Latvijas mūzikas dīvas uzņem viesus un atklāj savu „buduāru”

Latvijas mūzikas dīvas uzņem viesus un atklāj savu „buduāru”

7. maija pēcpusdienā mediju pārstāvju uzmanībai tika prezentēts astoņu dziedošo Dīvu – „buduārs”, kas, izmantojot ekskluzīvas mēbeles un aksesuārus no veikala KARE, iekārtots „Mikrofona ieraksti” biroja telpās. Šajās telpās līdz pat La Fleur Dīvu nakts koncertam arī turpmāk atradīsies buduārs, kur mākslinieces satieksies, pārrunās jaunumus un gatavosies koncertam.


Katra Dīva „buduārā” iekārtojusi stūrīti ar savām mīļlietiņām.

Aisha, kas visiem pazīstama kā enerģiska, aktīva un pozitīva būtne, klātesošos cienāja ar C vitamīniem un fitness uzkodām. Untitled 2.jpg - 109.31 KBTāpat neizpalika arī Aishas spēka un izturības paraugdemonstrējums ar mazām, rozā krāsas hantelītēm un pūkainiem, rozā boksa cimdiem.

Liene Šomase ļoti mīl vasaru un sauli, tieši tāpēc šī šarmantā dziedātāja savā interjerā ienesusi vasaras tēmu, īpašu uzmanību veltot saulespuķēm. Untitled 4.jpg - 134.35 KBIzrādās Liene ir ne tikai talantīga dziedātāja un aktrise, bet arī lieliska saimniece. Klātesošajiem bija iespēja pamieloties ar Lienes pašceptām pankūkām ar brūkleņu ievārījumu.

Amber, ērti atlaidusies elegantā dīvānā, lasīja grāmatu par Dīvām un sniedza autogrāfus saviem pielūdzējiem. Untitled 6.jpg - 109.71 KBKā nu ne, gaidāmais koncerts nav aiz kalniem un šis jauniegūtais tituls – Dīva - sabiedrībā „jāiznes” godam.

Jolanta Gulbe, nedaudz sagurusi mēģinājumos, tērpusies zīda treniņtērpā, mielojās ar zemenēm šokolādē. Untitled 10.jpg - 122.16 KBVakara gaitā viņa klātesošajiem demonstrēja arī savas krievu valodas zināšanas, uzsvērdama, ka viņa šeit ir ieradusies no slāvu valodā runājošo valstu puses un var atļauties brīžiem būt arī „prasta”.

Untitled 8.jpg - 136.67 KBOlga Rajecka izrādīja savus tērpus, aksesuārus un pat smaržas, kuras saglabājušās no 1992.gada.

DJ lomā iejutās Ella - protams, neiztrūkstošs elements viņas buduārā bija sunītis Čikita, kas visu pasākuma laiku netika izlaists no rokām. Untitled 12.jpg - 130.44 KBElla bija tērpusies īsā, sarkanā naktskreklā, uz ausīm visu laiku turēdama DJ austiņas, kas jāteic, viņai arī lieliski piestāv.

Untitled 14.jpg - 104.16 KBSavukārt Evija Martinsone, ar nokavēšanos ieradusies no mēģinājuma, atpūtās zelta dīvāniņā.

Diemžēl kopā ar pārējām dziedātājam nevarēja būt Veronika Plotņikova, kura savām kolēģēm bija atsūtījusi šampanieti un vēstulīti ar mīļiem sveicieniem no Parīzes.

Vakara gaitā lūgtajiem viesiem bija iespēja aprunāties ar visām dziedātājām un saņemt Dīvu fotokartiņas ar autogrāfiem. Dīvas pirmo reizi kopā nodziedāja La Fleur Dīvu nakts koncertam īpaši veltītu dziesmu: „ A Little Tune for You”. Vēl šajā dienā tika atklāta mājas lapa www.divunakts.lv, kurā iespējams apskatīt Dīvu attēlus, uzzināt vairāk par koncertu un sarakstīties ar dziedātājām.

Pēc pasākuma oficiālās daļas, visas klātesošās Dīvas steidza sveikt Henriju Buku Vaivadu vārda dienā, veltot tam kopīgu dziesmu. Untitled 16.jpg - 140.47 KBPateicībā par jauko sveicienu Henrijs Dīvas izvizināja savā rozā limuzīnā.

La Fleur DĪVU nakts koncerts 29. maijā Dzintaru koncertzālē.

Komentāri (8)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Inese
Marča (Evija) rullē!!
09.10.2010. plkst. 16:24
Ja Liene vismaz nav samakslota un paskat kads Henrijam roza limuzins!
18.10.2008. plkst. 17:41
Lienīte vislabākā!
10.08.2008. plkst. 10:27
Viss bija ok!tas tiesaam prieks vinaam bija forsh pasaciens un prieks skatitajiem ar!!!
04.06.2008. plkst. 10:01
super ideja :)
23.05.2008. plkst. 23:28

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 13. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

40% McDonald’s ieņēmumu nāk no „Happy Meals” pārdošanas

Pasākumi

Guns N’ Roses jaunais albums arī Latvijā

No šīs nedēļas arī Latvijā izdevniecības “Universal Music” apgādā ir pieejams viens no visvairāk gaidītajiem albumiem rokmūzikas vēsturē – “Chinese Democracy” – grupas...