Mans vīrietis nevēlas bērnu

Mans vīrietis nevēlas bērnu

Kādi ir tie iemesli, kāpēc vīrietis nevēlas bērnu? Vai tā ir nepatika pret bērniem, psiholoģiska trauma vai negatavība kļūt par tēvu?
Daudziem vīriešiem ir ļoti svarīgi būt mīlētiem, apbrīnotiem, pat – dievinātiem. Ja sieviete to visu var sniegt, vīrietis baidās, ka pēc bērna piedzimšanas sieviete pievērsīsies bērnam un vīrietim šīs mīlestības pietrūks. Tāpēc šī tipa vīrietis nevēlas pieļaut pat domu, ka viņam tas varētu tikt atņemts. Vīrietis sāks pārmest, ka sieviete pārāk daudz uzmanības velta bērnam, uzskatīs, ka viņš ir pamests novārtā. Un tas nenāks par labu attiecībām.

Atmiņas par bērnībuUntitled 18.jpg - 39.74 KB

Iespējams, ka vīrietis audzis ģimenē bez tēva, vai arī ģimenē, kurā tēvs nav pievērsis pietiekami daudz uzmanības dēlam. Tāpat atmiņās var palikt cietsirdīga izturēšanās – sodi, pērieni, pārmetumi, stingra disciplīna. Vīrietis baidās no bērna, jo nezina, kā pret viņu izturēties. Viņš nav bērnībā jutis tēva mīlestību, tāpēc arī pats to neprot dot. Viņš ir redzējis tikai cietsirdību vai pat vispār nav redzējis savu tēvu. Tēva jūtas viņam ir svešas un tāpēc biedējošas, jo tas ir kas jauns, nezināms.

Vīrietis – bērnsUntitled 20.jpg - 41.93 KB

Kaut kādu iemeslu dēļ vīrietis var nebūt pilnīgi pieaudzis. Ir vīrieši, kuri pat 30 gados uzvedās kā bērni un nav gatavi būt pieauguši. Šādi vīrieši nav gatavi kļūt par tēviem, jo viņi paši vēl ir bērni. Lai vīrietis kļūtu par tēvu, viņam vispirms jākļūst par pieaugušo.

Bērns – tēvsUntitled 22.jpg - 75.32 KB

Vīrietis var nevēlēties bērnu, ja viņš bērnībā ir bijis vecākais brālis, kas jaunākajiem brāļiem un māsām ir bijis tēva vietā. Simboliski tas nozīmē, ka būdams mātes bērns, viņš jau bijis tēva lomā. Visbiežāk tas gadās, ja māte bērnus audzinājusi viena un emocionāli vērsusies pie bērna, psiholoģiski viņam uzliekot tēva lomu. Tas nozīmē, ka būdams mazs zēns, viņš ir bijis spiests rīkoties kā pieaugušais. Kad vīrietis kļūst pieaudzis un ieņēmis vietu dzīvē, pienāk laiks, kad beidzot viņš grib, lai viņa vajadzības būtu pirmajā vietā. To varētu saukt par novēlotu bērnību, kuras viņam nav bijis. Ja šāda vīrieša partnere kļūst grūta, pat vislabākais, visideālākais vīrietis pēkšņi var pateikt, ka nevēlas bērnu, jo bērnībā jau šo lomu ir uzņēmies.

Ja sieviete vēlas bērnu, bet vīrietis nevēlas, vispirms vajadzētu noskaidrot iemeslu, kāpēc vīrietis to nevēlas. Noskaidrot, vai vīrietis to nevēlas tikai tagad vai nevēlas vispār. Ja vīrietis vispār nevēlas bērnus, tad vajadzētu kopīgi apmeklēt psihoterapeitu, lai to izrunātu un nonāktu pie secinājuma un risinājuma. Ja tas ir tikai tagad, tad kopīgā sarunā izrunāt iemeslus, kāpēc Jūs vēlaties, bet viņš nē.

Komentāri (2)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
R
Esmu 6 gadus kā jau laulībā...un tik pat ilgi pūlos pierunāt vīru, ka vajadzētu bērniņu...bet tas ir bezcerīgi. Nē un viss.
10.09.2010. plkst. 14:10
minkucs
es labprāt uzzinātu ko vairāk par iemesliem, 1)kāpec sieviete nevēlas bērnus; 2)kāpēc lielākai daļai sabiedrības tas liekas tik ārkārtēji un nepieņemami
13.02.2009. plkst. 18:41

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 18. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Ja uzturā lietosiet pārāk daudz sparģeļus, urīns kļūs spilgti dzeltens

Pasākumi

Drakula. Svešās asinis

Dzimis no tālās Transilvānijas leģendām, iemūžināts šausmu literatūras klasikā un kļuvis par kino ikonu, grāfa Drakulas tēls Dailes teātra izrādē būs ievīts apokaliptiskā...