Manam puisim ir draugi – sievietes

Manam puisim ir draugi – sievietes

Vari tikai priecāties, ja tavam draugam ir draugi sievietes. Vīrietis, kura tuvāko draugu lokā ir arī maigais dzimums, kā likums, ir daudz piezemētāks, atklātāks un patiesāks, un ar viņu ir viegli būt kopā. Vairums sieviešu nemūžam neveidos draudzību ar vīrieti, kurš ir pilnīgs stulbenis. Neviens vīriešu kārtas pārstāvis nespēs tev iemācīt neko īpaši svarīgu par sievietēm, to varēs tikai sieviešu kārtas draugi. Un arī tikai no sievietēm, ar kurām nav nekādu romantisku attiecību. Tu vari viņam vairākas reizes skaidrot sievietes dabu, vari kaut ko aizrādīt, viņš vai nu nedzirdēs vai nesapratīs. Toties, ja to skaidros draugs sieviete, viņš reaģēs pavisam citādi. Dīvainākais, ka visticamāk viņš patiešām ņems vērā visus viņas aizrādījumus.

Vīrieši no šādas draudzības iegūst vairāk nekā sievietes. Sievietes pavada daudz laika kopā ar savām draudzenēm un paziņām, stāstot par savām domām un jūtām, turpretī vīrieši savās kompānijās vairāk orientējas uz grupu, viņi kopīgi nodarbojas, piemēram, ar sportu, ceļošanu vai makšķerēšanu, runā par politiku, ekonomiku un visai reti dalās ar savas personīgās dzīves un attiecību pieredzi. Tāpēc vīrieši no draudzības ar pretējā dzimuma pārstāvi gūst lielāku labumu nekā sievietes.

Vīriešiem draudzība ar sievieti šķiet daudz vērtīgāka, kvalitatīvāka un audzinošāka nekā vīriešu savstarpējā draudzība. Ar sievieti viņi var parunāties par daudz personiskākām lietām, viņi uz sievieti var paļauties. Turpretī sievietes sieviešu draudzību uzskata par vērtīgāku nekā draudzību ar vīrieti, jo viņas no draudzības sagaida lielāku emocionālo atdevi nekā vīrieši, tāpēc bieži ir vīlušās draudzībā ar vīrieti, jo nav saņēmušas to, ko bija gaidījušas. Jebkurā gadījumā varam secināt, ka sievietes paļaujas uz sievietēm un vīrieši – arī paļaujas uz sievietēm.

Ir jārēķinās ar to, ka sabiedrībai ir grūti pieņemt vīrieša un sievietes attiecības bez seksuāla zemteksta, tāpēc sievietes un vīrieši, kas ir draugi, bieži saskaras ar sabiedrības skepsi, bikstīšanu, smīniem un jautājumiem – vai jūs tiešām esat tikai draugi?! Tādu attieksmi itin bieži var manīt no vecāku cilvēku puses, kuri auguši apstākļos, kad sievietei un vīrietim nebija iespējas uzturēt attiecības, ja viņi nebija precējušies. Vislabāk ir, ja neklausīties citos cilvēkos, jo daudzi pāri izšķiras tikai tāpēc, ka klausās apkārtējos cilvēkos, bet neieklausās savā sirdsbalsī un savā vīrietī.

Ja tavam vīrietim ir draugi sievietes, centies ar viņām sadraudzēties, jo tieši no viņām tu iegūsi visvairāk informācijas par to, kāds ir tavs vīrietis.

Komentāri (13)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
pēča
nav seksa - nav draudzības
24.02.2012. plkst. 13:23
Sieviete
Kopš 10 gadu vecuma man ir labākais draugs - vīrietis! Šobrīd mums abiem jau ir 22 :) Viss ir iespējams!
11.11.2011. plkst. 17:50
Als
Piekrītu Susuram, no pieredzes ne vienu reizi vien nākas redzēt, ka sieviete un virietis vienkārši draudzība neiespējama. Sievietes ir mērķtiecīgākas, visu savu rīcību dara ar konkrētu mērķi. Proti draudzība ar vīrieti tāpēc ka ir kādas nrealizētas vēlmes, citādi nemaz laiku nekavētu.
10.11.2011. plkst. 18:31
mm
Raksts nav muļķīgs, draugu attiecības ir iespējamas, ja sievietei un vīrietim pirmstam ir bijis kāds intīmāks sakars un viņi ir nolēmuši kļūt par vienkāršiem draugiem, tad nu attiecības tiešām ir lieliskas (draugu attiecības.) Un retos gadījumos arī ir iespējama vienkārša draudzība, bet nu tiešām retos.
02.01.2011. plkst. 03:52
edzy
:D raxts ir pilniigi ok... :) nesaprotu sievietes.. jums pashaam nav neviena drauga vienkaarshi drauga viiriesha vai kur ir probleema kapec nevar buut virietim sieviete vienkaarshi draudzene???
24.07.2010. plkst. 08:29

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2017. gada 25. jūnijā Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Izsaki viedokli

Vai Tu vēlies, lai sadaļa "Iegūsti ideālu figūru" tiktu atstāta arī pēc konkursa beigām?

Interesanti fakti

Mēle ir vienīgais muskulis jūsu ķermenī, kas ir pievienots tikai no vienas puses

Pasākumi

Grupa “Nothing Special” piedāvā savu pirmo dziesmu “Taupi” ar Raiņa vārdiem

Ierasts uzskatīt, ka Raiņa dzeja jau sen nogūlusi latviešu literatūras klasikas plauktos un vidusskolu obligātās literatūras klāstā, taču dažas Raiņa rindas, iespējams, šobrīd pateic...