edmunds

Dzīvesvieta

Jelgava

Sporta klubs

Atlētika

Mērķis

Palielielināt kopējo muskuļu masu un fizisko izturību, jo bez fiziskām aktivitātēm bieži nogurums mācas virsū. Sāku intensīvi trenēties 2008.g nogalē.

Sākuma svars: 105 kg Plānotais beigu svars: 105 kg
1. nedēļa: 98 kg
2. nedēļa: 100 kg
3. nedēļa: Nav norādīts
4. nedēļa: Nav norādīts
5. nedēļa: Nav norādīts
6. nedēļa: Nav norādīts
7. nedēļa: Nav norādīts
8. nedēļa: Nav norādīts

Motivācija

Spogulis. Gribas paskatīties tajā un ieraudzīt augumu, kas pašu sajūsmina.

Lielākā vājība

Daudzus darbus mēdzu atstāt uz pēdējo brīdi,kā rezultātā cieš to kvalitāte. Ar treniņu palīdzību, gribu patrenēt arī disceplīnu, jo bez tās jau nevar sasniegt labus rezultātus

Piedalies arī Tu

Komentāri (55)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
morine4@yahoo.com sazinieties ar mani caur manu e-pasta adrese Mans vārds ir Morine, es devos caur savu profilu šodien, i var kļūt interesē jūs, es vēlētos uzzināt par jums, sazinieties ar mani caur manu e-pastu, es jums pastāstīs par mani un nosūtīt jums manu picture.here manu pastu (morine4@yahoo.com) no Morine morine4@yahoo.com contact me through my email address My name is Morine,i went through your profile today,i be become interested in you,i will like to know about you,contact me through my email, i will tell you about me and send you my picture.here my mail ( morine4@yahoo.com) from Morine
02.09.2010. plkst. 21:03
....
Man butu tads jautajums es sverku 65 kg gribu dabut vismaz 85kg ko man labak est!?lai atrak pienemtos svara jo edu ko velos visu resns nepalieku!
17.05.2010. plkst. 20:10
Esmu atsācis treniņu sezonu. Pa vasaru -7kg., nezinu vai tas ir daudz vai maz, bet liekas, ka daļa ir uz tauku rēķina. Darba svari protams ir nokritušīes, bet ceru, ka pāris mēnešos dabūšu tos atpakaļ. Sākot jau ar pirmo treniņu papildus lietoju UB un cenšos 5-6 ēdienreizes, lai maximāli izmantotu sākuma momentu un muskuļiem būtu visas nepieciešamās barības vielas, jo tagad ir gatavās mocības, kā pārstāj sāpēt muskuļi, tad treniņš un atkal pāris dienas kā caur gaļasmašīnu izlaists.
19.11.2009. plkst. 22:33
Paldies gitiene. Tevi arī apsveicu. Šis konkurs ir kā ļoti laba motivācija, kas neļauj atslābt. Diemžēl otrajā kārtā nepiedalīšos, jo pa vasaru nedzīvoju pilsētā un nevaru apmeklēt sporta zāli, bet, lai nezaudētu formu, centīšos mājas apstākļos darīt ko lietas labā. Plus vēl maija beigās aizklopēja manu sporta zāli ciet - itkā pārvācās uz citām telpām(krīze kā nekā), bet rudenī gan atsākšu nopietni trenēties,jo nedrīkst taču apstāties pie sasniegtā.
05.06.2009. plkst. 23:05
Edmund-no sirds apsveicu ar žūrijas balvu un domāju,ka tādam muskuļu specam kā tev ,tā palīdzēs turpmākajā darbā:))(esmu no šitādiem muskuļu kalniem dzirdējusi par proteīnu kokteilīšiem un visādām citādām muskuļiem nepieciešamām vielām)!!!!! Lai veicas arī turpmāk!!!!!
05.06.2009. plkst. 18:32

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 21. novembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Katru gadu 2 miljoni smēķētāju vai nu atmet smēķēšanu vai mirst no tabakas izraisītām saslimšanām

Pasākumi

Dizains LV

Izstādes DIZAINS LV mērķis ir Latvijas dizaina popularizēšana, sabiedrību izglītošana un dizaina vides aktivizēšana. Rādīt labākos produktus, kas šobrīd ir mūsu dizaina spožākie...