuves ierodas tērpušies melnos uzvalkos.

Untitled 18.jpg - 172.98 KBLai gan koncerts iesākas ar publikai mazāk zināmām un atpazīstamām dziesmām, koncerta vidū klausītāji dabūn dzirdēt un dziedāt līdzi tādām dziesmām kā „Love’s Divine”, „My Vision” un „Amazing” no pagaidām jaunākā albuma „System”.

Untitled 22.jpg - 47.52 KBKad Seal sāk runāt par to, ka pirms 20. gadiem uzrakstījis dziesmu, kas lielu interesi tās nosaukuma dēļ izraisījusi žurnālistu vidū, kļūst skaidrs, ka tūdaļ, tūdaļ izskanēs viņa superhīts „Kiss From A Rose”. Tieši tā arī notiek un „Arēna Rīga” koris dzied līdzi! Kā atzinās pats mākslinieks, izskaidrot šīs dziesmas nosaukuma būtību, viņš nespējot arī vēl pēc visiem šiem gadiem.

Untitled 26.jpg - 64.95 KBSeal uzrunā publiku, izsakot savu patiku pret valsti, kurā viņš pirmo reizi koncertē un priecājas redzot publiku tik kuplā skaitā. Jāteic, ka par komunikāciju ar skatītājiem Seal noteikti saņemtu 10 balles, jo viņš paspiež roku vai ikvienam pie skatuves malas esošam klausītājam un, skatoties meitenēm acīs, dzied savas romantiskās balādes. Meitenes ir sajūsmā! 45. gadu vecumā visu koncerta laiku tik aktīvi kustēties – lēkāt un grozīt gurnus – tas arī ir vērā ņemams fakts! „Cepuru nost!”

Ik pa laikam Seal arī piebilst, ka ikviens, kas vēlas var droši dziedāt vai dejot līdzi. Ja kāds jūtot, ka ir vēlēšanās izģērbties – arī tas esot atļauts! Tiesa gan, visa koncerta laikā nemanījām nevienu pašu, kas šiem vārdiem sekotu.

Untitled 27.jpg - 74.28 KBNoslēguma izskan dziesma „”Bring It On”, pēc tās izskan pateicības vārdi un Seal no skatuves pazūd... Zālē skan aplausi, taču tie tā arī paliek bez atbildes. Varbūt nākamreiz?!

Komentāri (4)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Justin Williams
Kam tas var attiekties Mēs piedāvājam personīgos, komerciālos un biznesa kredītus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm līdz pat 3% laikā no 1 gada līdz 50 gadu ilgam atmaksas termiņam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam aizdevumus no € 10 000 līdz € 100 000 000. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu Aizdevēja vārds: Justine Williams Aizdevēja e-pasts: unique2aal@gmail.com INFORMĀCIJA PAR LAUKSAIMNIECĪBU NAME: KREDĪTU SUMMA: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Piezīme. Lai saņemtu plašāku informāciju, visi e-pasta ziņojumi jānosūta uz mūsu e-pasta adresi unique2aal@gmail.com
23.09.2017. plkst. 18:36
Uz so makslinieku gan gribetos nakosreiz tikt!
18.10.2008. plkst. 17:35
man likās, ka viņs dzied tikai man!!! Pēc pasākuma radās pārdomas, kas nav saistītas ar pašu mākslinieku. Nesaprotu kāpēc pie halles ieejas jāizčamda un jāaplūr pat pati mazākā somiņa kurā iebāzt var tikai mašīnas dokumentus un atslēgas, bet zaļē brīvi var vazāties ar dzērieniem? Ja es gribētu Sīlu ar kaut ko nomētāt, man pilnīgi pietiktu savākt tukās kokteiļpudeles. Kaut kāds murgs. Un vēl vajadzētu zāli sadalīt zonās pēc fanu augumiem, zona-1,5m; 1,6m; 1,7m! :DDDDDDDDDDDD Eh, grūti tādos koncertos maziem knarzakiem kā es. Nostājas priekša divmetrīgas cacas ar spiciem papēžiem un vēl milzīgāki viņu džeki....
02.07.2008. plkst. 10:23
PALDIES PAR IELūGUMIEM,MUMS AR MāSU ļOTI PATIKA KONCERTS,Tā NOLēKāJāMIES ,VEL šODIEN KāJAS SāP,VIENKARšI IDEāLI,BET Tā BALSS,DIEVīGI!
01.07.2008. plkst. 22:48

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 23. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

40% McDonald’s ieņēmumu nāk no „Happy Meals” pārdošanas

Pasākumi

Ziemassvētku ticējumi

Ir milzum daudz dažādu tradīciju un ticējumu. Esam apkopojuši dažus no tiem. Varbūt kāds no tiem arī piepildās....