Kā panākt, lai romantiskās attiecības veidotos sekmīgi

Kā panākt, lai romantiskās attiecības veidotos sekmīgi

Cilvēks nevar ilgstoši dzīvot bez attiecībām. Mazam bērnam otra klātbūtne ir vajadzīga, lai izdzīvotu. Pieaugušam vīrietim vai sievietei attiecības ir nepieciešamas, lai varētu justies labi. Ja kāds ir viens, tad viņš meklē otru pusīti. Kad otra pusīte ir atrasta, veidojas attiecības. Lai pāris attiecībās justos labi, ir jārūpējas par otra labsajūtu. Romantika ir viens no veiksmīgu attiecību veidojošiem priekšnoteikumiem.

Piedāvājam sešus ieteikumus, kas ļaus radīt romantisku noskaņojumu un palīdzēs aptīt ap mazo pirkstiņu katru sievieti.

Parūpējieties par atbilstošu vietuUntitled 6.jpg - 44.99 KB

Sieviete savu apkārtni uztver ļoti saasināti un ir ļoti jūtīga pret ārējiem stimuliem, tāpēc vīrietim būtu vērts pievērst izmanību tikšanās vietai. Estrogēna hormoni sievieti padara ļoti jūtīgu arī pret pareizu apgaismojumu – vāji apgaismotās telpās cilvēki izskatās pievilcīgāki, ādas defekti un grumbas ir mazāk pamanāmas. Sievietei ir labāk attīstīta muzikālā dzirde, tāpēc mūzikai ir svarīga loma, un tīra, droša māja ir labāka nekā tāda, kurā bērni un citi cilvēki var iztraucēt jūs jebkurā brīdī. Sievietes vēlas, lai sekss notiktu intīmā atmosfērā.

Paēdiniet viņuUntitled 8.jpg - 58.63 KB

Tā kā vīrietis sākotnēji ir bijis medījuma gādātājs, vajadzētu saprast, ka, apgādājot sievieti ar ēdienu, viņā pamodīsies jūtas, kas saglabājušās no pirmatnējiem laikiem. Došanās vakariņās sievietei ir svarīgs notikums, pat ja viņa nemaz nav izsalkusi, jo ēdiena nodrošināšana liecina, ka vīrietis rūpējas par viņas labklājību un izdzīvošanu. Vēl būtiskāka nozīme ir vīrieša gatavotai maltītei, jo tajā izpaužas gan vīrieša, gan sievietes pirmatnīgās jūtas.

Iededziet uguni!Untitled 10.jpg - 69.98 KB

Simtiem gadu vīrieši sieviešu dēļ ir vākuši malku un iededzinājuši ugunskurus, lai gādātu par siltumu un drošību, un lielākā daļa sieviešu to uzskata par romantisku rīcību. Pat ja tā ir tikai gāzes uguntiņa, ko sieviete pati viegli var aizdegt, to tomēr vajadzētu darīt vīrietim, ja viņš vēlas radīt romantisku atmosfēru. Samaksu jūs saņemsiet par to, ka būsiet gādājis par viņas vajadzībām, nevis tikai iededzis uguni.

Dāviniet ziedus!Untitled 12.jpg - 82.44 KB

Daudzi vīrieši nesaprot, cik liels spēks piemīt svaigam ziedu pušķim. Viņi domā tā: „Kāpēc jātērē tik daudz naudas kaut kam tādam, kas novītīs un būs jāmet ārā pēc dažām dienām?” Vīrieša loģiskais prāts spriež, ka sievietei būtu saprātīgi dāvāt puķi podiņā: ja par to atbilstoši rūpēsies, tā dzīvos ilgi. Starp citu, jūs pat varat gūt labumu no tā! Neskatoties uz to, ka sieviete domā citādi, jo vēlas saņemt ziedu pušķi. Pēc dažām dienām puķes ir novītušas un tiek izmestas, bet tas dod iespēju vīrietim nopirkt vietā citus ziedus un atkal aizkustināt sievietes romantiskās jūtas, apmierinot viņas vajadzības.

Ejiet dejot!Untitled 14.jpg - 76.51 KB

Nav jau tā, ka vīrieši negribētu dejot, vienkārši daudziem nevienā smadzeņu puslodē nav nepieciešamo centru, kas ļautu izjust ritmu. Paskatieties, kas notiek aerobikas nodarbībās, - ja tur vispār piedalās kāds vīrietis, viņam ir grūti izpildīt visas kustības laikā. Ja vīrietis apmeklē deju stundas un ir apguvis rokenrola un valša pamatsoļus, viņš būs ballītes nagla, un visas sievietes gribēs dejot ar viņu. Deju uzskata par horizontālās iekāres vertikālu iemiesojumu, un, skatoties vēsturiski, tas ir rituāls, kura laikā tika pieļauts ciešs vīrieša un sievietes ķermeņa kontakts, kas savukārt ļāva izrādīt uzmanību tieši tāpat, kā tas notiek dzīvnieku pasaulē.

Nopērciet šokolādi un šampanietiUntitled 16.jpg - 69.16 KB

Šāds salikums jau kopš seniem laikiem asociējas ar romantiku, kaut gan tikai retais cilvēks zina, kāpēc. Šampanietī ir vielas, kas nav atrodamas citos alkoholiskajos dzērienos (tās paaugstina testosterona līmeni), bet šokolādē ir feniletilamīns, kas stimulē mīlestības centru sievietes smadzenēs. Daniela Pjomella no Neiroloģijas zinātņu institūta Santjēgo, Amerikā ir atklājusi trīs tā sauktos N – aciletanolamīnus, kas piesaistās pie īpašiem receptoriem sievietes smadzenēs, dodot viņai līdzīgu sajūtu tai, ko cilvēks izjūt pēc marihuānas lietošanas. Šīs vielas ir atrastas brūnajā šokolādē un kakao, bet to nav baltajā šokolādē un kafijā. Visas sievietes, kuras pretēji savam partnerim ir bezcerīgi romantiskas, varam teikt: jums joprojām ir cerība, ka jūsu sapņi piepildīsies! Parādiet savam partnerim šo rakstu un, iespējams, ka kādu no ieteikumiem viņš ņems vērā.

 

Komentāri (0)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 15. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Mīnus 40 grādu temperatūrā pēc Celsija cilvēks zaudē aptuveni 14,4 kalorijas stundā elpojot

Pasākumi

Rīgā viesosies Chris Geddes no grupas "Belle & Sebastian"

Šī gada 10.jūlijā, mūzikas klubā „Pulkvedim neviens neraksta…”
uzstāsies Skotu indīpopa grupas „Belle & Sebastian”
taustiņinstrumentālists Chris Geddes ar savu DJ...