Sievietēm ir jāzina detaļas

Sievietēm ir jāzina detaļas

Jau no neatminamiem laikiem sievietes ir interesējušās par dažādām detaļām un sīkumiem. Kā cilvēku dzimuma ligzdas sagādātājai sievietei bija jābūt pārliecinātai, ka viņai ir cieš draudzeņu loks, kas parūpēsies par viņu, ja viņas vīrs neatgriezīsies no medībām vai no kaujas. Izdzīvošana bija atkarīga no spējām saistīties ar citām sievietēm, un tas nozīmēja zināt visus sīkumus par katras sievietes dzīves apstākļiem un būt aktīvi ieinteresētai grupas izdzīvošanā.

Līdz pat mūsdienām nekas šajā ziņā nav mainījies. Kad pēc saviesīgiem pasākumiem uzvēršas saruna starp vīrieti un sievieti, izrādās, ka sieviete parasti ir uzzinājusi, ko katrs no sabiedriskās grupas vai ģimenes dara, zina katra sapņus un nodomus, veselības stāvokli un savstarpējās attiecības. Sievietes arī zina, kurp viņu draugi dosies brīvdienās vai cik labi viņu bērni mācās skolā. Savukārt, vīrieši zinās, kādas jaunas „zēnu” rotaļlietas ir iegādājušies citi vīrieši, būs izpētījuši citu vīriešu automašīnas un noskaidrojuši to tehnisko stāvokli, apsprieduši, kur ir labākās makšķerēšanas vietas, nospieduši, ka terorismu vajadzētu apkarot...nu jā...arī izmetuši kādu jaunu joku. Bet viņi maz ko zinās par kāda pasākuma dalībnieka personisko dzīvi – mājupceļā par to viņiem visu izstāstīs sievietes.

Nav tā, ka sievietes censtos būt skaļas, viņu smadzenēs tikai ir ieprogrammēta ilgtermiņa izdzīvošana, un viņas vēlas zināt, ko dara ikviens grupas loceklis un kā vajadzības gadījumā varētu palīdzēt.

Ja jūs esat vīrietis, saprotiet, ka sievietei nepieciešamība zināt detaļas ir vajadzīga attiecību uzturēšanai un tā ir ieprogrammēta viņas psihē. Tāpēc, kad runājat ar sievieti, centieties sniegt vairāk detaļu, nekā ierasti mēdzat to darīt. Uzvelciet sporta kurpes, aizvediet viņu garā pastaigā un vienkārši ļaujiet runāt. Tā jūs daudzko iemācīsieties.

Atcerieties: jums nav jākoncentrējas uz to, ko viņa runā, vai jāuzdod kādi jautājumi – no jūsu puses netiek prasītas nekādas piepūles.

Ja jūs esat sieviete, saprotiet, ka pārāk daudz detaļu var padarīt vīrieti traku un garlaikot viņu līdz nāvei. Biznesa tikšanās reizēs ķerieties vērsim pie ragiem, esiet precīza un kodolīga. Mājās informējiet vīrieti, kad jūs vēlaties parunāties, nosakiet laika robežu un pavēstiet, ka viņam nav jāpiedāvā risinājumi, tikai jāuzklausa. Un beidziet mūžīgi jautāt – Vai tu manī klausies? – vai – Ko es tikko teicu?

Komentāri (1)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
žuļiks
Prcīzi pateikts, tieši "10"! Man kā vīrietim-bieži vien sieviešu garā stāstīšana - garlaiko. Tāpēc sievietes esiet -PRECĪZAS, arī nosakot laiku - CIK ILGI BŪSIET PIE DRAUDZENES u.t.t.!
30.12.2008. plkst. 13:32

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 21. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Cilvēka smadzeņu ietilpība pārsniedz 4 tera bitus

Pasākumi

Māris Subačs Plakāti un domas

Vienu mēnesi – no 2008.gada 19.decembra līdz 2009.gada 18.janvārim – Latvijas Nacionālā mākslas muzeja izstāžu zāles Arsenāls Radošajā darbnīcā (II stāvā, Torņa ielā 1,...