Baltijas karate klubs

Baltijas karate klubs

Treneris Maksims Ivančikovs

Tālrunis: +371 29752696

E - pasts: bkkl@inbox.lv

Mājaslapa: www.bkkl.lv

Kurš gan nav redzējis kā bērni mēdz atdarināt televīzijā noskatītus cīņas mākslu paņēmienus vai kustības, izraisot smaidu vecākiem, lielajām māsām un brāļiem. Tomēr bērnu vēlmei līdzināties labākajiem, stiprākajiem un drosmīgākajiem nav jāaprobežojas tikai ar televīzijas filmu skatīšanos vien. Kapēc gan neiesaistīt bērnu mērķtiecīgās nodarbībās, ar kuru palīdzību viņš pats varētu kļūt ātrāks, stiprāks un drosmīgāks? Vai varbūt tādas nodarbības ir nepieciešamas kādam no mums...

Baltijas karate klubs piedāvā apgūt kvalitatīvas un augsta līmeņa karatē zināšanas, klubs strādā ar labākajiem pasaules meistariem un sadarbojas ar klubiem no Eiropas, Amerikas, Āzijas un Austrālijas. Klubā trenējas grupas pēc dažādām sagatavošanas programmām. Sporta grupās tiek gatavoti nākamie un esošie čempioni. Vispārējās grupās - tie, kuri vēlas pilnveidot sevi.

Gandrīz 10 gadu darbības laikā Baltijas karate klubs ir izaudzinājis vairākus lieliskus sportistus, kas gūst panākumus ne tikai Latvijas mēroga sacensībās, bet nes Latvijas vārdu arī pasaulē.

Baltijas karate kluba galvenais treneris Maksims Ivančikovs

Ar karate sācis nodarboties 1988. gadā un ir daudzkārtējs Latvijas čempions, starptautisko turnīru, Pasaules un Eiropas čempionātu dalībnieks un uzvarētājs.Treneris Maksims ir Latvijas Sporta Pedagoģijas akadēmijas absolvents, kā arī ieguvis karatē trenera "B" kategorijas diplomu. Maksims Ivančikovs ir mācījies un joprojam mācās pie pasaules labākajiem meistariem, lai visas iegūtās zināšanas varētu nodot saviem audzēkņiem.

Karate bērniem

Ar karate var nodarboties jebkuras nacionalitātes bērni sākot no 6 gadu vecuma. Baltijas karate kluba apmācību programma bērniem attīsta ne tikai spēku, veiklību, izturību un reakciju, bet arī godīgumu, disciplīnu, pašcieņu un dzīvesprieku.

Bērniem ļoti patīk sacensties savā starpā, tāpēc, sasniedzot noteiktu līmeni, "Baltijas Karate Kluba" audzēkņi piedalās dažādās sacensībās un turnīros. Tikai startējot sacensībās un cīnoties, viņi spēj novērtēt citus un sevi. Piedaloties sacensībās, bērni veido un nostiprina savu raksturu un iekšējo pasauli, kā arī spēju ātri pieņemt adekvātus lēmumus grūtās dzīves situācijās.

Kluba devīze ir: „Katrs bērns ir uzvarētājs un katrs ir īpašs! ”

Karate pieaugšajiem

Arī pieaugušajiem svarīgi ir uzturēt savu fizisko formu, lai labi justos gan darbā, gan mājās un atpūtā. Daudzi izvēlas fitnesa centrus, nodarbojas ar trenažieriem un tamlīdzīgi. Nodarbojoties ar karate, Jūs iegūstat mērķi, pēc kura tiekties - nodarbības kļūst interesantākas, un Jūs paši esat gandarīti par to, ka esat sasnieguši perfektu formu un apguvuši jaunas iemaņas. Karate nodarbībās pieaugušajiem apgūsiet un uzlabosiet:

• Fizisko sagatavotību
• Lokanības vingrinājumus
• Pašaizsardzību (džudo, džiudžitsu, kaujas karate)
• Pašdisciplīnu

Nodarbības gan lieliem, gan maziem notiek sporta un atpūtas centrā " TEV ", kur ir karate zāle, labiekārtotas ģērbtuves, baseins, trenažieri un pirts.
Mēneša maksa par nodarbībām:
bērniem - Ls 20,-
jauniešiem - Ls 25,- ( treniņi 2 reizes nedēļā )
- Ls 30,- ( treniņi 3 reizes nedēļā)
piaugušajiem - Ls 25,-

Vasaras sporta nometnes

Baltijas Karate klubs turpina vasaras sporta nometņu tradīciju un aicina pieteikties interesentus - gan bērnus, gan pieaugušos - fiziskās sagatavotības nometnēm. To pamatuzdevums ir dot dalībniekiem iespēju labi pavadīt laiku, uzlabojot fizisko formu, veselību un izturību, tāpēc karate priekšzināšanas nav nepieciešamas. Nometne bērniem bērniem (7 - 13 g.v.) plānota jūnijā; savukārt augusta sākumā tiek organizēta nometne jauniešiem, sportistiem un pieaugušajiem.


Nāc trenēties!

Komentāri (1)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Justin Williams
Kam tas var attiekties Mēs piedāvājam personīgos, komerciālos un biznesa kredītus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm līdz pat 3% laikā no 1 gada līdz 50 gadu ilgam atmaksas termiņam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam aizdevumus no € 10 000 līdz € 100 000 000. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu Aizdevēja vārds: Justine Williams Aizdevēja e-pasts: unique2aal@gmail.com INFORMĀCIJA PAR LAUKSAIMNIECĪBU NAME: KREDĪTU SUMMA: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Piezīme. Lai saņemtu plašāku informāciju, visi e-pasta ziņojumi jānosūta uz mūsu e-pasta adresi unique2aal@gmail.com
23.09.2017. plkst. 16:15

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 17. septembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Sausās brokastis ir bagātas ar šķiedrvielām, vitamīniem un daudzām minerālvielām (dzelzi)

Pasākumi

Dženeta Džeksone izdod savu desmito albumu

Klajā nācis amerikāņu dziedātājas Dženetas Džeksones (Janet Jackson) desmitais studijas albums “Discipline”, kas sevī apvieno hipnotiskus deju klubu grāvējus un intīmas ritmblūza balādes....