Atbrīvojies no vecajām mantām!

Komentāri (4) Augošā secībā

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Chalortte Macott
Sveiki, es esmu šeit, lai izplatītu šo labo ziņu visai pasaulei par to, kā es dabūju savu sievu atpakaļ. Es biju traks, kad mana sieva pagājušajā mēnesī atstāja mani pie cita vīrieša, bet, kad es satikos ar draugu, kurš mani iepazīstināja ar galveno dr. Pārtikušo Lielais vēstneša orakula kalpotājs, kuru viņš kalpo, es stāstīju savai problēmai priekšniekam Dr Wealthy par to, kā mana sieva mani pameta. Viņš man teica tikai to, ka esmu nonācis pareizajā vietā, ja man sirds vēlēsies bez jebkādas blakusparādības. Viņš man teica, kas man jādara, pēc tam, kad tas tika izdarīts. Nākamo 2 dienu laikā mana sieva man piezvanīja pa tālruni un teica, ka žēl, ka dzīvoju pirms manis tagad un arī nākamās nedēļas laikā pēc tam, kad sieva mani piezvanīja lūdziet piedošanu. Es esmu tik laimīga un satriekta, ka man tas ir jāpasaka visai pasaulei par to, kā priekšnieks Dr. Pārtikušie man palīdz apmierināt sirds vēlmes. Ja jums nepieciešama jebkāda veida palīdzība, sazinieties ar priekšnieku Dr Wealthy, izmantojot šo e-pasta adresi: wealthylovespell@gmail.com vai zvanot pa tālruni +2348105150446. Viņš arī izteicis tik daudz pareizrakstības vārdus, kā, piemēram, (1) Ja vēlaties savu bijušo atpakaļ (2), jums ir nepieciešams šķiršanās jūsu attiecībās. (3) Jūs vēlaties tikt paaugstināta amatā. (4) Jūs vēlaties, lai sievietes un vīrieši skrietu pēc jums. (5) Ja vēlaties bērnu. (6) Jūs vēlaties būt bagāts. (7) ) Jūs vēlaties, lai jūsu vīrs un sieva būtu jūsu mūžīgi. (8) Ja jums nepieciešama finansiāla palīdzība. (9) Zāļu kopšana. Sazinieties ar viņu šodien pa e-pastu: wealthylovespell@gmail.com vai zvaniet pa tālruni +2348105150446, un jūsu problēmas tiks atrisinātas.
14.11.2019. plkst. 08:22
www.vikilix.com
Mūzika var palīdzēt!
24.10.2011. plkst. 21:15
Jānis No Cēsīm 55.g
Jā,mest tikai ārā ģimenes relikvijas,jo tās vecas un nederīgas, antīkas mantas jo tas atbrīvos tavu dzīves telpu,vecas mēbeles un interesantas grāmatas jo arī jāatīra dzīves telpu.Protams no salauztām un neremontējamām grabažām ir jātiek vaļa,bet ja cilvēks pats dzīvē ir nesakārtots,nemāk organizēt dzīves telpu tad gan ģenerālā tīrība un jaunu lietu iegāde viņu nepadarīs savadāku.Vienmēr viņam būs kaut kur nekārtība un haoss.Tas tikai škietami ka sakārtojot māju viņs pats jūtas atbrīvots,paša cilvēka būtībā slēpjas attiesmē pret dzīvi.Ja cilvēks aiz sevis uzreiz negrib traukus mazgāt,drēbes mētājas aiz durvē it sevišķi ja kaut kur pošas,netīra veļa tiek iestūķeta zem vannas,dārza darbarīki tiek nomesti turpat uz lauka,darba rīki vai kosmētikas piederumi izmētāti pa galdu tad ģenerālā tīrība neko viņam nedos.Pareizi, uz kādu laiku būs sakārtota vide,bet paies neilgs laiks un viss paliks kā bija iepriekš.Ja cilvēka praktiskums ir tikai uz mēles,bet ne rokās tad mēnesi vecs apģerbs,plaukts u.c.viņam liksies grabaža.
30.10.2010. plkst. 06:12
Ak nee!
Tas tieshaam var buut nomaacoshi!Un tas ir kaa apburtais loks!Tu nezini no kura gala saakt un katru reizi kad apnjemies ko dariit tev ir jauni aizbildinaajumi,ka taa lieta gan jau kaut kad noderees vai to apgjeerba gabalu varees uzvilkt tikai piemekleet jaunas kurpes un buus gatavs,bet peerkot jaunas kurpes tiek piepirks klaat kaads cits skaistaaks apgjeerba gabals un par veco tiek aizmirsts.Vai atkal kaada skaists interjera priekshmets kas saluuzis,sataisiits var rotaat juusu maajokli,bet staav kaktaa aizmirst un taisiishana atlikta!
22.05.2010. plkst. 03:43

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 06. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Redze patērē vairāk smadzeņu enerģijas par visām pārējām četrām maņām

Pasākumi

Sērijā „Klausāmgrāmata” iznākusi Imanta Ziedoņa dzejoļu izlase „Kukainīt, re, kā saule spīd”

Audio grāmatu sērijā „Klausāmgrāmata” klajā laists Imanta Ziedoņa CD „Kukainīt, re, kā saule spīd”. Ar šo izdevumu sērijā tiek aizsākta jauna kolekcija „Autora balss”, jo...