Latvijas Nacionālā Teātra aktieris Ainārs Ančevskis dod priekšroku mierīgai atpūtai, taču labprāt izmēģinātu veikbordu un nolēktu ar izpletni

Latvijas Nacionālā Teātra aktieris Ainārs Ančevskis dod priekšroku mierīgai atpūtai, taču labprāt izmēģinātu veikbordu un nolēktu ar izpletni

Latvijas Nacionālā Teātra aktieris gan raksturlomu, gan varoņlomu tēlotājs Ainārs Ančevskis visbiežāk izvēlas nevis aktīvu, bet tieši otrādi - mierīgu atpūtu, tā viņam patīk daudz labāk par aktīvu! Aktieris labprāt kopā ar ģimeni izbrauc ārpus Rīgas, mierīgi pastaigājas gar Abavas krastiem, apmeklē gleznaino Sabili un Talsus, kā arī labprāt apskata arī citas Latvijas skaistākās pilsētas.

Ainārs Ančevskis pastāstīja, ka ir mēģinājis kaut ko no ekstrēmajām lietām, piemēram, - lēcis ar gumiju, kā arī braucis ar kartingiem, taču šāda veida aktīvas aktivitātes uzskata par vienu reizi baudāmiem pasākumiem, aktieris neuzskata, ka tas ir jādara regulāri. Taču atzina, ka noteikti vēlētos pamēģināt braukt ar veikbordu, kā arī labprāt nolēktu ar izpletni.

Veikbords ir samērā jauns sporta veids un Latvijā ir tikai nedaudz vietu, kur to var apgūt. Šī sporta veida nosaukums radies no divu vārdu savienojuma angļu valodā – wake – ķīlis, board – dēlis, veikborda būtība ir tajā, ka braucējs ar dēli brauc aiz kutera, turoties pie striķa un izpilda dažādas sarežģītības akrobātiskos trikus uz V formas viļņa, kas veidojas aiz braucošā kutera. Šis ekstrēmais sporta veids ir pēc būtības līdzīgs citiem dēļu sporta veidiem, piemēram, snovbordam vai vindsērfingam.

Aktieris atzina, ka savas fiziskās formas uzturēšanai viņam ļoti palīdz tieši teātris, jo daudzās teātra izrādēs ir pietiekama fiziskā slodze, kā arī ārpus teātra, dažādos pasākumos viņam sanākot pietiekami daudz šeftēties. Ainārs Ančevskis pastāstīja, ka īpaši neizvairās no kaut kādu pārtikas produktu lietošanas, lai uzturētu sevi labā, fiziskā formā, taču atzina, ka īpaši nelieto alkoholiskos dzērienus, izvairās no to lietošanas un aktieris cer, ka tā arī paliks.

Jautāts par to vai aktieris nodarbojas ar kādu sporta veidu, aktieris pastāstīja, ka pašlaik neaizraujas ne ar vienu sporta veidu, taču atzina, ka agrāk ir nodarbojies ar konkūru, kas ir šķēršļu pārvarēšana ierobežotā arēnā, kurā nepieciešama jātnieka un zirga tehniskā, taktiskā un fiziskā sagatavotība, kā arī harmonija partneru starpā.

Aktieris pastāstīja, ka agrāk nodarbojies arī ar modernajām dejām, taču atzina, ka tas viss palicis kā sirdslieta, nevis pašreizēja nodarbošanās. Ainārs Ančevskis atzina, ka vislabāk pēc grūtas darba dienas relaksējas mājās, kur viņu gaida viņa otrā pusīte, dēliņš, kas ir tie cilvēki, kuru sabiedrībā vislabāk atpūsties un vislabprātāk pavadīt brīvo laiku.

Komentāri (1)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
FFF
Ferdinanda dēla atveidotā loma bija vienkārši humorīga!
27.08.2007. plkst. 14:00

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies


Translate

Šodien

2019. gada 14. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Pēc pārēšanās dzirde kļūst mazāk asa

Pasākumi

Warner Bros. izdod filmas “The Dark Knight” mūzikas albumu

Īsi pirms jaunās Betmena filmas “The Dark Knight pirmizrādes Latvijā, mūzikas izdevniecības “Warner Bros.” apgādā klajā nāks filmas oriģinālmūzikas albums....