Forums

defence defence vingrinājumi
Man ir radušies pārs jautājumi par vingrinājumiem...
Pirmais -Kādi ir labākie vingrinājumi, lai varētu uztaisīt `špagatu`?

Otrs - pirms kāda laika man bija lauzsta lāpstiņa, dēļ kuras man pašlaik viens plecs ir mazliet zemāk, nekā otrs + esmu pamanījis, ka man ir radies neliels kupris, ko es nevaru ciest, tāpēc esmu nolēmis atsākt trenēties. Treniņos neesmu bijis jau apmēram 1,5gadus, jo dabūju vairākas traumas pēc kārtas...nekādus smagos vingrinājums netaisos veikt, bet ar kaut ko vajag sākt :)

15.03.2009. plkst. 16:35
power_extreme power_extreme Par spagatu lai raxta lietprateeji, es varu pakomenteet otro jautaajumu :)
1) Ja jau ieprieksh treneejies, tad sewi vairaak vai mazaak zini, ieteiktu atsaakt visu ar mazaakiem svariem, iipashi traumeetaas vietas saudziigi. Katraa zinjaa speciaali izlaist neko nevajadzeetu. 1,5 gadi, shkiet, ir pietiekami ilga pauze. ... un ko aarsti prognozee?...
2) Runaajot par traumaam, droshi vien pats zini, no kaa jaaizvairaas Tew. Attieciigi - leenaa garaa, bez steigas, - noveelu izturiibu.

15.03.2009. plkst. 20:29
trainer trainer Špagatu vislabāk ir trenēt pārī ar partneri - nosēdies uz zemes maksimāli platām kājām. Partneris nosēžas iepretim ieliektām kājām, ar pēdām atspiežas pret tavu kāju lieliem (no iekšpuses, protams).
partneris paņem tavas rokas un lēnām atliecas uz atpakaļu un velk tevi uz priekšu tai pat laikā spiežot pretim ar kājām.

Vingrinājums efektīvs, tikai uzmanīgi tas jāveic, lai nepastiepj kaut ko ;)

par kupri: es iesaku aiziet pie speciālista, kas konsultē muguras defektu gadījumā - viņš parādīs vingrinājumus, kas tev jāveic, lai tiktu vaļā no kupra, kā arī fizioloģiski izstāstīs, ko tu vari darīt un ko nē.

16.03.2009. plkst. 10:33
1-3 (3 atbildes)
Translate

Šodien

2019. gada 20. novembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Pasākumi

Jauno mākslinieku darbu izstāde “Karstā laikmeta pērles”

Karstā laikmeta pērles. Brīdis, kad dzīvojam un kad esam pasaules telpā ir tik īss - kā uzplaiksnījums, kā mirklis, kad no nemirstības dzīlēm saules gaismā iznirst un iemirdzas...