Skolēniem Cēsīs iespēja apgūt seno rotu ABC

Skolēniem Cēsīs iespēja apgūt seno rotu ABC

Sākoties mācību gadam, rotkalis Daumants Kalniņš aicina skolēnus apmeklēt Seno rotu kalvi, kur dažādu interaktīvo nodarbību ietvaros skolēniem iespējams vērot un pašiem apgūt rotu darināšanas prasmi.


1. Seno rotu kalves ABC - pusstundas interaktīvas nodarbības laikā iespēja iepazīties ar seno rotu kalšanas noslēpumiem, kā arī uzlaikot seno rotu komplektu. Dalības maksa skolēnu grupām līdz 25 cilvēkiem - Ls 8.

2. Seno rotkaļu darbi
– pusstundu ilga interaktīva nodarbība ar darbu demonstrējumiem un iespējām pašrocīgi izmēģināt veiksmi, līdzdarbojoties rotu gatavošanā. Skolēnu grupām līdz 25 cilvēkiem cena Ls 8.

3. Cēsu šiliņa kalšana - Ls 1

Kalves telpās tās saimnieks rotkalis Daumants Kalniņš iekārtojis izstādi „Seno rotu vēsturiskā rekonstrukcija”. Izstādē atspoguļots rotkaļa veikums Cēsu pilī 20 gadu garumā un iezīmēti eksperimentālās arheoloģijas darbnīcas 12 gadi. Maksa par izstādes apskati pieaugušiem ir Ls 1, skolēniem, studentiem Ls 0.80.

Seno rotu kalvē iespējams rotas arī iegādāties, kā arī pasūtīt īpašiem dzīves gadījumiem, ar pasūtītāja izvēlētu simboliku vai nozīmi.

Seno rotu kalves darba laiki:
Trešdiena - svētdiena: 10.00 -12.00 un 14.00 – 18.00
Pirmdiena, otrdiena - brīvdiena

Kontaktinformācija:
tel. + 29158436

Komentāri (0)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 22. septembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Uz McDonald’s Bic Mac maizītes ir vidēji 178 sezama sēkliņas

Pasākumi

Klajā nāk filmas “Sekss un lielpilsēta” dziesmu izlase

Mūzikas izdevniecības “Universal Music” apgādā Latvijā tikko iznācis pilnmetrāžas filmas “Sekss un lielpilsēta” skaņu celiņš, kurā iekļautas 15 kompozīcijas no populārā Holivudas kases grāvēja....