Fitnesa klubs A+S

Fitnesa klubs A+S

Adrese: Lāčplēša ielā 60
Telefons: 7289567
Darba laiki: Pirmdiena, trešdiena, piektdiena: 6.30 – 22.00
otrdiena, ceturtdiena: 7.00 – 22.00
sestdiena: 9.00 – 16.00
svētdiena: 9.00 – 18.00

Fitnesa klubs "A+S" - tā ir vieta, kur ikviens var rast ne tikai fizisku, bet arī garīgu un emocionālu komfortu.

Fitnesa klubs piedāvā:

plašas un gaišas spoguļzāles ar teicamu apgaismojumu, kas ir aprīkotas ar ventilācijas sistēmām, kā arī speciālu grīdas segumu. Labas ģērbtuves ar dušām un saunām.

Papildus ērtībām Jums tiks nodošināti masāžas kabineti, solāriju kabinets, kosmētiskais kabinets, bērnu uzraudzīšana, apsargāta autostāvvieta.

Fitnesa kluba "A+ S" piedāvātie pakalpojumi

Aerobika

No plašā pakalpojumu klāsta Jums ir iespēja izvēlēties sev piemērotāko:
VARIO, Aerobic MIX /A MIX/, Aerobika + spēks /A+S/, STEP, STEP’N’PEPPER /S’N’P/, STEP beginner / STEP beg /, NRG., Body toning /B T/, Total body workout /TBW, TBW 75’/, ABS, Callanetic, Pilates, Stretching, Spine strength, Fitness YOGA / Fit YOGA/, Flex & strength, nodarbības grūtniecēm.

Nodarbības notiek gan rītos, gan vakaros – Jums tikai jāizvēlas piemērotākais laiks un vēlamais nodarbības veids!
Aerobikas zāle, tāpat kā sieviešu ģērbtuves, atrodas fitnesa kluba otrajā stāvā - ceļu līdz ģērbtuvēm un zālei pirmajā reizē Jums noteikti izrādīs laipnais un atsaucīgais fitnesa kluba personāls.

Trenažieru zāle

Trenažieru zāle aprīkota ar profesionāliem firmas “TECHNOGYM” spēka un datorizētiem kardiotrenažieriem. Profesionāli instruktori Jums izstrādās individuālas treniņprogrammas atbilstoši Jūsu izvēlētajam mērķim.

Piebildīsim, ka zāle nav visai liela, taču neskatoties uz to, atradīsiet vairākus kardiotrenažierus - skrejceliņus, steperus, velotrenažierus, pēc kuriem vienmēr ir "pieprasījums".

Ja vēlēsieties trenēties profesionāla trenera uzraudzībā, izpildot tieši Jums paredzētos treniņus, kopā ar fitnesa kluba A+S sertificētu fitnesa treneri Ineti Auziņu noteikti atradīsiet Jums piemērotākos vingrojumus un piemērotāko slodzes pakāpi.

PACE
PACE ir programmēta aerobās un anaerobās pretestības pielāgošanās ciklu vingrojumu programma, kurā apvienots spēka un sirds - asinsvadu sistēmas treniņš, formā slodze - atpūta - slodze - atpūta.

PACE treniņš ir nodarbība grupā instruktora vadībā ar mūzikas pavadījumu. PACE ierīces zālē tiek izvietotas tā, ka mijās ķermeņa augšdaļas un lejasdaļas trenažieri. Starp katriem diviem hidrauliskajiem trenažieriem ir aerobās atgūšanās stacijas, kurās izmanto velometrus, steperus, tramplīnus, kā arī step solus. Nodarbības laikā tās dalībnieki var optimāli sadedzināt kalorijas, vienlaicīgi strādājot pie aerobo funkciju uzlabošanas un muskulatūras nostiprināšanas.

Tā kā cilvēkiem ir arvien mazāk un mazāk laika, ko veltīt nodarbībām, tad PACE nodarbība atrisina šo problēmu, jo PACE ir dubultās efektivitātes hidraulisko trenažieru vispārēja ķermeņa treniņprogramma, tā ir droša un atrisina laika sadalījuma problēmu (treniņš ilgst 40 – 50 minūtes).
Ir divu veidu PACE treniņprogrammas, kas atšķirās pēc nodarbības pamatmērķiem:

  • Svara samazināšanas - muskuļu veidošanas - izturības treniņa programma.
  • Muskuļu izmēra un spēka palielināšanas programma.

PACE zāle atrodas finesa kluba otrajā stāvā. Piebildīsim, ka turpat līdzās atrodas arī solārijs – ir vērts varbūt pirms vai pēc nodarbības iegūt arī skaistu iedegumu!?

Baleta studija

Balets ir kustību māksla, kas tiek apgūta uz klasiskā baleta pamatelementiem. Tā ir stingra, gadu simteņos izstrādāta kustību sistēma, kurā nav nekā nejauša, vai lieka. Šī kustību sistēma izveidota, lai attīstītu spējas brīvi un reizē arī disciplinēti pārvaldīt savu ķermeni.
Tā kā kustību spektrs ir neierobežots, to sava ķermeņa veselības kopšanai var izmantot dažādā vecumā. Tas ir regulārs darbs ar sevi gan bērniem, gan pieaugušajiem, kā rezultātā veidojas skaista stāja, gaita, kustību koordinācija, grācija, attīstās koncentrēšanās spējas un fantāzija. "A+ S" gaida gan pavisam mazas balerīnas, gan arī gados nopietnākas un pieredzējušākas kundzītes uz kustību mākslas jeb baleta nodarbībām.

Komentāri (16)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Chalortte Macott
Sveiki, es esmu šeit, lai izplatītu šo labo ziņu visai pasaulei par to, kā es dabūju savu sievu atpakaļ. Es biju traks, kad mana sieva pagājušajā mēnesī atstāja mani pie cita vīrieša, bet, kad es satikos ar draugu, kurš mani iepazīstināja ar galveno dr. Pārtikušo Lielais vēstneša orakula kalpotājs, kuru viņš kalpo, es stāstīju savai problēmai priekšniekam Dr Wealthy par to, kā mana sieva mani pameta. Viņš man teica tikai to, ka esmu nonācis pareizajā vietā, ja man sirds vēlēsies bez jebkādas blakusparādības. Viņš man teica, kas man jādara, pēc tam, kad tas tika izdarīts. Nākamo 2 dienu laikā mana sieva man piezvanīja pa tālruni un teica, ka žēl, ka dzīvoju pirms manis tagad un arī nākamās nedēļas laikā pēc tam, kad sieva mani piezvanīja lūdziet piedošanu. Es esmu tik laimīga un satriekta, ka man tas ir jāpasaka visai pasaulei par to, kā priekšnieks Dr. Pārtikušie man palīdz apmierināt sirds vēlmes. Ja jums nepieciešama jebkāda veida palīdzība, sazinieties ar priekšnieku Dr Wealthy, izmantojot šo e-pasta adresi: wealthylovespell@gmail.com vai zvanot pa tālruni +2348105150446. Viņš arī izteicis tik daudz pareizrakstības vārdus, kā, piemēram, (1) Ja vēlaties savu bijušo atpakaļ (2), jums ir nepieciešams šķiršanās jūsu attiecībās. (3) Jūs vēlaties tikt paaugstināta amatā. (4) Jūs vēlaties, lai sievietes un vīrieši skrietu pēc jums. (5) Ja vēlaties bērnu. (6) Jūs vēlaties būt bagāts. (7) ) Jūs vēlaties, lai jūsu vīrs un sieva būtu jūsu mūžīgi. (8) Ja jums nepieciešama finansiāla palīdzība. (9) Zāļu kopšana. Sazinieties ar viņu šodien pa e-pastu: wealthylovespell@gmail.com vai zvaniet pa tālruni +2348105150446, un jūsu problēmas tiks atrisinātas.
14.11.2019. plkst. 09:20
Justin Williams
Kam tas var attiekties Mēs piedāvājam personīgos, komerciālos un biznesa kredītus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm līdz pat 3% laikā no 1 gada līdz 50 gadu ilgam atmaksas termiņam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam aizdevumus no € 10 000 līdz € 100 000 000. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu Aizdevēja vārds: Justine Williams Aizdevēja e-pasts: unique2aal@gmail.com INFORMĀCIJA PAR LAUKSAIMNIECĪBU NAME: KREDĪTU SUMMA: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Piezīme. Lai saņemtu plašāku informāciju, visi e-pasta ziņojumi jānosūta uz mūsu e-pasta adresi unique2aal@gmail.com
23.09.2017. plkst. 16:16
Sporta un diētiskais uzturs par labām cenām!!! http://www.ztnutrition.lv/
11.05.2014. plkst. 03:44
U.G.
Kur Jus esat, kā lai iegūstu informāciju par Jums?
08.10.2011. plkst. 17:54
Erika
Kur esat pazuduši? Kāda ir jaunā adrese?
15.09.2010. plkst. 08:01

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 09. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Urīnam un asarām ir tās pašas pamata sastāvdaļas

Pasākumi

LNO aktualitātes 2009.gada janvārī

No 16. līdz 20. janvārim LNO operas trupa viesosies Luksemburgas Lielajā teātrī, kur sadarbībā ar Luksemburgas Filharmonisko orķestri rādīs LNO izrādi Pīķa dāma. Galvenajās lomās –...