Ošu muiža

Ošu muiža

Nelielā zirgu saimniecība "Ošu muiža" atrodas pašā Siguldas malā. Šeit nokļūt ir pavisam vienkārši - jums nepieciešams kartē atrast Televīzijas ielu (vai arī apjautāties kādam garāmgājējam, kur tā atrodas), aizbraukt līdz tai un turpināt ceļu, līdz kreisajā pusē ieraudzīsiet televīzijas torni. Tad jums atliek vien doties pārsimts metrus uz priekšu un labajā pusē ieraudzīsiet aplokus, kur ganās zirgi. Šeit arī atrodas meklētā Ošu muiža.


Lai gan saimniecība rūpējas par vairākiem zirgiem, apmeklētāju izklaidēm paredzēts tikai viens mazs, bet dikti mīļš ponijs. Pareizāk tiekt - apmeklētāju bērniem līdz 12 gadu vecumam, jo šis ponijs, vārdā Pepe, ir speciāli apmācīts šādam darbam. Bez tam šim minizirdziņam ir salīdzinoši liels "darba stāžs", kas garantē bērnu drošību ponija tuvumā un tā mugurā.

Ja esat nolēmis iepriecināt savus mazos, dāvājot tiem jauku izjādi, jums vajadzētu zināt arī pakalpojuma cenas. Stundā ponija darbiņš maksās Ls 8.00, bet tas vēl nav viss. Par cik ponija saimnieki piedāvā aizvest zirdziņu pie jums (ja vien dzīvojat Rīgas rajonā), vajadzēs samaksāt arī transporta pakalpojumus. Toties bērniem tā var kļūt par ilgi gaidītu un neaizmirstamu dzimšanas dienas dāvanu.

Pačukstēsim vēl kādu mazu noslēpumu - par cik saimniecībā pašlaik aug vēl citi poniji, nākotnē, iespējams, gaidāms darba zirdziņu skaita pieaugums. Tas, savukārt, nozīmē dubultu vai pat trīskāršu prieku mūsu bērniem un tas taču ir vissvarīgākais!!!

Komentāri (22)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
regīna
kāds ir vecuma ieroežojums izjādēm ar poniju?
13.05.2012. plkst. 13:00
zirgs
es tevi tulit izjadeleeshu!
06.01.2011. plkst. 14:10
gribu redzet mazo poniju
01.11.2007. plkst. 11:03
Vai nav jauki pārmaiņus pavizināties ar auzu motorinu?super tak...
07.10.2007. plkst. 19:19
man bērniem poniji lielākais prieks ,
01.10.2007. plkst. 08:39

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 22. novembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Garākais bārs pasaulē atrodas New Bulldog, Rock Island, Illinoisā un tas ir 208 metrus garš

Pasākumi

Portugāļu un spāņu mūzika

Portugāļu un spāņu komponistu mūzika līdz Latvijas platuma grādiem atnāk reti, vēl jo retāk – dienvidnieku interpretācijā! 5. februārī pl. 19.00 tas notiks Liepājas Teātrī, kad...