Jūrmalā notiek devītais bērnu horeogrāfijas festivāls „Arabeska 2009”

Jūrmalā notiek devītais bērnu horeogrāfijas festivāls „Arabeska 2009”

Ar Jūrmalas pilsētas domes un Dzintaru koncertzāles atbalstu jau devīto gadu Jūrmalā norisināsies bērnu un jauniešu deju konkurss „Arabeska 2009”. Šo festivālu-konkursu organizē bērnu baleta kultūras biedrība „Arabeska”.


Svētdien, 2009.gada 21.jūnijā, plkst. 14:00 no Majoru kultūras nama sāksies deju karnevāla gājiens pa Jomas ielu līdz Dzintaru koncertzālei, kur plkst.15:00 būs labāko dejotāju apbalvošana.

Noslēgumā plkst. 19:00 Dzintaru koncertzāli rībinās labākie un spēcīgākie dažādu žanru deju kolektīvi no ASV, Kanādas, Vācijas, Somijas, Polijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Krievijas, Lietuvas, Latvijas un Igaunijas. Ieeja bezmaksas.

Iepriekšējā dienā - 20. jūnijā ar „Arabeskas” dalībniekiem varēs tikties rīdzinieki, jo no plkst. 12:00 līdz 18:00 Krasta ielas „Lido” notiks deju kolektīvu konkurss.

Festivāla - konkursa mērķis ir veicināt dažādu tautu sadraudzību, mudināt jauniešus izvēlēties sportisku un veselīgu dzīvesveidu, kā arī noskaidrot labākos un spēcīgākos dejotpratējus. Visus konkursa dalībniekus vērtēs profesionāla starptautiska žūrija. Festivālā pārstāvēti dažādi dejas žanri: tautiskās un daudzveidīgas modernās dejas, kā arī klasiskais balets un džeza mūzikas dejas.

Šogad noslēguma dienā bērnu baleta biedrība „Arabeska” atbalstīs nodibinājumu "Palīzēsim.lv” un palīdzēs septiņus gadus vecajam puisītim Armandam, kuram ir nepieciešama rehabilitācija, lai viņš kādreiz spētu staigāt, un kurš šobrīd mācās tupēt un sēdēt uz celīšiem.

Detalizēta informācija pieejama pie festivāla prezidentes Jūlijas Tihomirovas, tel. 67761112, e-pasts: balet.arabesk@inbox.lv.

Komentāri (1)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
BANCO
UniCredite Finance uzņēmumi 777 # Romas dzelzceļa stacijā Road, italy Tel: +393512646127 Laba diena visiem izlasot mūsu post online es saņemšanu no e-pasts. Paldies, lai atbildētu uz manu reklāmu. Vispirms ļaujiet man iepazīstināt sevi uz jums esmu Mr.Mr.Kenneth E Credit Company. Attiecībā uz e-pastu, mēs esam gatavi piedāvāt aizdevumus sabiedrības locekļiem par 2% gadā, bez jebkādām pārbaudēm un kredītu melnajā sarakstā. Mēs piešķirt kredītu, kas ir robežās £ 5,000.00 līdz £ 40,000,000.00 no Apvienotās Karalistes. Mēs piedāvājam bezmaksas aizdevumus, jo es bijās Dieva, un aizdevējs nevar pieņemt chances.only interesēt personai būtu contanct mums uz mūsu privety e-pastu: (edwardkennethcredit@gmail.com) Mēs dodam aizdevumus privātpersonām, uzņēmumiem un sadarboties neatkarīgi no viņu ģimenes stāvokļa, dzimuma, reliģijas, un vieta, bet ir jābūt juridiskai nozīmē atmaksāt aizdevumu noteiktajā laikā, un stingri, lai būtu cienīgs uzticības .. Paldies par sapratni.. Sveicieni No Mr.Kenneth E
28.02.2016. plkst. 13:01

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2018. gada 16. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Izsaki viedokli

Vai Tu vēlies, lai sadaļa "Iegūsti ideālu figūru" tiktu atstāta arī pēc konkursa beigām?

Interesanti fakti

Uz McDonald’s Bic Mac maizītes ir vidēji 178 sezama sēkliņas

Pasākumi

Tikšanās ar Backstreet Boys

Aktīvākie portāla www.irlaiks.lv lasītāji droši vien bija pamanījuši konkursiņu, kurā mēs, sadarbībā ar „Urbania Group”, piedāvājām 3 oriģinālāko un interesantāko aprakstu...