Ļauj savam partnerim saglabāt individualitāti

Ļauj savam partnerim saglabāt individualitāti

Mūžsena patiesība liecina, ka mēs bieži kādā cilvēkā iemīlamies tāpēc, ka šis cilvēks ir neatkarīgs, spēcīgs, atbildīgs, spēj kontrolēt situāciju un nelīdzinās visiem pārējiem. Pēc tam kad esam iecerēto savaldzinājuši mēs mēģinām viņu pārveidot. Mēs kļūstam greizsirdīgi, ja tas otrs cilvēks joprojām ir neatkarīgs; mums šķiet, ka mums ir tiesības viņu ierobežot, sasaistīt un „apgriezt viņam spārnus”.

Pirms mēs satikām savu iecerēto, šis cilvēks ļoti labi tika galā arī bez mūsu palīdzības. Bet, kad mēs sasaistām savu dzīvi ar savu mīļotā cilvēka dzīvi, tad dodam padomus, ierobežojam viņa izvēles iespējas, redzesloku, sapņus un brīvību. Tā vietā mums vajadzētu atkāpties un dot otram brīvību būt pašam.

Daudzi cilvēki apgalvo, ka viņu attiecību burvība ir pagaisusi, attiecībās vairs nav dzirkstelītes un viņi ir viens no otra atsvešinājušies. Ieskatoties nedaudz dziļāk, atklāsies, ka divi cilvēki ir ieslēgti attiecībās, kas pārvērtušās par neuzticību, apspiestību un abpusēju kaitinošu aizskaršanu. Šādas attiecības nedod otram iespēju izpausties, nemaz jau nerunājot par iespēju būt viņiem pašiem.

Tātad – ko mēs varētu lietas labā darīt? Vispirms vajadzētu pacensties ieraudzīt savu partneri tādu, kādu mēs viņu redzējām pirmajā tikšanās reizē. Kas tevi viņā piesaistīja? Kas šajā cilvēkā bija tik īpašs? Kas tevi iekvēlināja?

Tagad paskaties uz savu iemīļoto šodien. Kas ir mainījies? Kas ir zudis, un kas nācis tā vietā? Vai tu redzi to pašu neatkarīgo cilvēku, vai arī tu esi sagrāvis viņa individualitāti, pašpārliecību, neatkarību un vitalitāti? Izklausās nedaudz skarbi, bet varbūt tā ir noticis? Mums neapzināti piemīt tendence otru nedaudz iegrožot. Un tieši tā mūsu partneris zaudē pievilcību.

Tev jāmudina partneris paspert soli ārpus omulīgajām attiecībām, lai no jauna atklātu vitalitāti un enerģiju. Varbūt viņam būs nepieciešams zināms laiks, lai no jauna atgūtu savu neatkarību, talantus un iemaņas. Varbūt tev vajadzēs dažreiz apvaldīt sevi, lai izvairītos no vēlmes viņu atkal iegrožot. Tāpēc iedrošini savu partneri, pats paej malā, esi savaldīgs, ļauj otram vaļu, bet esi blakus. Grūts uzdevums.
Veiksmīgas attiecības raksturo neatkarības klātesamība. Partneri atvēl viens otram laiku pabūt vienatnē, lai pēc tam savās attiecībās ienestu kaut ko jaunu. Tas ir apsveicami un pareizi. Tā izturas pieauguši cilvēki.

Komentāri (3)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
26482477
Velos draisku meiteni kurai intrese un patik seks rakstat wacapā padraiskosimies!vai zvanat?man 31.g.patik visadas draiskulibas.26482477 un reali tikties man labi stav un daudz vaig un seksa. ar divam meitenem ari esu ar mieru izklaideties trijata seksa.Un ari nopietnas attiecibasintrese. 26482477 nekautrejaties jaukas meitenes varam sarunat visu. 26 48 24 77
25.09.2017. plkst. 20:07
pixsy
Jaa, tas tiesa visas attieciibas noved tiesi pie viena,ja tiek aprobezoti,apknaibiti sparni,un persona nespej izpausties dziivee,,,, ,,,,,,
27.01.2010. plkst. 22:02
Taisnība! Lika aizdomāties :)
23.05.2009. plkst. 20:22

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2018. gada 24. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Izsaki viedokli

Vai Tu vēlies, lai sadaļa "Iegūsti ideālu figūru" tiktu atstāta arī pēc konkursa beigām?

Interesanti fakti

Pie ķermeņa temperatūras 40,5 grādi pēc Celsija iestājas smadzeņu bojājumi

Pasākumi

Gustava Kluča darbi no muzeja kolekcijas dodas uz izstādi Hāgā

Izcilā latviešu mākslinieka Gustava Kluča darbi no Latvijas Nacionālā mākslas muzeja krājuma no 2008.gada 12.aprīļa līdz 13.jūlijam būs skatāmi Hāgas Gemeentemuseum.
Izstāde tiek...