Biļetes uz Moriseja koncertu jau pārdošanā

Biļetes uz Moriseja koncertu jau pārdošanā

Koncertaģentūra "FBI" informē: 8. aprīlī, plkst. 10.00 tiek uzsākta biļešu tirdzniecība uz slavenā britu mūziķa Moriseja (Morrissey) koncertu 5. jūlijā "Sapņu fabrikā". Biļetes iespējams iegādāties "Biļešu servisa" kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv.


Stāvbiļetes maksā Ls 25, vēlāk – Ls 30. Nopērkamas arī sēdvietas balkonā, kuru cena ir Ls 35.

Koncertaģentūra jau saņēmusi mūziķa prasību sarakstu, kas jāievēro koncerta dienā. "FBI" direktore Inga Kadeka atklāj: "Mūziķim nav nekādu kaprīžu saistībā ar to, kam jābūt aizskatuves telpās koncerta dienā, taču ir viena prasība, kuras ievērošanu mūziķis pieprasa obligāti. Tās neizpildīšanas gadījumā viņš pat var atteikties kāpt uz skatuves. Ēdiena pagatavošanā nekādā gadījumā nedrīkst būt izmantota gaļa. Morisejs ir pārliecināts veģetārietis kopš 11 gadu vecuma un liels dzīvnieku tiesību aizstāvis, kam gaļas produktu izmantošana pārtikā ir absolūts tabu. Veģetārieši ir arī viņa pavadošās grupas dalībnieki un tehniskais personāls, tāpēc koncerta dienā pavārs gatavos tikai veģetāros ēdienus."

Par savu strikto nostāju dzīvnieku aizsardzības jomā mūziķis izsakās lakoniski: "Manī ir daudz mīlestības un nevēlos atņemt dzīvību. Dzīvnieki ir pelnījuši tiesības uz dzīvi, taču par nožēlu daudzos cilvēkos ir vēlme nogalināt un kontrolēt citas dzīvas būtnes."

Moriseja pārliecība un kodolīgie izteikumi nereti izsaukuši asu reakciju no citu slavenu mūziķu puses. Taču par spīti tam, daudzi mūzikas grandi atzīst, ka Morisejs ir viens no ievērojamākajiem un ietekmīgākajiem mūsdienu izpildītājiem. Grupas "U2" līderis Bono, žurnālā "Rolling Stone", raksturojot Moriseja mūziku, izsakās: "Kad braucot mašīnā pirmoreiz izdzirdēju viņu dziedam, daudz netrūka, lai es šajā mirklī sadauzītu mašīnu un nokļūtu komā. Tik spēcīgi mani iespaidoja Moriseja balss."

Komentāri (0)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 16. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Uz McDonald’s Bic Mac maizītes ir vidēji 178 sezama sēkliņas

Pasākumi

Lienei Šomasei jauns singls un dubultais CD un DVD albums!

Viena no šī brīža “karstākajām” latviešu dziedātājām Liene Šomase 16.jūnijā izdod savu pirmo solo albumu, kuram dots nosaukums “Vārdos nepateiktais”....