OMEGA uzņem laiku Pekinā

OMEGA uzņem laiku Pekinā

Šveices pulksteņu ražotājs Omega ir oficiālais Olimpisko spēļu laikrādis, un kompānija Pekinā ir radījusi Omega paviljonu.

2500 m2 plašais paviljons plešas divos stāvos, un tajā ietilpst milzīga izstāžu zāle, veikals un skatuve speciāliem priekšnesumiem.

Omega paviljons tika atklāts šī gada 4.aprīlī, un atklāšanas ceremonijā piedalījās vairāki simti starptautiskās preses pārstāvju, kā arī citi lūgtie viesi, piemēram, vairākkārtējie olimpiskie medaļnieki Jans Torps, Aleksandrs Popovs, ātrslidotājs Jangs Jangs – pirmais ķīniešu atlēts, kurš ieguvis zelta medaļu ziemas olimpiskajās spēlēs un citi.

Omega Pekinā piedāvā 450 profesionālus laikrāžus, lai fiksētu precīzu laiku 302 sporta notikumos 28 sporta disciplīnās 37 dažādās vietās.

Šveices kompānijas kopējais olimpiādes ekipējums sver 420 tonnas, ietverot sevī arī daudzus tablo, kas tiek izmantotas Olimpiādē.

Pirmo reizi kā oficiālais olimpisko spēļu laikrādis OMEGA ņēma dalību 1932.gada Losandželosas olimpiskajās spēlēs.

Omega ir radījusi ierobežota izlaiduma olimpisko versiju dažiem no kompānijas populārākajiem laikrāžiem, piemēram, DeVille.

Aplūkojiet šos pulksteņus galerijā un izsakiet savu viedokli komentāros.

Komentāri (3)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Justin Williams
Kam tas var attiekties Mēs piedāvājam personīgos, komerciālos un biznesa kredītus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm līdz pat 3% laikā no 1 gada līdz 50 gadu ilgam atmaksas termiņam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam aizdevumus no € 10 000 līdz € 100 000 000. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu Aizdevēja vārds: Justine Williams Aizdevēja e-pasts: unique2aal@gmail.com INFORMĀCIJA PAR LAUKSAIMNIECĪBU NAME: KREDĪTU SUMMA: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Piezīme. Lai saņemtu plašāku informāciju, visi e-pasta ziņojumi jānosūta uz mūsu e-pasta adresi unique2aal@gmail.com
23.09.2017. plkst. 16:21
diemžēl neviens no piedāvātajiem pulksteņiem mani neuzrunāja!
15.08.2008. plkst. 18:52
Atklaashanas pasakums bija vnk SUPER! Redzeeju pa TV
13.08.2008. plkst. 16:54

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 19. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Seno romiešu, ķīniešu un ģermāņu sabiedrībās urīns bieži vien tika izmantots kā mutes skalojamais līdzeklis

Pasākumi

Septembrī Vācijā izdos Ellas singlu “Welcome To The Club”

Jau 9.septembrī vācu deju mūzikas leibls “Deutche Dance Records“ plāno izdot latviešu dziedātājas Ellas pirmo singlu “Welcome To The Club”....