Dana Lāce: „Mani tracina Latvijā izveidojies bezstils!”

Dana Lāce: „Mani tracina Latvijā izveidojies bezstils!”

Dana Lāce ir Leļļu teātra aktrise un šobrīd vairāk pamanāma kā Evelīna Balode populārajā pašmāju seriālā „Uguns Grēks”. Tā kā aktieri ar modes lietām ir uz „Tu”, šoreiz intervijā ar IrLaiks.lv, Dana stāsta par savām modes aktualitātēm un knifiem.

-    Tā kā esat aktrise, modes lietas Jums droši vien ir īpaši aktuālas, sakiet, vai interesējaties par aktualitātēm modes industrijā?
-    Jā, diezgan.

-    Kur pārsvarā uzzināt jaunākās modes tendences un, no kā gūstat idejas aksesuāru un tērpu izvēlei?
-    Pāršķirstu modes žurnālus.Bet pārējais jau pārsvarā pašas galviņā rodas.

-    Varbūt ir kas tāds, kas Jums šosezon ir īpaši aktuāls?
-    Tā, kā šīs sezonas modes aktualitātes manam ģērbšanās stilam nepas, tad īpaši  uzsvērt neko nevaru.

-    Vai lielu uzmanību pievēršat aksesuāriem?
-    Aksesuāri kā tādi man patīk, bet sev piemērot tos ir grūti. Ļoti reti nēsāju gredzenus, auskarus, kaut ko ap kaklu. Nezinu, bet tāda sajūta, ka traucē. Vēl-man ir tāda brošiņa, lācītis ar lielu dimantu rokā. Nopirku pirms diviem gadiem. Loti viņa patīk, bet tikai vienreiz esmu izmantojusi. Nekad tā īsti neder komplektā ar drēbēm.

-    Kam savā stilā pievēršat vislielāko uzmanību?
-    Lai pati nepazustu apģērbā. Lai nav par daudz visa kā kopā. Nu nevaru sadzīvot ar lietām, kas ir spilgtākas par mani.

-    Vai varat saģērbties moderni tikai tāpēc, ka tas tā skaitās, lai arī pati šajās drēbēs īpaši ērti nejūtaties?
-    Esmu jutusies ne īpaši ērti drēbēs, kas man ļoti patīk, kas mani akcentē, bet ne tāpēc, ka tas ir moderni.

-    Vai lielu lomu spēlē, ja tā var teikt, arī apģērbu brendi?
-    Nē. Bet, protams, priecātos par Pradas kurpēm vai Chloe kleitu. Un tracina Latvijā izveidojies bezstils ar to, ka ir svarīga tā sprādze ar attiecīgo uzrakstu, kas pasvītro tās dārdzību, bet ne stilu.

-    Vai mēdzat iepirkties arī lietoto apģērbu veikalos?
-    Šobrīd nē, bet kad mācījos akadēmijā, tad gan iepirkos. Jo citādi jau nevarēja. Un vēl dažas lietas esmu nopirkusi tāpat, garām ejot, pamanot skatlogā. Tiešām gaumīgākas, nekā dažā labā veikalā par trīs reiz lielāku samaksu. Bet pēdējā laikā kaut kāds bloks izveidojies pret lietām, ko ir nēsājis kāds cits.

-    Vai Jums patīk iepirkties? Piemēram, kopā ar draudzenēm doties lielajā šopingā?
-    Iepirkties man vairāk nepatīk, nekā patīk. Ja ir īstais noskaņojums, īstā diena un laiks, man patīk veikali, bet ne daudz. Kaut kā tā enerģija nevajadzīgi pazūd. Esmu iepraktizējusies veikalus apmeklēt spontāni. Garām ejot iegriezties. Tā lai tā ir pastaiga, nevis smags darbs. Bet par draudzenēm runājot, nekad neko nenopērku, ja eju barā. Man patīk būt vienai. Labāk domājas. Un eju, kur gribu, un skatos, ko gribu. Un nav tas trakais – isatiekamies pēc divdesmit minūtēm tur un tur.

-    Vai Jums ir savi mīļākie veikali, kuros patīk bieži iegriezties?
-    Bija man ”Alfā” ”Carre” veikals mīļš, taču laikam šī brīža situācija guvusi virsroku un džinsus tagad pērku ”G-STAR”.

-    Vai mēdzat iepirkties arī ārzemju ceļojumu laikā?
-    Jā, bet drīzāk nevis iepērkos, bet kaut ko nopērku. To, kas pagadās manā ceļā, kas pieķer uzmanību un neļauj paiet garām. Protams, ir lietas, kas pieķer uzmanību, bet atgrūž ar cenu. Jocīgi šķiet, ka cilvēki izgrūž naudu par lietām, kas nu tā ne līdz galam, bet nu tomēr ārzemēs pirktas.

-    Kas ir Jūsu elks starp pasaules sievietēm stila ziņā? Varbūt ir kāda, kurai vairāk vai mazāk cenšaties līdzināties?
-    Elka man nav, un nevienu kopēt es necenšos. Bet gadās tā, ka atmiņā paliek kadri no redzētajām filmām – tēli, tērpi, tā sajūta. Piemēram, Natālija Portmane, dīvainais mētelītis un viņas sarkanie mati filmā ”Closer”.

-    Ja Jums piedāvātu kļūt par apakšveļas modeli – vai Jūs piekristu?
-    Ja kā komerciāls pasākums, tad droši vien, ka nē.

-    Seriālā Uguns grēks – Jūs pati izvēlaties apģērbu, vai Jums to dod? Piemēram, ja Jums dod apģērbu – jūs varat pateikt, ka Jums tas nepatīk, lai dod citu, vai to nevarat izvelēties?
-    Tērpus piemeklē kostīmu māksliniece Ilze Vītoliņa, bet, ko  vilkšu attiecīgā sērijā izlemjam kopā ar režisora asistenti Ilzi Forstmani. Bet tādas lietas, kas patīk vai nepatīk, tiek izrunātas apģērbu iegādājoties.

-    Kas ir tas, kas Jums šķiet galīgi nesievišķīgi un, ko īpaši sievietei nevajadzētu darīt sabiedrībā?
-    Man pat šķiet, ka sievietes par maz ko atļaujas sabiedrībā. Pat prasās vairāk     dabīguma. Viss ir tā mazliet sterili skaisti. Tā caur masku.

-    Kas ir tas, ko visvairāk pamanāt uz ielas, piemēram, citi pamana nesaskanīgu krāsu izvēli cilvēku apģērbos, citi kurpes utt...

-    Grūti nepamanīt personības un rozā mēteļus.

Komentāri (29)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
femiotedolaloanfirm@gmail.com
Femi Otedola Loan FirAssalamualaikum Wr Wb Apakah Anda memiliki masalah keuangan dan Anda sedang mencari bantuan Pinjaman asli, Kami di sini untuk membantu Anda dengan Pinjaman untuk meringankan bisnis Anda dan menyelesaikan semua hutang Anda, kami menyediakan semua jenis pinjaman, besar atau kecil, ini adalah peluang Anda untuk finansial kebebasan.Kami menawarkan yang berikut ini. √ Pinjaman Bisnis Besar √ Pinjaman Bisnis Kecil √ Pinjaman Rumah Baru √ Pinjaman mobil √ Pinjaman Pertanian Besar atau kecil √ Pinjaman untuk proyek jangka panjang atau pendek √ Mulai Pinjaman bisnis √ Koperasi Pinjaman √ Pinjaman untuk Proyek yang ada Mengapa Anda harus memilih kami. + Kami memberikan pinjaman dengan suku bunga yang sangat rendah + Tidak masalah dari negara mana Anda berasal, kami akan meminjamkan Anda. + Proses kami sangat mudah dan sederhana. sangat orang bisa memahaminya. + Kami adalah perusahaan yang sangat jujur dan dapat diandalkan. + Kami tidak memberikan informasi pribadi Anda kepada siapa pun, informasi Anda aman bersama kami. Tujuan utama kami adalah meminjamkan sebanyak mungkin yang Anda inginkan dan siap untuk mendapatkan pinjaman, Anda harus mengatakan pada diri sendiri cukup, Anda tidak dapat terus membiarkan kurangnya uang membatasi pertumbuhan bisnis Anda. hubungi kami dengan informasi kontak kami di bawah ini dan biarkan kami bergandengan tangan dengan memberikan Anda pinjaman yang akan membantu mengembangkan bisnis Anda. Anda tidak perlu khawatir, kami sangat dapat dipercaya dan Bersedia meminjamkan Anda. Hubungi kami dengan: femiotedolaloanfirm@gmail.com femiotedolaloanfirm1@Outlook.com WA: +1(469) 464-5833 (Chat only)  Call: +1(469) 464-5833 (Calls only)   atau kunjungi Situs web kami dan gunakan Kontak Kami dan kami akan membalasnya kepada Anda. Situs web: https://femiotedolaloanfirm.blogspot.com Hubungi kami hari ini dan mari bantu mengembangkan bisnis Anda.m
03.10.2019. plkst. 07:15
Anthony Gomina
Es izmisīgi meklēju kādu ātru naudu, lai remontētu savu automašīnu un nopirktu nelielu dāvanu manai sievai, kad es atradu elijah galvaspilsētas. Man pat nav jāgaida 24 stundas, lai saņemtu savu naudu, jūs varat tos nosūtīt uz (431) 300-7649 e-pasts ir elijahcapitals@gmail.com Anthony Gomina
07.04.2019. plkst. 05:47
jean-
aizdevuma piedavajums 5000 eiro 150,00000000 eiro e-pasta Adresi: jean-pierrekorny@hotmail.com whatsapp numurs: +33756874868 Paldies
26.03.2019. plkst. 21:53
Gary Derek Beckett
If you are seeking a Bank Guarantee (BG), SBLC for Lease or Purchase, we are the best financial institution to help you to secure verifiable and easily monetized BG, SBLC and other financial instruments. At SPOT FINANCE, we are a group of experienced bankers, seasoned brokers with years of experience in the financial instrument industry. We deal directly with reliable Providers of BG, SBLC, MT109, MT799, MT760, Loans, Sale and Lease of Financial Instruments issued by Top rated global banks. Our procedure is TIME SAVING and transparent. With us, you can secure any denomination of BG / SBLC from 10M to 10B (EURO / USD) in time for use in Heavy / Light project financing anywhere in the world. Basically, we are here to help you move your business to the next level. Anticipating your interests, Email: info.spotfinanceltd@gmail.com Skype: spotfinanceltd Sincere regards, Gary Derek Beckett SPOT FINANCE LTD
23.11.2018. plkst. 04:10
Fernada kredit
Labdien / labvakar Patiesa liecība par aizdevuma piedāvājumu starp konkrētu godīgu sievieti visur, kur es nodošu, es teiktu, ka tas padara mani par nesalīdzināmu ar citiem, kas mani vilina kopš Man negodīgi nebūtu slavēt to, kas ļāva mani saņemt naudas aizdevumu. pagājušajā nedēļā man vajadzēja naudu, lai glābtu tēva dzīvi. Sākumā es neticēju uz brīdi, bet mana zinātkāre uzstājām mani mēģinātu beidzot man bija iespēja iegūt šo aizdevumu, ka mana izeja no šī strupceļa, kurā es dzīvoju, es pieņēmu visus pakalpojumu sniegšanas un bez liekas birokrātijas, mans kontā tika ieskaitīti 70 000 eiro, ko es pieprasīju. Viņiem, kuriem ir nepieciešams aizdot, lūdzu, sazinieties ar M. GONSALO viņas e-pasta adresē: fernadagonsalo33@gmail.com. Paldies, ka darījāt līdzīgi man, un nosūtiet savu pieprasījumu, lai saņemtu savu kredītu maksimāli 72 stundas. Te ir atkal viņa  E-pasts: fernadagonsalo33@gmail.com
26.09.2018. plkst. 16:26

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies


Translate

Šodien

2019. gada 23. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Lietojot austiņas tikai vienu stundu, paaugstinās baktēriju skaitu jūsu ausī 700 reizes

Pasākumi

Bauskas ģimeņu stiprināšanas un atbalsta projekta izvērtējums

Šodien Bauskā prezentēs Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas „Ģimeņu stiprināšanas un atbalsta” projektā paveikto. Trīs gadu laikā projekta speciālisti atbalstu snieguši vairāk...