Forums

zhorzhs zhorzhs kur nopirkt saites?
Man ir nelielas problēmas ar satvērienu, kas bieži vien traucē noturēt rokās lielāku svaru (piem, vilkmē, pievilkšanās reizēs). Labprāt izmantotu saites, kas palīdz stienim turēties rokās, tikai nezinu, kur tādu var dabūt.
Izzondēju Sportlandu - nekā. Ir padomi?

09.03.2009. plkst. 11:18
trainer trainer Vilkmē var lietot arī ačgārno satvērienu (viena roka virstvērienā, otra apakštvērienā) - tikai maini katru piegājienu, lai nepaliek šķība mugura. Centies saites (ļamkas) vilkt tikai uz lielajiem svariem, kamēr vari, taisi bez saitēm. Pievilkšanos - obligāti bez saitēm - tas ir vingrinājums, kas lielā mērā trenē satvērienu.

Ļamkas vari nopirkt specializētajos sporta veikalos (tiesa, ka sportlandos un tamlīdzīgos tādu nav). Re kur piemēram ir: http://www.fitshop.lv/good.php?hRQFZU0CSquidzQDpqT2rpqy
šāda veida ir vislabākās, konkrētās arī izskatās, ka jābūt ok.

09.03.2009. plkst. 13:01
zhorzhs zhorzhs Jā, es jau vilkmē praktizēju visādus satvērienus, taču jebkurā gadījumā stienis slīd laukā. Bez saites nekādi :( Protams, ka to izmantošu tikai uz lielajiem svariem.

Par pievilkšanos - piekrītu. Tas bija nebija labs piemērs :)

09.03.2009. plkst. 14:19
trainer trainer tad tev baigi švaks satvēriens, ačgārnajā vajadzētu varēt noturēt stieni tuvu rekordam. Vari paņemt tajā pašā fitshopā magnēzija pulveri - lai rokas neslīd, viņš mitrumu absorbē - respektīvi, tev rokas nesvīdīs un stienis turēsies stingrāk dārgi nemaksā kādi pāris lati, pietiks ilgam laikam.
09.03.2009. plkst. 15:09
zhorzhs zhorzhs Nav jau tā, ka es neko nevaru pavilkt bez saitēm. Līdz šim esmu cēlis un stādījis rekordus, taču nav patīkami, ka ceļot vairāk jādomā par to, vai pacelšu vai nē, bet par to, vai vispār noturēšu rokās.

katrā ziņā iegādāšu tās ļamkas. paldies.

09.03.2009. plkst. 15:21
power_extreme power_extreme Varu ieteikt Jums daudziem labu veikalu - baazi "Laasa 100" ;) Centraa, Riigaa (adrese ir netaa). Tur ir ljoti liela izveele sporta inventaaram + zemaakas cenas, nekaa veikalos, izmantojiet ;)
15.03.2009. plkst. 16:33
1-6 (6 atbildes)
Translate

Šodien

2019. gada 20. novembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Pasākumi

Māris Subačs Plakāti un domas

Vienu mēnesi – no 2008.gada 19.decembra līdz 2009.gada 18.janvārim – Latvijas Nacionālā mākslas muzeja izstāžu zāles Arsenāls Radošajā darbnīcā (II stāvā, Torņa ielā 1,...