Tropic – laipni lūgti sporta un relaksācijas pasaulē!

Tropic – laipni lūgti sporta un relaksācijas pasaulē!

Adrese: Ieriķu iela 3 (Tirdzniecības centrs Domina Shopping)
Darba laiks: 8:00 līdz 23:00 (darbdienās);
9:00 - 22:00 (sestdien, svētdien)
Tālrunis: 7631000
http://www.tropicfitness.lv

Tropic Fitness&SPA Club – vienīgais Latvijā piedāvā body&mind aktīvās atpūtas pieeju. Klubs pirmais Baltijā ir ieguvis starptautiski atzītu godpilno Hammer Strengh Official Training centre titulu, kurš tiek piešķirts klubiem tikai ar aprīkojumu atbilstošu visaugstākajiem kvalitātes standartiem.

Šis fitnesa klubs darbojas priekš tiem klientiem, kas ciena komfortu un novērtē profesionalitāti un augstas klases servisu, kur cenas ir atbilstošas sniegtajiem pakalpijumiem.

Trijos sporta kluba stāvos atrodas lieliski aprīkots fitnesa centrs, kas sevī ietver divas trenažieru zāles (klasisko un free-motion), divas aerobikas un atsevišķu body bike zāli, relaksējošu SPA procedūru un daudzveidīgu pirts kompleksu.

Daudzveidīgais, košais un visu telpu interesantais dizains kopā ar tropiskiem augiem un oriģinālo noformējumu, kurā plaši izmantoti dabīgie materiāli – korķis, bambuss, ozolkoka un kļavas parkets, kā arī pulēti akmeņi, ļaus Jums izrauties no ikdienas un justies kā tropiskā oāzē.

Tropic Fitness & SPA centrs saviem apmeklētājiem piedāvā:

Trenažieru zāli
Šeit Jūs atradīsiet visu modernāko, kas pasaulē šobrīd ir pieejams, turklāt firmas zīme Ivanko, noteikti izsauks sajūsmu īstenos spēka vingrinājumu lietpratējos. Šāds aprīkojums tiek izmantots augsta līmeņa sacensībās, tai skaitā Olimpiskajās spēlēs. Kardiotrenažieros ir iebūvēti LCD monitori, kas Jūsu iesildīšanos padarīs īpaši aizraujošu, klausoties Jūsu mīļākos dziesmu hītus, skatoties modes skates vai citas aizraujošas programmas. Jāpiebilst, ka šādu ekstru citos sporta klubos tik viegli neatradīsiet!

Kinesis
Tā nav tikai vingrināšana, kas vairo spēku, uzlabo elastību un līdzsvaru, bet ir vesela filozofija, kas apvieno jogu, pilates un funkcionālo treniņu. Nodarbības notiek uz īpašiem free motion trenažieriem, piedāvājot 250 vingrinājumu kompleksu, atklājot no jauna kustības brīvību. Kinesis zāli atradīsiet blakus trenažieru zālei.

Aerobika
Fitness, tai skaitā, body pump, kalanētika, fitness joga, step, rīta aerobika, fitBoxe, tik modernās vēderdejas, kā arī citas nodarbības no plašā grupu nodarbību piedāvājuma, dos jums jaunus enerģijas krājumus.

Body Bike
Lai izjustu velo priekus, nav vairs vajadzīgi kalni un lejas....
Ritmiska mūzika, gaismas efekti un videoprojektora projicētas filmas sižets rada patiesu klātbūtnes sajūtu. Filmā tiek attēloti kalnu ceļi, meži vai datorgrafikas radīts ceļojums fantāziju pasaules dimensijās.

SPA
SPA procedūrām piemīt dziedinošs spēks. Skaistums ir Dieva dāvana, bet tā saglabāšana ir cilvēka māksla.
Kluba pirmajā stāvā atrodas divas dažādas SPA kapsulas, nodrošinot desmitiem dažādu procedūru – šeit Jūs varēsiet gan relaksēties, gan nodoties nedaudz trakulīgākam piedzīvojumam – tauku samazināšanai. Ūdens prieki šajā kapsulā ilgst 30 minūtes.

SPA kompleksā ietilpst arī sāls ala, kas patiešām atgādina alu, kura no visām pusēm ir klāta ar sāli. Tiek uzlikta relaksējošā mūzika un procedūra var sākties. Piesātināts sāls gaiss darbojas kā dabisks antidepresants un atstāj labvēlīgu ārstniecisku ietekmi uz elpošanas sistēmu un ādu. Alā pavadīto laiku (30 minūtes līdz 1 stundai) varēsiet izmantot relaksācijai vienatnē vai draugu pulkā (tā laiks paies ātri un aizraujoši, turklāt – veselīgi)!

Kluba pirmajā stāvā atradīsiet arī hidro masāžu. Gulēt šajā ūdens gultā ir kā gulēt siltā vasaras dienā okeāna malā, ļaujoties viļņu relaksējošai iedarbībai 20 minūšu garumā.

Klubā atrodas arī divi moderni džakuzī, kas kopā ar pirtīm atrodas kluba trešajā stāvā.

Savukārt pirts kompleksā atrodas piecas dažādas pirtis jebkura cilvēka gaumei: somu sauna, tvaika, aroma, infrasarkano staru un sāls pirts.

Un tagad nedaudz par cenām: vienreizējais apmeklējums (cenā nav iekļautas SPA procedūras, taču džakuzī un pirts kompleksu izmantot gan varēsiet) maksā Ls 8,00, vienreizējā kluba karte SPA (hidromasāža, solārijs, sāls ala, SPA kapsula) sastāda Ls 17,00 lielu summu, bet fitnesa un SPA vienreizējais apmeklējums Jums izmaksās Ls 20,00.

Ja esat ieplānojis apmeklēt, piemēram, tikai hidromasāžu (20 minūtes) vai sāls alu uz veselu stundu, būs jāšķiras no Ls 4,50, bet, lai izbaudītu SPA kapsulas piedāvātos labumus, naudas maciņš būs jāpatukšo par Ls 9,00.

Bez vienreizējiem apmeklējumiem pieejami arī mēneša abonementi, tā piemēram, fitnesa apmeklējums maksā Ls 52,00, fitness un spa – Ls 69,00.

Ja pirksiet abonementu uzreiz uz ilgāku laiku, mēneša maksa ievērojami samazināsies!

Komentāri (67)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Chalortte Macott
Sveiki, es esmu šeit, lai izplatītu šo labo ziņu visai pasaulei par to, kā es dabūju savu sievu atpakaļ. Es biju traks, kad mana sieva pagājušajā mēnesī atstāja mani pie cita vīrieša, bet, kad es satikos ar draugu, kurš mani iepazīstināja ar galveno dr. Pārtikušo Lielais vēstneša orakula kalpotājs, kuru viņš kalpo, es stāstīju savai problēmai priekšniekam Dr Wealthy par to, kā mana sieva mani pameta. Viņš man teica tikai to, ka esmu nonācis pareizajā vietā, ja man sirds vēlēsies bez jebkādas blakusparādības. Viņš man teica, kas man jādara, pēc tam, kad tas tika izdarīts. Nākamo 2 dienu laikā mana sieva man piezvanīja pa tālruni un teica, ka žēl, ka dzīvoju pirms manis tagad un arī nākamās nedēļas laikā pēc tam, kad sieva mani piezvanīja lūdziet piedošanu. Es esmu tik laimīga un satriekta, ka man tas ir jāpasaka visai pasaulei par to, kā priekšnieks Dr. Pārtikušie man palīdz apmierināt sirds vēlmes. Ja jums nepieciešama jebkāda veida palīdzība, sazinieties ar priekšnieku Dr Wealthy, izmantojot šo e-pasta adresi: wealthylovespell@gmail.com vai zvanot pa tālruni +2348105150446. Viņš arī izteicis tik daudz pareizrakstības vārdus, kā, piemēram, (1) Ja vēlaties savu bijušo atpakaļ (2), jums ir nepieciešams šķiršanās jūsu attiecībās. (3) Jūs vēlaties tikt paaugstināta amatā. (4) Jūs vēlaties, lai sievietes un vīrieši skrietu pēc jums. (5) Ja vēlaties bērnu. (6) Jūs vēlaties būt bagāts. (7) ) Jūs vēlaties, lai jūsu vīrs un sieva būtu jūsu mūžīgi. (8) Ja jums nepieciešama finansiāla palīdzība. (9) Zāļu kopšana. Sazinieties ar viņu šodien pa e-pastu: wealthylovespell@gmail.com vai zvaniet pa tālruni +2348105150446, un jūsu problēmas tiks atrisinātas.
14.11.2019. plkst. 09:21
Lucy
Sveiki, puiši, kā es saņēmu savu bijušo vīru ātri, Dr.Padman mīlēja pareizrakstības lietus tiešām darbojās! Mans vīrs pirms trim mēnešiem atstāja mani pie citas sievietes, un kopš tā laika mana dzīve ir piepildīta ar sāpēm un bēdām, jo ​​viņš bija mana pirmā mīlestība, ar kuru es pavadīju visu savu dzīvi. Mans draugs man teica, ka viņš redzēja dažus pareizrakstības runātāja, kura nosaukums ir Dr.Padman, liecības, ka viņš dažu dienu laikā var atgriezt mīļāko, es to iesmējos un sacīju, ka mani neinteresē, bet tāpēc, ka mans draugs mani mīlēja, viņa konsultējās ar lielo priesteri manā vārdā un ar lielāko pārsteigumu pēc 11 stundām vēlāk mans vīrs man pirmo reizi piezvanīja pēc trim mēnešiem, ka viņš man pietrūkst un ka viņam ir tik žēl par katru lietu, kuru viņš man lika pārdzīvot.Viņš ieradās atpakaļ pie manis, un tagad mēs esam laimīgi kopā. Es joprojām tam nespēju noticēt, jo tas ir ļoti neticami. Paldies Dr.Padman, ka atvedat manu mīļāko un arī manu jauko draugu, kurš iejaucās manā vārdā, jebkuram, kam varētu būt nepieciešama šī lieliskā Dr palīdzība, šeit ir e-pasta adrese: padmanlovespell@yahoo.com, varat arī viņam piezvanīt vai pievienot viņu vietnē Whats-app: 2348053823815,
24.09.2019. plkst. 01:19
Justin
Kam tas var attiekties Mēs piedāvājam personīgos, komerciālos un biznesa kredītus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm līdz pat 3% laikā no 1 gada līdz 50 gadu ilgam atmaksas termiņam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam aizdevumus no € 10 000 līdz € 100 000 000. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu Aizdevēja vārds: Justine Williams Aizdevēja e-pasts: unique2aal@gmail.com INFORMĀCIJA PAR LAUKSAIMNIECĪBU NAME: KREDĪTU SUMMA: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Piezīme. Lai saņemtu plašāku informāciju, visi e-pasta ziņojumi jānosūta uz mūsu e-pasta adresi unique2aal@gmail.com
23.09.2017. plkst. 16:16
andis
sodien biju bet tur jau gadu kaa slegts dominaa kaa tad reklama var te but un tur ir slegts?
08.05.2011. plkst. 20:10
georgijs
intresanti tiem trennneriem ir kada sporta izglitiba? spriezoit pec tā kaā viņji trennē trennažieru zaalē izskatās ka nav gan vai ari lekcijas nav apmeklejusi... tikai 1 dzeks kaut ko sakarīgi prot pastastit paradit (jauns,atletisks). par sievietem trennerem vispar neizteiksos.. ja vinam klienti par to trenninu vel maksaa tad taa ir veejā izmesta nauda.
22.04.2008. plkst. 22:44

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 11. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Par spīti stereotipiem, saldais ēdiens maltītes sākumā nemaz nav tik kaitīgs. Kā uzskata daži dietologi, torte vai kūka var nospēlēt savdabīgu antiaperitīva lomu, nomierinot „vilka apetīti”. Viss ir atkarīgs no tā, cik izsalcis esat un cik sen esat pēdējo reizi ēdis. Ja ir izlaista kāda ēdienreize, uzsāciet maltīti ar dažiem šokolādes gabaliņiem, pāris konfektēm, tortes gabaliņa, dažām karotēm ievārījuma vai saldējuma. Tas paātrinās glikozes piesātināšanos asinīs, samazinās bada sajūtu un pasargās no pārēšanās

Pasākumi

Džeks Džonsons izdod videi draudzīgu albumu

Havajiešu mūziķis Džeks Džonsons (Jack Johnson) nupat laidis klajā savu jaunāko studijas albumu “Sleep Through The Static”, kas pilnībā ierakstīts, izmantojot saules enerģiju....