Forums

nightlady nightlady kardio vs. spēka treniņi vs. diēta
uzreiz gan jāsaka mērķi ---> masas samazināšana + muskuļu reljefs

1) man vislielākā pieredze ir tieši ar diētām, jo tur ir parasta matemātika:
formula (no Padomju laika literatūras) nomestais=(norma-uzņemtais)/7(kcal/kg), kur norma=masa(kg)x30(koeficients pie sēdoša dzīves veida; kcal/kg). īsākot sakot, jāēd mazāk, nekā patērē...

2) spēka treniņus uzsāku tā nopietni martā (2 reizes nedēļā: 1.diena kājas, gurni, prese, mugura; 2.diena pleci, biceps, triceps, krūtis). no tā laika man sāka lēnāk nākt nost masa, auga muskuļi (redzu izmaiņas vizuāli). teorētiski būtu tomēr jākrīt masai līdzīgi, jo arī spēka treniņi patērē daudz kaloriju, ņemot vērā, ka es neuzsāku vairāk ēst, bet turpināju ēst tāpat. tātad kaloriju deficīts bija daudz lielāks. saprotu, ka muskuļi sver vairāk par taukiem, bet īsti neredzu iespēju ātrai muskuļu augšanai, jo ir ēdiena deficīts. + sports taču paātrina arī vielmaiņu.

3) iepriekšējā nedēļā uzsāku paildus diētai un spēka treniņiem arī kardio. 2 reizes nedēļā, kad man spēka treniņi, ņemu papildus arī aerobiku + 2 reizes nedēlā, kad nav spēka treniņi, mājas apstākļos uztaisu kardio. tad jautājums ir, vai šis režīms nav par traku? un vēl... vai tajās dienās, kad man ir sports, ir vairāk tomēr jāēd, piemēram, par 400 kcal lielāka deva? vai labāk tomēr neņemt aerobikas tajā dienā, kad man spēka treniņi, jo tad man kopā sanāk vismaz 2 stundas zālē pavadīt?
kāda tad īsti ir labākā proporcija kardio/spēka/diēta, ja mērķis ir samazināt masu un izveidot reljefu? vai gadījumā labāk nav no sākuma samazināt masu un tikai tad veidot reljefu?

12.06.2009. plkst. 14:11
bucīts bucīts Labāk no sākuma nomet svaru un tad audzē muskuļus, jo tur tomēr ir dažādas tās metodes. Ja tievēšanai vajag aerobo slodzi un diētu, tad muskuļiem vajag anaerobo slodzi un pēc treniņa jāieēd olbaltumvielām bagātu paiku
16.06.2009. plkst. 12:58
(2 atbildes)
Translate

Šodien

2019. gada 21. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Pasākumi

“ABBA THE SHOW” koncerts Rīgā

Sākot ar šī gada 2. oktobri sākusies publiskā biļešu tirdzniecība uz pasaules slavenās popgrupas “ABBA” autentiskās grupas “ABBA THE SHOW” koncertu ar daļēju oriģinālo...