Dziedātāja Madara Celma: "Kevina Kostnera vārda parādīšanās filmas titros liecina, cik vērtīga tā būs"

Dziedātāja Madara Celma: "Kevina Kostnera vārda parādīšanās filmas titros liecina, cik vērtīga tā būs"

Dziedātāja Madara Celma atzina, ka nav īpaši kaislīga kino apmeklētāja, taču filmas, protams, labprāt skatās un diezgan bieži. Par sev visiecienītākajiem kino žanriem dziedātāja atzina komēdijas, taču piebilda, ka ne tās, kas ir stulbi smieklīgas, bezsaturīgās, bet tiešām saturiski labas, smieklīgas un interesantas, kā arī filmas, pēc kuru noskatīšanās, kad izslēdz televizoru šķiet, ka palikusi gaisā karājoties, filmas, kas atstāj dziļu un pamatīgu iespaidu uz ļoti ilgu laiku.

Jautāta par latviešu veidotajām filmām, dziedātāja atzina, ka viņasprāt vecās latviešu filmas ir vienkārši dievīgas, piemēram, režisora Jāņa Streiča filma „Limuzīns Jāņu nakts krāsā”, Režisora Ērika Lāča filma „Dāvana vientuļai sievietei”, kā arī režisora Aleksandra Leimaņa filma „Vella Kalpi” un „Vella Kalpi Vella dzirnavās”.

Dziedātāja atzina, ka viņasprāt režisora Jāņa Streiča veidotās filmas ir vienkārši lieliskas un vienmēr ar prieku tās var skatīties. Madara Celma uzskata, ka jaunākās latviešu filmas tomēr nav tik labas un klvalitatīvas, ka agrāk veidotās.

Dziedāja atzina, ka šobrīd ar lielu interesi skatās Latvijas Televīzijā rādīto vācu seriālu „Mīlas viesulis”, kuru salīdzina ar meksikāņu seriāliem.

Madara Celma atzina, ka viņai ir grūtības ar filmu nosaukumu atcerēšanos, taču no pēdējā laikā redzētajām filmām dziedātāja atcerējās režisora Pītera Vēbera filmu ar Kolinu Fērtu un Skārletu Johansoni galvenajās lomās „Meitene ar pērļu auskaru”, taču dziedātāja atzina, ka no šīs filmas tomēr bija gaidījusi kaut ko nedaudz vairāk, saturiski tā tomēr nebija tik laba, kā arī „Robins Huds” ar Kevinu Kostneru galvenajā lomā. Dziedātāja atzina, ka kaut arī šī filma ir diezgan paveca, tomēr vienmēr ir aizraujoši un interesanti to apskatīties, jo viņasprāt Kevins Kostners ir viens no aktieriem, kura vārda parādīšanās titros jau liecina cik vērtīga būs šī filma.

Dziedātājas Madaras Celmas iecienītākie vīriešu lomu atveidotāji ir  Kevins Kostners un Džeks Nikolsons, viņa atzina, ka tomēr daudz labāk patīkot vecie labie aktieri, kā arī Latvijas Dailes Teātra aktieris Artūrs Skrastiņš un Latvijas Nacionālā Teātra režisors un aktieris- Regnārs Vaivars, savukārt dziedātājas mīļākās sieviešu lomu atveidotājas viennozīmīgi ir Helēna Hanta, kā arī Latvijas Nacionālā Teātra ārštata aktrise- Karīna Tatarinova un Latvijas Dailes Teātra aktrise Katrīne Pastarnaka.

Komentāri (12)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Man arī patīk Kevins viņa lomās ,
24.10.2007. plkst. 15:10
Streiča filmas tiešām ir vienmēr labās ;
19.10.2007. plkst. 12:40
Man Kostnera vārda parādīšanās titros neko neizsaka.
09.10.2007. plkst. 13:57
man arī patīk gan Karīna , gan Katrīna ,
02.10.2007. plkst. 21:06
Madarai laba gaume ,
25.09.2007. plkst. 11:51

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies


Translate

Šodien

2019. gada 22. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Holivudas zīme pirmo reizi tika uzcelta 1923.gadā un bija paredzēta kā nekustamo īpašumu sludinājums, jo sākotnēji tā vēstīja „Hollywoodland”

Pasākumi

Latvijā viesojas britu „jazz – funk” grupa „Shakatak”

Grupas „Shakatak” 28. gadu pastāvēšanas laikā šī bija pirmā reize, kad britu „jazz - funk” grupa viesojās Latvijā.

Grupas koncerts notika 11. martā Kongresu namā....