Pasaku lādes sērijas ietvaros klajā nāk “Brēmenes muzikanti” un “Doktors Aikāsāp”

Pasaku lādes sērijas ietvaros klajā nāk  “Brēmenes muzikanti”  un  “Doktors Aikāsāp”

Ar Hipotēku bankas atbalstu un Latvijas Radio labvēlību, pasaku sērijas “Pasaku lāde – pirms miedziņš nāk” jaunākajā pasaku oriģinālierakstā, kas izdots kā pasaku sērijas ceturtais kompaktdisks, dzirdama Brāļu Grimmu pasaka “Brēmenes muzikanti” un Korneja Čukovska pasaka “Doktors Aikāsāp”. 


Brāļu Grimmu pasaka par Brēmenes muzikantiem ir viens no skaistākajiem bērnību dienu stāstiem, kas atspoguļo ne vien interesantu un aizraujošu stāstu par Brēmenes muzikantu piedzīvojumiem, bet arī iezīmējas ar muzikāliem Imanta Kalniņa skaņdarbiem.

Ieraksts tapis 1988. gadā un Andreja Miglas pasakas dramatizējumu lieliski izpilda tādas latviešu kultūras personības kā Uldis Dumpis, Zigurds Neimanis, Jānis Kaijaks, Leons Krivāns un citi.

Savukārt Korneja Čukovska “Doktors Aikāsāp” ir krievu tautas pasaka, kur atspoguļota zvēru pasaule un kaites, kas mēdz piemeklēt meža iemītniekus. Ieraksts latviešu valodā, ko tulkojis Ēvalds Juhņēvičs, tapis 1955. gadā un tās izpildītāja lomā dzirdama Ludviga Bāra balss. Mūzikas autors: Igors Marozovs.

 „Pasaku lādes – pirms miedziņš nāk” ietvaros izdotās pasakas nopērkamas mūzikas tirdzniecības vietās, kā arī visās Hipotēku bankas filiālēs, kur tās var iegādāties par īpašu cenu. Pateicoties Latvijas Radio un Latvijas Radio Teātrim, šogad tiks izdots arī Ziemassvētku speciālizlaidums, kur būs dzirdama pasaka “Sniega karaliene”.

Komentāri (5)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Tik vairāk šādu pasaciņu !,
23.11.2007. plkst. 09:01
Brāļu pasakas ir manas vienas no mīļākajām ;
16.11.2007. plkst. 09:19
Vairāk šo bērnu dienu jaukumu !
11.11.2007. plkst. 09:21
jaukās bērnu dienu pasaciņas !!,
07.11.2007. plkst. 08:26
Ak, šīs tik interesantās izrādes! Jauki!
24.10.2007. plkst. 18:21

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 22. novembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

40% McDonald’s ieņēmumu nāk no „Happy Meals” pārdošanas

Pasākumi

Barbara Klemma un Arte Latvijā!


Šogad no 2. līdz 10.augustam Ludzā notiek Starptautiskā fotogrāfijas vasaras skola (SFVS) 2008. Tās laikā studenti papildinās savas zināšanas fotogrāfijā savā izvēlētajā darbnīcā,...