Dana Lāce: „Mani tracina Latvijā izveidojies bezstils!”

Dana Lāce: „Mani tracina Latvijā izveidojies bezstils!”

Dana Lāce ir Leļļu teātra aktrise un šobrīd vairāk pamanāma kā Evelīna Balode populārajā pašmāju seriālā „Uguns Grēks”. Tā kā aktieri ar modes lietām ir uz „Tu”, šoreiz intervijā ar IrLaiks.lv, Dana stāsta par savām modes aktualitātēm un knifiem.

-    Tā kā esat aktrise, modes lietas Jums droši vien ir īpaši aktuālas, sakiet, vai interesējaties par aktualitātēm modes industrijā?
-    Jā, diezgan.

-    Kur pārsvarā uzzināt jaunākās modes tendences un, no kā gūstat idejas aksesuāru un tērpu izvēlei?
-    Pāršķirstu modes žurnālus.Bet pārējais jau pārsvarā pašas galviņā rodas.

-    Varbūt ir kas tāds, kas Jums šosezon ir īpaši aktuāls?
-    Tā, kā šīs sezonas modes aktualitātes manam ģērbšanās stilam nepas, tad īpaši  uzsvērt neko nevaru.

-    Vai lielu uzmanību pievēršat aksesuāriem?
-    Aksesuāri kā tādi man patīk, bet sev piemērot tos ir grūti. Ļoti reti nēsāju gredzenus, auskarus, kaut ko ap kaklu. Nezinu, bet tāda sajūta, ka traucē. Vēl-man ir tāda brošiņa, lācītis ar lielu dimantu rokā. Nopirku pirms diviem gadiem. Loti viņa patīk, bet tikai vienreiz esmu izmantojusi. Nekad tā īsti neder komplektā ar drēbēm.

-    Kam savā stilā pievēršat vislielāko uzmanību?
-    Lai pati nepazustu apģērbā. Lai nav par daudz visa kā kopā. Nu nevaru sadzīvot ar lietām, kas ir spilgtākas par mani.

-    Vai varat saģērbties moderni tikai tāpēc, ka tas tā skaitās, lai arī pati šajās drēbēs īpaši ērti nejūtaties?
-    Esmu jutusies ne īpaši ērti drēbēs, kas man ļoti patīk, kas mani akcentē, bet ne tāpēc, ka tas ir moderni.

-    Vai lielu lomu spēlē, ja tā var teikt, arī apģērbu brendi?
-    Nē. Bet, protams, priecātos par Pradas kurpēm vai Chloe kleitu. Un tracina Latvijā izveidojies bezstils ar to, ka ir svarīga tā sprādze ar attiecīgo uzrakstu, kas pasvītro tās dārdzību, bet ne stilu.

-    Vai mēdzat iepirkties arī lietoto apģērbu veikalos?
-    Šobrīd nē, bet kad mācījos akadēmijā, tad gan iepirkos. Jo citādi jau nevarēja. Un vēl dažas lietas esmu nopirkusi tāpat, garām ejot, pamanot skatlogā. Tiešām gaumīgākas, nekā dažā labā veikalā par trīs reiz lielāku samaksu. Bet pēdējā laikā kaut kāds bloks izveidojies pret lietām, ko ir nēsājis kāds cits.

-    Vai Jums patīk iepirkties? Piemēram, kopā ar draudzenēm doties lielajā šopingā?
-    Iepirkties man vairāk nepatīk, nekā patīk. Ja ir īstais noskaņojums, īstā diena un laiks, man patīk veikali, bet ne daudz. Kaut kā tā enerģija nevajadzīgi pazūd. Esmu iepraktizējusies veikalus apmeklēt spontāni. Garām ejot iegriezties. Tā lai tā ir pastaiga, nevis smags darbs. Bet par draudzenēm runājot, nekad neko nenopērku, ja eju barā. Man patīk būt vienai. Labāk domājas. Un eju, kur gribu, un skatos, ko gribu. Un nav tas trakais – isatiekamies pēc divdesmit minūtēm tur un tur.

-    Vai Jums ir savi mīļākie veikali, kuros patīk bieži iegriezties?
-    Bija man ”Alfā” ”Carre” veikals mīļš, taču laikam šī brīža situācija guvusi virsroku un džinsus tagad pērku ”G-STAR”.

-    Vai mēdzat iepirkties arī ārzemju ceļojumu laikā?
-    Jā, bet drīzāk nevis iepērkos, bet kaut ko nopērku. To, kas pagadās manā ceļā, kas pieķer uzmanību un neļauj paiet garām. Protams, ir lietas, kas pieķer uzmanību, bet atgrūž ar cenu. Jocīgi šķiet, ka cilvēki izgrūž naudu par lietām, kas nu tā ne līdz galam, bet nu tomēr ārzemēs pirktas.

-    Kas ir Jūsu elks starp pasaules sievietēm stila ziņā? Varbūt ir kāda, kurai vairāk vai mazāk cenšaties līdzināties?
-    Elka man nav, un nevienu kopēt es necenšos. Bet gadās tā, ka atmiņā paliek kadri no redzētajām filmām – tēli, tērpi, tā sajūta. Piemēram, Natālija Portmane, dīvainais mētelītis un viņas sarkanie mati filmā ”Closer”.

-    Ja Jums piedāvātu kļūt par apakšveļas modeli – vai Jūs piekristu?
-    Ja kā komerciāls pasākums, tad droši vien, ka nē.

-    Seriālā Uguns grēks – Jūs pati izvēlaties apģērbu, vai Jums to dod? Piemēram, ja Jums dod apģērbu – jūs varat pateikt, ka Jums tas nepatīk, lai dod citu, vai to nevarat izvelēties?
-    Tērpus piemeklē kostīmu māksliniece Ilze Vītoliņa, bet, ko  vilkšu attiecīgā sērijā izlemjam kopā ar režisora asistenti Ilzi Forstmani. Bet tādas lietas, kas patīk vai nepatīk, tiek izrunātas apģērbu iegādājoties.

-    Kas ir tas, kas Jums šķiet galīgi nesievišķīgi un, ko īpaši sievietei nevajadzētu darīt sabiedrībā?
-    Man pat šķiet, ka sievietes par maz ko atļaujas sabiedrībā. Pat prasās vairāk     dabīguma. Viss ir tā mazliet sterili skaisti. Tā caur masku.

-    Kas ir tas, ko visvairāk pamanāt uz ielas, piemēram, citi pamana nesaskanīgu krāsu izvēli cilvēku apģērbos, citi kurpes utt...

-    Grūti nepamanīt personības un rozā mēteļus.

Komentāri (20)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
ELLINASFinances@gmail.com
Do you need a loan to consolidate your debt? Do you need a loan to finance or expand your business? Or for the purchase of cars, the purchase of a house and other personal loans ETC we give you a long term loan of five to fifty years maximum with an interest of 2%. You are 100% guaranteed. Contact us through the email address: ((ELLINASFinances@gmail.com)),,,
23.02.2018. plkst. 20:34
Geerssen
Aizdevuma, finansešana un ieguldijumi. (mgfinance.geerssen@gmail.com) Es esmu francu individuala, kas piedava atru aiznemuma 72 starptautiskas stundas. Es esmu jums var palidzet šadas jomas: * Personal Loans * Gatavi investet * Aizdevumu * Nekustama ipašuma aizdevumu * Ieguldijumi, aizdevumi * Auto aizdevumi, * Paradu konsolidacijai * Aizdevuma refinansešanas * Lai uzlabotu savu finansialo stavokli * Atjaunot interjeru Jusu dzivoklis, maja, eka? Nomas ligumu? * Kredita laulibu? * Norekinu paradu? * Lai istenotu projektu? * Citu iemeslu del, utt. Procentu likme ir 3 %. Sikaku informaciju par manu sniegumu, ludzu, sazinieties ar mani: mgfinance.geerssen@gmail.com sirsnigi sveicieni.
12.01.2018. plkst. 17:52
Maria
Vai jums ir nepieciešams īstermiņa ilgtermiņa vai īstermiņa aizdevums ar relatīvi zemu procentu likmi, kas ir mazāka par 3%? Mēs piedāvājam biznesa aizdevumu, personīgo aizdevumu, mājas aizdevumu, auto aizdevumu, studentu aizdevumu, parādu konsolidācijas aizdevumu e.t.c sazinieties ar mums pa mvargaspuyo1@gmail.com
20.12.2017. plkst. 13:01
bertina
Jus esat ipašs, godigs un labs personals. Jums nav ienakumu, kas varetu jums palidzet veikt ikmeneša maksajumus. Mes pieškiram kreditus visiem cilvekiem, kuriem patiesiba ir Eiropas Savienibas un trešas pasaules valstis. musu aizdevumu piedavajumi ir vienkarša izteiksme no 5000 eiro lidz 15000000 eiro, un 3% no procentu likmes. mes kreditejam ertu periodu, kad atmaksa ir   isa, videja un ilga termina musu parskaitijumus apdrošina banka   par darijumu drošibu. šeit ir vietas, lai mes varetu jums palidzet - hipoteka - Ieguldijumu aizdevums -Auto aizdevums - Konsolidacijas parads - kredita dzešana - personigais aizdevums - skolas aizdevums Paldies, ka sazinajaties ar mums pa e-pastu: servicepeakgroup@hotmail.com
06.12.2017. plkst. 16:57
bertina
Lūdzu, sazinieties ar mums, lai iegūtu plašāku informāciju, izmantojot mūsu e-pasta Adresi: servicepeakgroup@hotmail.com , par visām jūsu vajadzībām aizdevumu un finansēšanas sākot no 5000 € ir 150.000000 eiro
06.12.2017. plkst. 16:57

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies


Translate

Šodien

2018. gada 19. martā Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Izsaki viedokli

Vai Tu vēlies, lai sadaļa "Iegūsti ideālu figūru" tiktu atstāta arī pēc konkursa beigām?

Interesanti fakti

Bez ūdens cilvēks var izdzīvot vidēji 11 dienas

Pasākumi

Mūsdienu deja

Tā pati, ko zinātāji sauc par laikmetīgo deju
Tā pati, kas pamatā mūsdienu dejas izrādēm
Tā pati, kas skaista un veselīga ...