Kā pareizi skūpstīties - padomi sievietēm

Kā pareizi skūpstīties - padomi sievietēm

Neskaitāmi cilvēki internetā meklē padomus, kā pārvarēt bailes un noskūpstīt mīļoto cilvēku. Mūsu padoms būtu nesākt skūpstīšanos pāragri. Nogaidi, kamēr jūtas kļūst stiprākas un izveidojas romantiska situācija. Aizej uz randiņiem vairākas reizes, pirms saņemies pirmajam skūpstam.


Patīkama elpa - tas ir ļoti svarīgi. Pirms došanās uz randiņu noteikti iztīri zobus. Nav nekā nepatīkamāka kā skūpstīties ar cilvēku, kam ir nepatīkama elpa. Ja pirms skūpstīšanās jūs abi esat ieturējuši maltīti, atsvaidzini elpu ar mentola košļeni vai konfekti. Taču nesāc košļāt košļājamo gumiju tieši pirms skūpstīšanās, jo skūpsta laikā mutei vēlams būt tukšai.
Mitras lūpas - pirms skūpstīšanās nedaudz samitrini lūpas, aplaizot tās ar mēli. Nelieto lūpu spīdumu, jo tas skūpstu darīs pārāk lipīgu un salkanu. Un neuzklāj uz lūpām pārāk daudz lūpukrāsas, lai tā skūpsta laikā nepārceļotu uz tava partnera lūpām.

Nostājies tuvu savam partnerim. Tuvinot seju partnera sejai, nedaudz pieliec galvu. Ja tu redzi, uz kuru pusi galvu liec tavs partneris, noliec savu galvu pretējā virzienā.

Aizver acis - pirms jūsu lūpas saskaras, aizver acis. Dažiem cilvēkiem skūpstoties patīk turēt acis vaļā. Taču, ja tev nav zināms, kā labāk patīk tavam partnerim, katram gadījumam piever acis.

Pavērta mute - nedaudz atver muti un piespied to partnera mutei. Neaizturi elpu! Elpo caur degunu. Kad jūsu lūpas saskaras, maigi piespied savu muti partnera lūpām. Ja vēlies, vari izdarīt ar lūpām lēnas, apļveida kustības, bet vari arī to nedarīt.

Aizvērtas lūpas - šāda veida skūpstu var sniegt vecmāmiņai vai tantei. Skūpsta laikā turot lūpas cieši aizvērtas, tu partnerim liec saprast, ka tālāk iet tu nevēlies. Šāda veida skūpsts ir ļoti piemērots arī atvadoties vai satiekoties, vai arī pašā pirmajā reizē, ja tu jūties ļoti nervoza.

Skūpstu veidi

Franču skūpsts

Šis ir vispopulārākais skūpstīšanās veids. Šī skūpsta laikā tava mēle saskaras ar tava partnera mēli, un tas var radīt ļoti patīkamas izjūtas. Daži padomi lieliskam franču skūpstam:

Paver lūpas - paver lūpas mazliet platāk nekā parasta skūpsta laikā. Tādējādi tava mēle vieglāk piekļūs partnera mēlei.

Mēle - pieskaries ar savu mēles galu partnera mēles galiņam, taču neiebīdi savu mēli pārāk dziļi partnera mutē. Ja jūs abi to vēlaties, varat spēlēties viens ar otra mēli, izdarot apļveida kustības. Esiet radoši un izmēģiniet, kā jums labāk patīk.

Lūpas - variet izmēģināt visdažādākos veidus, pieskaroties lūpām ar mēli. Pamēģini "nolaizīt" partnera lūpas. Dari to lēni un maigi, izmantojot tikai pašu mēles galiņu.

Sūcošais skūpsts

Šāda veida skūpsts var būt ļoti pavedinošs. Kad partnera lūpas ir pavērtas, saņem ar lūpām partnera augšlūpu vai apakšlūpu un sekundi vai divas to pasūc. Pēc tam pārej pie cita skūpsta veida vai otras lūpas.

Košana

Skūpsti

Šāda veida skūpstam jābūt ļoti uzmanīgam, taču, ja to dara pareizi, tam var būt ļoti spēcīga iedarbība. Paņemot lūpās partnera lūpu, viegli iekod tajā, taču ĻOTI maigi, lai nenodarītu sāpes. Šādu skūpstu var izmēģināt tikai ar cilvēku, ar kuru tu jau esi skūpstījusies, citādi pārbiedēsi savu partneri. Ja vēlies tikai pajokoties ar partneri, vari viegli iekosties viņa mēlē, nelaižot to vaļā (tas var būt nedaudz sāpīgi, taču asu izjūtu cienītājiem patiks!).

Pārsteiguma skūpsts

Ar skūpstu tu vari pārsteigt savu partneri, kad viņš guļ gultā vai pludmalē, aizmidzis vai tāpat vien pievērtām acīm. Klusi piezodzies viņam klāt un sniedz viņam nelielu, ļoti maigu skūpstu uz lūpām. Pastiprini skūpstu, līdz tavs partneris pamostas vai atver acis.

Komentāri (90)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
noname
ja sieviete vai meitene velas sexy un izbaudit lielu skaistu 20+ cm daiktu tad raksti sarunasim saldu nr 27056610
22.11.2019. plkst. 16:15
ilze
Sveika ! Varam ko sarunāt..?
11.07.2019. plkst. 01:40
ilze
man vajag puisi 20 lidz 25 gadi es loti gribu sexsu katru dienu.
04.07.2019. plkst. 10:47
Sex
Pisti gribu
04.01.2019. plkst. 19:43
Airita sexy
Ko tur ko nemācet skūpstīties. Es jūs tūlīt iemaciwu. Kad puisis paver muti un grib ar tevi skūpstīties tu parasti paņem un iespļauj tieši viņam mutē. Es tā izdarīju viņš mani sāka tā skūpstīt 💓💓💓💓
27.12.2018. plkst. 01:46

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 10. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Seno romiešu, ķīniešu un ģermāņu sabiedrībās urīns bieži vien tika izmantots kā mutes skalojamais līdzeklis

Pasākumi

Rokopera "Olivers" aizkustina skatītājus

6. maijā pirmizrādi piedzīvoja pirmā rokopera bērniem "Olivers", kuru pēc pazīstamā Čārlza Dikensa romāna "Olivera Tvista piedzīvojumi" motīviem veidojusi komponiste...

Warning: Unknown: Failed to write session data (memcache). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (tcp://127.0.0.1:11211) in Unknown on line 0