Vai Maikls Staips pārcelsies uz dzīvi Apvienotajā Karalistē?

Vai Maikls Staips pārcelsies uz dzīvi Apvienotajā Karalistē?

Grupas „R.E.M.” dziedātājs Maikls Staips, kurš jau nākamo piektdien, 12. septembrī, ar grupu uzstāsies „Arēnā Rīga”, vienmēr ir paudis savu nostāju politiskos jautājumos – gan savos izteikumos, gan ievijot šo tēmu dziesmu tekstos.

Tuvojoties ASV prezidenta vēlēšanām šī gada novembrī M. Staips ir paziņojis, ka, ja uzvarēs republikāņu pārstāvētais kandidāts Džons Makeins, viņam nekas cits neatliks, kā pamest dzimto Ameriku un pārvākties uz dzīvi Apvienotajā Karalistē.


M. Staips komentējis savu lēmumu, sakot, ka līdz šim Makeins ir godam pildījis savu darbu, par ko viņš arī cienot šo cilvēku, taču neuzskata Makeinu par labu prezidenta kandidātu. Tāpat kā iepriekšējās ASV prezidenta vēlēšanās, M. Staips atbalsta demokrātu kandidātu, kuru drīzajās vēlēšanās pārstāvēs Baraks Obama.

Savu nepatiku pret šā brīža ASV prezidentu Džordžu Bušu Maikls Staips ir apliecinājis arī jaunākā albuma „Accelerate” šī brīža aktuālajā singlā „Man-Sized Wreath”. M.Staips stāsta: „Es vienkārši nevaru ciest šo cilvēku un viņa administrāciju. Dziesmā stāsts ir par Bušu, kurš Irākas kara laikā dodas uz vienu no manu varoņu – Mārtina Lutera Kinga kapu. Manā uztverē tas ir apvainojums šī izcilā cilvēka un viņa darbu piemiņai. Man tas likās nožēlojami un par to arī uzrakstīju šo dziesmu.”

Biļetes uz grupas „R.E.M.” koncertu Latvijā iespējams iegādāties visās „Biļešu servisa” kasēs un interneta veikalā www.bilesuserviss.lv.

Stāvbiļetes cena ir 25 LVL. Sēdvietu biļešu cenas ir 35 LVL un 50 LVL, atkarībā no attāluma līdz skatuvei.

Komentāri (0)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 22. martā Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Uz McDonald’s Bic Mac maizītes ir vidēji 178 sezama sēkliņas

Pasākumi

Raimondam Paulam dzimšanas dienā – Zelta disks par Šomases un Moiseja albumu

Raimonds Pauls savā dzimšanas dienā saņēmis kārtējo tautas mīlestības apliecinājumu un atzinību savam talantam – svētku dienas rītā Mikrofona ieraksti sirsnīgā gaisotnē Latvijas...