Šreks Trešais

Shrek The Third

Šreks Trešais

Kad Šreks apprecēja princesi Fionu, kļūt par Tāltālās karaļvalsts karali nebija viņa plānos. Bet kad viņa sievastēvs - karalis Herolds saslimst, Šreka rokās ir atrast piemērotu kandidātu karaļa tronim vai arī viņam pašam nāksies atteikties no klusās un mierīgās dzīves purvā, lai kāptu tronī.

Kopā ar labākajiem draugiem - Ēzelīti un Runci Zābakos, Šreks dodas ceļā, lai uzmeklētu to, kurš, viņaprāt, būtu karaļa troņa cienīgs - Fionas radinieku Ārtiju. Kamēr Šreks ir ceļā, Tāltālajā karaļvalstī notiek trakas lietas - Daiļais princis kopā ar sliktajiem pasaku varoņiem iebrūk pilsētā, ar mērķi sagrābt troni savās rokās...

IrLaiks.lv recenzija

Simpātiskais briesmonītis Šreks atgriežas nu jau 3. filmā, kas, bez šaubām, liks vecākiem atdarīt makus ne tikai kino biļešu, bet arī visneiedomājamāko suvenīru un mantiņu iegādei, kā rezultātā Holivuda kļūs vēl par pārsimt miljoniem dolāru bagātāka. Bet ne par to ir stāsts... Šreks, apprecējies ar Fionu, saņēmis gluži vai sodu - karaļvalsti.Turklāt tās valdnieks saslimst, tāpēc Šrekam jāieņem viņa vieta! Protams, ka Šrekam, kas visu dzīvo nodzīvojis savā mājīgajā, klusajā purvā un pieradis būt neviena netraucēts, tautas pārvaldīšana ir kas līdzīgas smagām zobu sāpēm. Uzticamo draugu pavadīts, viņš dodas meklēt īstu valdnieku Fionas radu lokā, kam uzticēt karaļvalsts grožus. Nav brīnums, ka tikmēr viņa mājās notiek īsta revolūcija, kuras priekšgalā sliktie pasaku tēli un Daiļais princis... Nu Šrekam jāpaspēj ne tikai atrast valdnieka aizvietotāju, bet arī atgriezties mājās un uzveikt visus ļaundarus. Vārdu sakot - viņam priekšā stāv īsta neiespējamā misija.
Filmā nekas nav mainījies - jūs gaida tikšanās ar iemīļotajiem varoņiem, interesants un asprātīgs humors, dinamiskas situācijas un pozitīva atmosfēra visā filmas garumā. Neapšaubāmi, filma ir ļoti kvalitatīva gan pieaugušo, gan bērnu auditorijai. Un protams - ļoti ienesīga, jo pārspējusi pat otrās daļas peļņas rādītājus!!!

JĀREDZ, JO... Sižets ir interesants, aktieru balsis (gan latviešu, gan amerikāņu) - vienkārši fantastiskas, jautrības - cik uziet! Tas viss veido šo filmu, kas kalpo kā lielisks izklaides līdzeklis visām paaudzēm!

VILŠANOS VAR SAGĀDĀT... Irlaiks tomēr nedziedās vienā mēlē ar ārvalstu kritiķiem, kas slavē šo darbu aizgūtnēm. Jā, tā ir ļoti interesanta un kvalitatīva filma, bet ne vairāk. Un, apzinoties, ka tā ir kārtējais ASV kino magnātu peļņas āķis, kuram sekos dažādi košļājamo gumiju papīrīši, rotaļlietas, grāmatas, T-krekli un miljoniem citu lietu, paliek mazliet baisi...

LABĀKĀS EPIZODES... Tās, kurās varoņi dzied - principā Šreku varēja veidot kā mūziklu!!!!

 

Komentāri (37)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
naomi
draugu bija teikuši, ka nav jēgas skatīties,nekas interesants... bet man patika, abi ar draugu iesēdāmies dīvānā, pie TV pieslēdzām multeni un rēcām :D, bija vienreizēji, uzlabo garstāvokli!!!
31.03.2008. plkst. 13:47
noslēgti līgumi par septiņiem šrekiem! Es tik tagad tā īsti nezinu teik- vai par septiņām pilnmetrāžas filmām vai ieskaitot arī īsfilmiņas kā- Šreka Ziemassvētki!
22.01.2008. plkst. 14:48
2010 gadā gaidam šreku 4! neticat? Pameklējat internetā... Šreks tiešām labi pelna.
14.11.2007. plkst. 00:25
Gaidīju ko vairāk, bet salīdzinor ar 1. un 2. daļu trešā nedaudz nobālēja.. Pietrūka spraiguma, bet humors kā vienmēr- dikti jau labs :)
28.09.2007. plkst. 17:20
Man patika arī trešā filma, bet, manuprāt, šitāda tipa filmām, kas ir animācijas filmas, nevajadzētu veidot turpinājumu daļas, jo tās pirmās ir tās iespaidīgākās jebkurā gadījumā!! :)
23.09.2007. plkst. 16:30

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 11. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Holivudas zīme pirmo reizi tika uzcelta 1923.gadā un bija paredzēta kā nekustamo īpašumu sludinājums, jo sākotnēji tā vēstīja „Hollywoodland”

Pasākumi

Jaunās un mazpazīstamās grupas tiek aicinātas pieteikties „BILŽU” koncertiem


Mūzikas un mākslas festivāls „BILDES” jau daudzus gadus apvieno Latvijas džeza, roka, folka un citu visdažādāko žanru un stilu mūziķus, iepazīstina klausītājus ar Latvijas mūzikas...