Kā apvienot modi un vīrišķību?

Kā apvienot modi un vīrišķību?

Modes pamatuzdevums ir akcentēt ķermeņa pievilcību. Patiesībā labs apģērbs vīrietim ir tāds pats ierocis, kā putnam krāšņs apspalvojums sievišķā dzimuma pievilināšanai. Tiesa, apģērbs nedrīkst aizēnot valkātāja patieso būtību un dzīves uzskatus.

Tas nozīmē, ka nav vajadzīgs akli sekot jaunākajām Ņujorkas, Milānas vai Parīzes tendencēm. Tā vietā jāizveido savam dzīves veidam un personībai atbilstošs stils, rūpējoties par to, lai tas nekļūtu ārišķīgs. Citiem vārdiem sakot – vīrietim jāatrod līdzsvars starp modi un vīrišķību.

Atrodiet savu stilu

Lai gūtu panākumus, vispirms ir jāatrod pašam sev atbilstošākais stils. Jāņem vērā vecums, nodarbošanās un personīgie uzskati.

Piemēram, ja strādājat radošā nozarē, garderobē varat iekļaut modernus, internacionālos apģērbus ar gludām līnijām, monohromatiskām krāsu paletēm un interesantiem akcentiem.

Ja ikdienā daudz jāstrādā ar klientiem vai plašu cilvēku loku, jāizvēlas konservatīvāka pieeja. Taču vārds „konservatīvs” nenozīmē, ka katru dienu jāstaigā tumšā uzvalkā vai golfa tērpā. Labu iespaidu atstās bleizeris un neformālas, taču klasisks (piemēram, medību stila) bikses.

Tie, kas kaut ko saprot no modes, novērtēs individualitāti, nevis dzīšanos pakaļ jaunākajiem modes untumiem. Un – ja savu stilu esat atradis, tad turieties pie tā un savu garderobi veidojiet atbilstoši.

Iepērcieties kopā ar sievieti

Sieviete, kas jūs pazīst un zina, ko sieviete novērtē vīrieša izskatā, ir vislabākais padomdevējs. Pirmkārt, viņa orientējas modē un krāsu un apģērbu kombinācijās, kā arī zina audumus un zīmolus. Otrkārt, viņa ļaus izvēlēties pareizos piegriezumus un līnijas, kas izcels tieši jūsu vīrišķīgākās un pievilcīgākās ķermeņa daļas.

Pareizi izvēlēti džinsi, atbilstoša žakete un atbilstošas krāsas – to visu palīdzēs atrast zinoša sieviete. Turklāt viņas padomi ļaus atšķirties no uz ielas redzamajām „pelēcībām”. Turklāt, kad sievietes ierauga labi ģērbtu vīrieti un viņu apbrīno, to pamana arī pārējie vīrieši – un tas jau ļauj jūsu pašapziņai augt un augt...

Lūkojieties pāri robežām

Ieskatieties arī citu zemju vīriešu paradumos un iecienītajās tendencēs. Piemēram, labāko piemēru vīriešu ģērbšanās ziņā rāda jūsu „sugas brāļi” no Rietumeiropas (vācieši, francūži). Viņi zina, kas ir vīrišķība (atšķirībā no bezpersoniskajiem amerikāņiem (runa nav par izklaides industrijas zvaigznēm)).

Eiropā mode ir attīstīta nozare un vīrieši šeit mīl labi ģērbties. Beisbola cepures un plati džinsi šeit nav cieņā. Turklāt pat džinsu bikses eiropieši prot gudri apvienot ar ādas kurpēm, nevis sporta apaviem. Salīdzinot ar citiem kontinentiem, Eiropā stiprais dzimums modei velta vairāk laika, naudas un pūļu. Iesakām izlasīt pāris vīriešu žurnālus, paskatīties Eiropas filmas un pastaigāties pa Berlīnes, Parīzes vai Briseles ielām.

Interesē par modi nedalieties ar citiem vīriešiem

Sava stila un modes meklējumi nav tēma, par kuru pļāpāt ar citiem vīriešiem. Ja izteiksiet citam vīrietim, ka jums patīk viņa kurpes, tas būs pieņemami. Toties, ja pajautāsiet to zīmolu vai iegādes vietu, tas neko labu par jums neliecinās.

Vīriešu mode

Reiz mūsu modernajā kultūrā bija pienācis tāds brīdis, ka stilīgākie un aktuālākie vīriešu apģērbi patiesībā lika viņiem izskatīties sievišķīgi un nevīrišķīgi... Tomēr ikviens īsts vīrietis zina, ka tas viss ir mākslīgs kults, un ka patiesībā apģērbam ir jāsaskan ar paša būtību, nevis muļķīgiem reklāmas klipiem TV.

Komentāri (8)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Rose
Es gribu liecināt par lielo pareizrakstības runātāju, kuru sauca galvenais dr. Pārtikušais mans vīrs, un es esam precējušies jau 5 gadus, mums nav bērna, un ārsts mums teica, ka es nevaru dzemdēt, jo mana dzemde ir bojāta sakarā ar nepareiza zāļu izrakstīšana mani tik ļoti uztrauca un vīrs nebija laimīgs, tāpēc viņš nolēma apprecēties ar citu meiteni un šķirties no manis, man bija tik skumji, es par to izstāstīju savam draugam, viņa pastāstīja par spēcīgu pareizrakstības piekritēju un man iedeva savu e-pasta adresi es nekad tam neticu, kaut arī es vienkārši nolēmu pamēģināt, un viņš man teica, ka vajadzēs 48 stundas, lai mans vīrs atgrieztos pie manis, un es palikšu stāvoklī, es viņu apšaubīju 3. dienā, kad vīrs atgriezās pie manis un raudāja, viņš teica, ka vairs nevēlas šķiršanos 3 nedēļas pēc tam, kad ārsts apstiprināja, ka esmu stāvoklī, viņš var arī palīdzēt jums sazināties ar viņu pa e-pastu: wealthylovespell@gmail.com vai WhatsApp 2348105150446
18.11.2019. plkst. 09:42
Chalortte Macott
Sveiki, es esmu šeit, lai izplatītu šo labo ziņu visai pasaulei par to, kā es dabūju savu sievu atpakaļ. Es biju traks, kad mana sieva pagājušajā mēnesī atstāja mani pie cita vīrieša, bet, kad es satikos ar draugu, kurš mani iepazīstināja ar galveno dr. Pārtikušo Lielais vēstneša orakula kalpotājs, kuru viņš kalpo, es stāstīju savai problēmai priekšniekam Dr Wealthy par to, kā mana sieva mani pameta. Viņš man teica tikai to, ka esmu nonācis pareizajā vietā, ja man sirds vēlēsies bez jebkādas blakusparādības. Viņš man teica, kas man jādara, pēc tam, kad tas tika izdarīts. Nākamo 2 dienu laikā mana sieva man piezvanīja pa tālruni un teica, ka žēl, ka dzīvoju pirms manis tagad un arī nākamās nedēļas laikā pēc tam, kad sieva mani piezvanīja lūdziet piedošanu. Es esmu tik laimīga un satriekta, ka man tas ir jāpasaka visai pasaulei par to, kā priekšnieks Dr. Pārtikušie man palīdz apmierināt sirds vēlmes. Ja jums nepieciešama jebkāda veida palīdzība, sazinieties ar priekšnieku Dr Wealthy, izmantojot šo e-pasta adresi: wealthylovespell@gmail.com vai zvanot pa tālruni +2348105150446. Viņš arī izteicis tik daudz pareizrakstības vārdus, kā, piemēram, (1) Ja vēlaties savu bijušo atpakaļ (2), jums ir nepieciešams šķiršanās jūsu attiecībās. (3) Jūs vēlaties tikt paaugstināta amatā. (4) Jūs vēlaties, lai sievietes un vīrieši skrietu pēc jums. (5) Ja vēlaties bērnu. (6) Jūs vēlaties būt bagāts. (7) ) Jūs vēlaties, lai jūsu vīrs un sieva būtu jūsu mūžīgi. (8) Ja jums nepieciešama finansiāla palīdzība. (9) Zāļu kopšana. Sazinieties ar viņu šodien pa e-pastu: wealthylovespell@gmail.com vai zvaniet pa tālruni +2348105150446, un jūsu problēmas tiks atrisinātas.
14.11.2019. plkst. 08:58
Elvis
Vai vēlaties pārdot savu nieru? vai Vai jūs meklējat iespēju pārdot savu nieru par naudu, jo jums nav finanšu līdzekļu, un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums šodien un mēs jums piedāvāsim labu summu Jūsu nierei. Mans vārds ir (doktors Elvis Whyte), kas esmu mūsu slimnīcas specializētajā slimnīcā, un mēs arī nodarbojamies ar nieru pirkšanu un transplantāciju ar dzīvo donoru. Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar e-pastu: doctorelviswhyte@gmail.com vai whatsapp mums +2347083629144
19.07.2019. plkst. 18:16
Leands
Ker to..
28.07.2016. plkst. 14:17
armands
armijas kamuflazas krasas bikses
13.09.2014. plkst. 12:45

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 13. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Lietojot austiņas tikai vienu stundu, paaugstinās baktēriju skaitu jūsu ausī 700 reizes

Pasākumi

Sporta namā „Centrs” atvērta šautuve

Jaunajā Sporta namā „Centrs” (Brīvības iela 14, Ventspilī) no 21.jūlija katru darba dienu būs pieejama jaunā šautuve. No plkst. 14:00 līdz 16:30 instruktora uzraudzībā varēs...