Forums

diesel diesel Par manu programmu dazi jautajumi,ka butu labak.
Ka labak ir savienot dienas vingrinajumus,pateiksu kada ir mana programma.

1.dien. Krutis,Bicepsi,Tricepsi
2.dien Mugura,pleci
3dien brivs
4.krutis bicepsi,tricepsi
5.dien Mugura,pleci
6dien Kajas.

taisu es aptuveni 1.dien,2.dien, pa 4pieg visu un pa 8x
3dien, 4dien pa 4pieg visu un pa10x
kajas taisu 4pieg visu un pa 8x

Man teica,lai labak taisu sadi
1dien Krutis,biceps
2dien mugura,pleci,triceps
4dien taka 1diena
5diena taka 2diena
6dien tikai kajas
Un taisiit katru dienu piem. pa 4pieg un 7-8X tikai?
ka butu labak?
vnk es censos dabut nelielu muskulu masu virsu?
un intrese,ka labak ar tiem pieg. nu to 4pieg atstat, tas man liekas ir skaidrs,bet pa tam reizem,cik daudz labak taisit, man te saka,ja es taisu 10x tad tas ir pa daudz prieks muskulju masas,vajag 7-8x tikai un lielakus svarus.
paldies pagaidam,gaidu jusu atsaucibu.

05.01.2009. plkst. 20:25
trainer trainer pirmais jautājums, vai gribi strādāt pēc kultūrisma vai spēka programmas? ja kultūrisma programmas, tad visu pa 6-8x taisi, ja pēc spēka, tur pavisam cita pieeja.
iesaku pēc spēka, jo - augs spēks, augs arī masa. tā varbūt nebūs tik reljefaina kā kultūristam, bet masa būs un spēks būs krietni vairāk kā kultūristiem ;)

06.01.2009. plkst. 11:50
diesel diesel Nja,a ka ar to programmu labak taisit, ka 1dien krutis,biceps; 2. mugura,triceps, pleci?
vai labak ir 1dien krutis,biceps,triceps? 2dien. mugura,triceps,pleci?

Nu,es nezinu,man vajag ka labak ir, lai naktu klat labak muskulu masu, pec tam tor relefju var piesliipeet,ne ta?

tad man ka taisit, piem 4pieg, un pa cik reizem tad?

P.S. ka labak dabut uz nakti biezpienu iekshaa?? :D es nekadi tira veida ieest nevaru :o

06.01.2009. plkst. 13:56
trainer trainer uz ko tu gribi likt uzsvaru? - kādai konkrētai muskuļu grupai (piem., krūtis) vai trenēt visu ķermeni, tai skaitā kājas, muguru?

pareizi domā - dabūsi masu un spēku, tad varēsi piestrādāt pie reljefa ;)

Par biezpienu: es daru tā - ņemu 0,5% Valmieras biezpienu ar 10% krējumu, un ēdu vai nu ar dārzeņiem (tomātiem, gurķiem) vai ar vārītu vistu.

06.01.2009. plkst. 15:07
diesel diesel Nu ta,es gribu, lai vis kermenis labi izskatas(trenet visu kermeni),bet nedaudz vairak uzlikt uzsvaru uz krutim,bet, neatstajot citas kermena dalas novarta,jo,tas izskatisies nesmuki.
Man tagad sanak krutim es taisu kkadus ~5 vingrinajumus, ieteica man taisit pauzem nolaizot uz leju 1-2sec pauze,un tad augsa, 2 menesu laikam,man rezultats pieauga pa 10kg., max uzspiest vareju 80kg,bet tagad varu 90kg. tas ir labs rezultats?

Nu , un tad ka ar tam reizeem un piegajieniem ir? cik reizes taisit? sapratu ka 4 piegajieni katram der.

Aaa,un nebus pa treknu uz nakti ja ta edisu ? vnk lai liekais svars nenak klat.

06.01.2009. plkst. 17:12
trainer trainer par pauzēm tev ļoti pareizi pateica - ir grūtāk, bet spēks pieaug daudz iespaidīgāk.

90 kg ir jau samērā normāls rādītājs. Tad tu vari 90 kg uz 1x uzspiest? ja tas tavs maximums, varu tev uzrakstīt ar kādiem svariem jāstrādā, lai pēc 9 ned. būtu 5-10 kg klāt - tā kā trenējies samērā nesen potenciāls atļauj rezultātiem pieaugt straujāk.

Kopumā plāns tāds:
1dien - spiešana guļus, spiešana trenažierī krūtīm, pumpēšanās, pleci hantelēm, pleci trenažierī, pleci ar stieni, šragas, prese
2dien - pietupieni, izklupieni ar hantelēm rokās, kāju saliekšana/iztaisnošana, ikri, spiešana šaurais tvēriens, izvēršana hanteles vai trenažierī, hiperekstenzijas
3dien - brīvs vai aerobais
4dien - spiešana guļus, krosovers, vilkme, pievilkšanās, bloka vilkšana pie vēdera, augšējā bloka vilkšana pie krūtīm, prese
5dien - spiešana mazie svari pa 8x, tricepss (franču spiešana, bloks), bicepss (stienis, hanteles, hummer), hiperekstenzijas
6dien, 7dien brīvs vai kādā no dienām vari aerobo pataisīt.

ar tādu slodzi liekajam nevajadzētu būt. ja kaut kāda rezerve uzkrājas, vienkārši nedaudz samazini uztura apjomu un organisms noēdīs rezerves (taukus) ātri vien, jo būs iedarbināts maximalajā režīmā.

07.01.2009. plkst. 12:35
diesel diesel Nja 90kg max 1x varu uzcelt,pasam svars ir 75kg un esmu 183 gars.

nu ta, un pa cik reizem taisit katru vingrinajumu,tu nepateici?!

Un lieta tada,ka man svaru zale,diezgan daudz lietas kas nav,varu pateik kas ir, ta tada mums,savdabiga svaru zalite, taatad tur ir,hanteles visas, stieni visadi, taurenis, mugurai kur jalaiz uz leju stienis,der ari tricepsiem, hiperekst. un stienis ar aakiisiem,kur var aizaket,kad pietupienus taisa vai spiez krutim,aizmirsu ka sauc, taka,redzi ka nekas daudz un svarigs nav :(
un presei sols ari ir. un tas benkis kur var regulet ka pasam,tos gradus.
:((

07.01.2009. plkst. 22:27
trainer trainer skaidrs, tad:
krosoveru aizstaj ar taureniti.
stienis ar āķīšiem ir domāta Smita mašīna? bet pietupienus un spiešanu guļus ir jātaisa ar brīvajiem svariem. smita mašīnā var taisīt slīpo spiešanu guļus vai plecus, bet bāzes vingrinājumi jātaisa ar brīvajiem svariem.

bāzes vingrinājumiem pasaki, cik tev maksimums ir pietupienam (bet taisi līdz negatīvam leņķim, puspietupiens neskaitās), un vilkmei.

pārējiem vingrinājumiem taisi pa 8-10x, ikrus, hiperekstenzijas pa 15x, presi 20-30x.

Tad spiešana guļus - 1dien - smagā diena, tur taisi tā pa nedēļām:

6x3x70 (6 pieg., pa 3 x ar 70kg)
6x4x70
6x5x70
6x6x70
5x5x75
4x4x80
3x3x85
2x2x90
1x1x95

4dien vieglā diena krūtīm, taisi visas 9 nedēļas 6 piegājienus pa 2x ar 70 kg.

9 nedēļā tev jāuzspiež rekords uz 1x 95kg, iespējams pat sanāks 100. galvenais nekrīti kārdinājumā programmas vidū spiest lielāku svaru - tā programma ir speciāli paredzēta, lai kāpinātu potenciālu un pēdējās 3 nedēļās to izsmeltu. pēc tam uzrakstisi kā gāja un liksi nākamos svarus.

Visi piegājieni līdz 7 nedēļai jātaisa ar pauzi, pēdējās 2 nedēļās vari arī bez taisīt, lai izspiestu rekordu.

08.01.2009. plkst. 11:50
diesel diesel pietupienos es nemu maz,jo bail pa muguru,nemu tikai 40kg, vilkmei lidzigi 60kg tikai,vairak neesmu meginajis.

Gribeju jautat,krutim masa naks klat , ja sadi taisis?

un gribeju prasit,vai var vel kad taisu piem. 1dien. vel taisit, ar hantelem spiesanu piem.9x + taureni vel pa 9x?
vai tas bus pa daudz,vnk es krutim pieradis daudz taist 1dienas, agrak taisiju

spiesanu gulus,spiesanu ar hantelem,spiesanu 45grados uz solu,taureni, nu ta kka.

un presi es itka varu nedaudz vairak taisit,es domaju tapec vairak taisit., var?

08.01.2009. plkst. 15:30
trainer trainer es jau programmu iepriekšējos postos uzrakstīju pa dienām, šī ir tikai spiešanai guļus ar konkrētiem svariem, pēc tā ņem spiešanu trenažierī (ja nav, tad slīpo spiešanu) un pumpēšanos pirmdien.
4dien atkal pēc programmas vieglā diena spiešanai guļus un tad pārējo programmu.

Krūtīm protams pieaugs gan spēks, gan masa, jo ja spiedīsi vairāk tad loģiski, ka muskuļi kļuvuši spēcīgāki - lasi lielāki.

par pietupieniem un vilkmi: ja pareizi taisīsi nesačakarēsi it sevišķi ar tādiem svariem. Liec jostu un turi muguru, tad traumu nebūs.

08.01.2009. plkst. 15:58
diesel diesel Ok,tad pec 9nedeljam ieliksu rezultatus ;)
paldies,ja bus kadi jautajumi jautasu.

P.S.
gribeju jautat pa vitaminiem,kadus man lietot,tagad lietoju Multi-X
un proteinu dzeru 2x diena pirms un pec trenina BioTeach 100% iso whey.
varbut vel kko klat vajag? vai ir labi!?

08.01.2009. plkst. 18:26
diesel diesel Tatad,sodien izmeginaju to spiesanu,ko tu man ieteici,lieta tada,ka man baigi viegli pa tiem 6 pieg 3x gaja augsa,ka es panemu pa 4x tos 70kg,bet ari kka diezgan normali bija, nebija daudz japiepulas,tad beigas uzcetaisiju 7piegajienu pa 4x un 75kg , bet tad gan to pedejo reizi ar pulem dabuju augsa :D
varbut man kko pamainit vajag , ka saakuma es varu celt piem pa 6pieg. 5x 70kg,un ta uz augsu?

08.01.2009. plkst. 21:11
trainer trainer es jau rakstīju - nevajag krist kārdinājumā un celt lielākus svarus nekā programmā rakstīts. tas ka tu aizgāji līdz tam, ka gandrīz nevarēji vairs pacelt, ir lielākā kļūda gan iesācējiem, gan pat pieredzējušiem atlētiem, jo tas ļoti ātri var iedzīt bedrē (3-4 ned. tādā veidā un būsi bedrē). paskaties pēc programmas, tev 5.nedēļā jāspiež 5 piegājieni ar 75kg pa 5x, un 6.ned. - 4pieg.pa 4x ar 80kg, a tu knapi izspiedi 75 uz 4x vienā piegājienā, tas nozīmē, ka ātri skrienot, rezultāts nebūs.
tāda pieeja var nostrādāt, ja cītīgi ēdīsi steroīdus, bet, ja esi "naturālis", tad jāpieturas stingri pie programmas.

tā ideja jau ir tāda, ka 7 nedēļas tu krāj potenciālu, kuru izsmelsi 8.un 9.nedēļā, kad iesi uz maksimumu. tas ka vari viegli pacelt ir labi, taisi tīri, ar pauzēm un ja tev ir tik viegli, tad ar šo svaru mēģini attīstīt ātrumu - pēc nolaišanas uz krūtīm, spied to augšā ar maksimālu ātrumu, tā trenējot spēka impulsu.

Pirmdien sāc no 1.nedēļas - 6x3x70, kamēr viegli, strādā uz ātrumu, 4dien 6x2x70, ja ļoti viegli - vari kājas pacelt augšā un spiest ar pauzi maximāli tīri. tad būs rezultāts.

par ēdienu: viss atkarīgs no tavām finansiālajām iespējām - optimālā variantā vajag vēl daudz ko.

09.01.2009. plkst. 10:41
diesel diesel nu biju ari ta iedomajies,ka ta vajadzeja darit, paldies :)
09.01.2009. plkst. 15:03
ironman ironman incanti būtu zināt dizelim palidzeja programma? ieliec pec tam kaa gaaja !
13.01.2009. plkst. 11:49
_extreme_ _extreme_ tas toč būtu incanti
15.01.2009. plkst. 15:25
diesel diesel Nu ta padalisos informacija. esmu 1dien uzcelu 85kg, tatad nakamnedel jacelj 90kg un tad max 95
Gribeju prasit,ka ar to 100 ir, jacel taja pasa diena kad to 95 celt, vai nakama nedela?

Aaa... kkur dzirdeju ka ir labaaks proteins pa 100% iso whey, tur esot mazak ogljhidrati, kkur seit lasiju,bet neatradu?
varbut tu zini? ir labaks? saku domat citu kko padzert :)

25.02.2009. plkst. 14:54
trainer trainer kā gāja ar 85kg x 3? viegli aizgāja?

95kg cel uz 1x un ja aiziet normāli, tad tajā pašā dienā kārtīgi atpūties (kādas 5 min) pamēģini arī 100kg

25.02.2009. plkst. 15:10
trainer trainer par to kokteili: Scitec Nutrition 100% Whey pro. viņs 1a.lv ir nopērkams, garšīgāks kā tas biotech un sastāvs man arī labāk patīk :)
25.02.2009. plkst. 15:30
diesel diesel Nu neteiksu ka viegli gaja, 3x grutak gaja augsa,bet nu uzgaja, bet nu,sanaca vis pa 3x3,jaskatas ka ies ar 90 2x2

klausies,tu nevari iemest link kur var atrast vinu, 1a.lv mekleju bet neatradu :/

26.02.2009. plkst. 14:05
trainer trainer nu ja 3x3 uzgāja, tad 90x2 arī būtu jāuzspiež.

par to Scitecu - a tu uzjautā 1a - tur viņiem var uzrakstīt, viņi pateiks cik maksā. 100% zinu, ka viņiem ir, jo pats tur ņēmu nesen.

26.02.2009. plkst. 15:11
1-2021-4041-6061-8081-100101-120121-140141-147 (147 atbildes)
Translate

Šodien

2019. gada 18. septembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Pasākumi

Dabas koncertzāles mēģinājums mežā

Dabas koncertzāles projektā iesaistītie mūziķi un zinātnieki tikās mežā, pirmajā mēģinājumā, pirmā koncerta norises vietā - Strenču – Valkas ceļš, Bērzi, pie pagrieziena uz...