“MELO-M” + “BONEY M” = “DADDY COOL”

“MELO-M” + “BONEY M” = “DADDY COOL”

Čellu rokgrupa “Melo-M” laiž klajā sadarbībā ar savulaik ļoti populārās disko mūzikas grupas “Boney M” dalībnieci Meiziju Viljamsu tapušo dziesmas “Daddy Cool” jaunu versiju.


Leģendārā “Boney M” disko hīta jaunajā versijā skan trīs čelli, sitamie instrumenti un Meizijas Viljamsas vokāls. Dziesmā dzirdama arī “Melo-M” vadītāja Kārļa Auzāna balss.

“Mani ļoti iedvesmoja dziesmas jaunā versija. Jau ar pirmajām taktīm sapratu, ka piekritīšu muzicēt kopā ar talantīgajiem latviešu čellistiem. Skanējums ir neparasts, oriģināls, turklāt “Melo-M” ir ļoti profesionāli mūziķi. Šāda sadarbība ir patiešām neparasts piedzīvojums," par kopdarbu teic bijusī “Boney M” soliste Meizija Viljamsa.

“Daddy Cool” jaunā versija pašlaik tiek piedāvāta Latvijas publikai, bet jau drīzumā “Melo-M” un Meizijas Viljamsas kopdarbu dzirdēs arī citās Eiropas valstīs.

“Ideja par šīs dziesmas versiju nebija nejauša. Man pašam patīk šis skaņdarbs, turklāt jau nosaukumā teikts, ka tas ir “cool”. Ja nopietni, šo dziesmu spēlējuši daudzi, tāpēc jutu, ka čellu versija varētu sniegt vēl vienu skatījumu šai populārajai meldijai. Savukārt ideja par sadarbību ar Meiziju gan bija teju maģiska, pavisam pēkšņi radās doma, ka kāds tomēr varētu dziedāt, bet jau pēc pāris sekundēm bija skaidrs, ka jāmeklē kāds no “Boney M” oriģinālā sastāva. Un jau pavisam drīz saņēmām pozitīvu atbildi,” par “Daddy Cool” jaunās versijas tapšanu stāsta “Melo-M” vadītājs Kārlis Auzāns.

“Daddy Cool” ir viena no populārākajām 70. un 80. gadu disko mūzikas grupas “Boney M” dziesmām. 1976. gadā tieši ar šo kompozīciju sākās grupas triumfs Eiropā un ASV. Dziesma savulaik ieņēma pirmo vietu topos Vācijā, Austrijā, Šveicē, Zviedrijā, bet Lielbritānijā ierindojās populārāko dziesmu topa sestajā vietā.

Karību izcelsmes dziedātāja, dejotāja un modele Meizija Viljamsa disko mūzikas grupā “Boney M” darbojās kopš tās dibināšanas 1975. gadā. Jau vairākus gadus Meizija Viljamsa ir solomāksliniece.

“Melo-M” un Meizijas Viljamsas kopdarbs būs iekļauts čellu trio jaunajā albumā, kuru šovasar izdos mūzikas ierakstu kompānija “Platforma Records”. Albumā “Melo-M” izpildījumā skanēs gan disko un popmūzikas mūzikas hiti, gan skaņdarbi no populārām kinofilmām, rokmūzikas klasika un pat savdabīga mūsdienu eksperimentālās mūzikas kompozīcija.

Līdztekus darbam pie jaunā albuma sagatavošanas “Melo-M” pēdējā laikā daudz koncertē ārpus Latvijas robežām. Nedēļas sākumā čellu trio atgriezās no ASV, kur sniedza deviņus ļoti veiksmīgus koncertus Losandželosas klubos, bet jau šobrīd grupa devusies koncertgaitās uz kaimiņzemi Igauniju.

Informāciju par grupas gaitām un nākotnes iecerēm, kā arī plašu foto un video kolekciju var atrast arī nesen izveidotajā interneta lapā www.melo-m.lv.

Komentāri (28)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
melo + boney + abba + utt...,
06.11.2007. plkst. 12:35
melo + boney - tas ir labais !
22.09.2007. plkst. 07:31
Vai ne ?
11.09.2007. plkst. 19:17
stilīga tiešām tā bilde
05.09.2007. plkst. 14:42
melnbaltie un sarkanā,
29.08.2007. plkst. 13:31

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 17. novembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Pizza Hut ir pasaulē lielākais picu restorāns, kas dienā pasniedz ap 1,7 miljonu picu

Pasākumi

R’n’R minifestivāls „United By Rock”

10., un 11. jūlijā notiks pirmais R’n’R minifestivāls „United By Rock”.
Pāsakuma autore ir R’n’R sabiedrotā Evita Pula, un ar viņas gādību uz
skatuves kāps ne tikai pašmāju,...