4 muskuļota vīrieša paradumi

4 muskuļota vīrieša paradumi

Vai kādreiz esat vēlējies būt tas spicais džeks no trenažieru zāles, kurš ceļ smagus svarus un lepojas ar skaistiem muskuļiem? Tad savā dzīvē vajadzētu šo to pamainīt. Šīs izmaiņas vistiešākajā mērā attiecas uz 4 muskuļota vīrieša paradumiem, tāpēc, ja tās ieviesīsiet, no apbrīnotāja kļūsiet par apbrīnas objektu.

1 – Muskuļots vīrietis neizlaiž ēdienreizes

Kad runa ir par muskuļu masas pieaudzēšanu un uzturēšanu, kaloriju un ogļhidrātu daudzums ir ļoti svarīgs. Daudzi vīrieši bez īpašām problēmām spēj uztrenēt lielāku muskuļu masu, taču nemainīga tās noturēšana pa spēkam ir retajam.

Ja mērķis ir ķermeņa masas noturēšana, pareizs uzturs ir viens no tās priekšnoteikumiem. Trīs ēdienreižu dienaskārtība nav tā efektīvākā. Muskuļots vīrietis parasti rūpīgi plāno savas maltītes. Viņš zina, kad paredzēta nākamā.

Vispareizākais būtu plānot katras ēdienreizes struktūru, paredzot uzņemto kaloriju daudzumu. Nav šaubu, ka ēšana ir svarīga muskuļu masas iegūšanai un noturēšanai!

Muskuļots vīrietis zina, ka maltītē nepieciešams kombinēt dažādas uzturvielas – proteīnus, ogļhidrātus un pat labos taukus. Ir grūti noturēt muskuļiem nepieciešamās glikogēna rezerves, ja jūsu diētā ir maz ogļhidrātu.

Gudrs lēmums ir speciāls diētas plāns, kas paredz vidēju ogļhidrātu patēriņu (30 līdz 40% no kopējā kaloriju daudzuma). Protams, tam jābūt apvienotam ar pietiekamu proteīnu un veselīgo tauku apjomu.

2 – Muskuļots vīrietis pavada mazāk laika trenažieru zālē

Iespējams, jūs domājat, ka muskuļu masas apjoms ir atkarīgs no sporta zālē pavadīto stundu skaita, tomēr patiesība ir gluži pretēja.
Tie, kas pārzina ķermeņa uzbūves principus, apzinās, ka muskuļu šķiedras veidojas pēc nodarbībām, nevis to laikā. Tieši šī iemesla dēļ ķermenim ir nepieciešama pienācīga atpūta.

Ja svaru zālē iznāk pavadīt ilgāku laiku, starp treniņiem noteikti jābūt pilnai atpūtas dienai, dodot ķermenim iespēju pilnvērtīgi atjaunoties. Šo muskuļota vīrieša paradumu ievērot nav grūti.

3 – Muskuļots vīrietis daudz guļ

Ja pavērosiet profesionāla kultūrista dienaskārtību, konstatēsiet, ka viņi izmanto katru iespēju nosnausties. Un runa nav tikai par 7 stundām veselīga naktsmiera, bet arī par miega stundiņu pēc treniņiem.

Protams, ja esat aizņemts darbā, priekšnieks diendusas nozīmi novērtēt nespēs. Runa ir par to, ka muskuļus audzēt un noturēt gribošam vīrietim ir kārtīgi jāizguļas. Vēla TV skatīšanās muskuļiem par labu nenāks... Viena vai divas šādas naktis nekādu ļaunumu nenodarīs, bet ja katru vakaru vērosiet vēlās nakts filmas, rezultāts nebūs iepriecinošs.

Miegs ir galvenais laiks ķermenim, kad atjaunot muskuļu struktūru, kas ir pabojāta svaru cilāšanas laikā. Turklāt miega stāvoklī visaktīvāk darbojas augšanas hormons. Tā kā šie hormoni spēlē lielu lomu muskuļu attīstībā, to darbības aktivizēšana ir svarīgs faktors.

4 – Muskuļots vīrietis dažādo savus treniņus

Ikviena treniņa programmā ietilpst noteikti vingrinājumi, kas nekad nemainās jeb tā sauktie bāzes vingrinājumi. Toties pārējos noteikti vajadzētu mainīt un dažādot, turklāt darīt to regulāri. Tos veicot, muskuļi tiek nodarbināti no dažādām pusēm, tos stimulējot atšķirīgāk. Līdz ar to tie nepierod pie viena veida slodzes un nepārstāj augt.

Kad esat sasniedzies vēlamo muskuļu apjomu un ķermeņa spēku, ir visai sarežģīti stienim pievienot vēl papildus svaru. Tieši šajā gadījumā jauna pieeja un vingrinājumi ir vissvarīgākie.

Ja vēlaties iegūt un noturēt skaistu muskulatūru, ieviesiet savā dzīvē 4 ikviena muskuļota vīrieša paradumus. Veca patiesība saka - ja gribi būt 100kg smags cilvēks, ēd kā 100kg smags cilvēks... Ieviešot savā dienas kārtībā nepieciešamās izmaiņas, jūs būsiet pārsteigts, ka mērķus izdodas sasniegt ievērojami vieglāk.

Komentāri (17)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
probolan
Labākās tabletes muskuļu masu - http://bit.ly/2fEq6GK
10.11.2016. plkst. 14:18
Sporta un diētiskais uzturs par labām cenām!!! http://www.ztnutrition.lv/
11.05.2014. plkst. 03:41
Es
A cik cik savus viņš izspiež dienas laikā pie tādas diētas?!
25.02.2013. plkst. 16:56
joks
marci tad tu vairs neko nedari! Tu esi visu sasniedzis ! Tagad sac ar dejoshanu nodarboties! kad to nevaresi znachit tu ari es sasniedzis ! p.s. tu vnk mullibas runa ka nevar tada maximuma nav ! VISU VAR !!!!
05.12.2010. plkst. 20:55
joks
marci tad tu vairs neko nedari! Tu esi visu sasniedzis ! Tagad sac ar dejoshanu nodarboties! kad to nevaresi znachit tu ari es sasniedzis ! p.s. tu vnk mullibas runa ka nevar tada maximuma nav ! VISU VAR !!!!
05.12.2010. plkst. 20:55

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 17. septembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Cigaretēs ir vismaz 40 zināmas kancerogēnas vielas

Pasākumi

Latvijas Mākslas akadēmijas Restaurācijas katedras izstāde IZGLĀB!

Izstāde „Izglāb!" tiek veltīta kultūras mantojuma saglabāšanas tēmai - profilaktiskajai konservācijai. ...