Harija Ozola un Santas Zapackas jubilejas koncerts

Harija Ozola un Santas Zapackas jubilejas koncerts

Sākusies biļešu tirdzniecība uz Harija Ozola un Santas Zapackas 5 gadu  jubilejas koncertu 2009.gada 1.martā VEF Kultūras pilī plkst. 15:00 un plkst. 19:00!

Koncertā piedalīsies  dziedātāju draugi – Andris Baltacis, Andris Kivičs, Juris Hiršs un citi mākslinieki, kuri savlaik ir sadarbojušies ar dziedātājiem.


Jubilejas koncertam ierosmi deva rudenī Rīgā, VEF Kultūras pilī  notikušie 2 koncerti ar lielo skatītāju atsaucību, par ko liecināja pilnā zālē un tas, ka skatītāji koncerta beigās aplaudējot cēlās kājās! Harijs Ozols apliecināja, ka spēj skatītājiem piedāvāt ļoti pārliecinošu un augstvērtīgu koncertprogrammu, kurā netrūkst ne smieklu, ne arī aizkustinājuma asaru. Par pārsteigumu dažiem saviem faniem, Harijs Ozols demonstrēja, ka spēj ne tikai radīt aizkustinošas melodijas un sirdi uzrunājošus tekstus, bet ir arī izcils parodētājs, un spēj no sirds izsmīdināt skatītājus!

Jubilejas koncertprogrammas tapšanā piedalās arī režisors Valdis Lūriņš, jubilejas koncertprogrammā skanēs visu laiku klausītāju visvairāk iemīlētās Harija Ozola dziesmas, kā arī dziesmas no jaunā albuma „No vienas puses pie otras“.

Biļetes uz Harija Ozola un Santas Zapackas jubilejas koncertu va-rat iegādāties Biļešu Paradīze kasēs visā Latvijā vai internetā www.bilesuparadize.lv.

Komentāri (1)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
roja
Santa varēja saukties par ZAPASKU - stilīgāk:)
07.01.2009. plkst. 15:50

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2018. gada 18. janvārī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Izsaki viedokli

Vai Tu vēlies, lai sadaļa "Iegūsti ideālu figūru" tiktu atstāta arī pēc konkursa beigām?

Interesanti fakti

Uz McDonald’s Bic Mac maizītes ir vidēji 178 sezama sēkliņas

Pasākumi

11. Starptautiskais Ledus skulptūru festivāls notiks MĪLAS GALAKTIKĀ

Jelgavas Pilsētas Dome un pašvaldības aģentūra „Kultūra” jau vienpadsmito reizi organizē Starptautisko Ledus skulptūru festivālu, kas notiks 2009. gada 9. – 15. februārim.
Līdz 14....