Forums

edgarsx23 edgarsx23 Kas ir geineris un ko labāk lietot ??
Sveiki,gribētos uzzināt ko tas geineris dod.Vienkārši nesaprotu viņš ir kā proteīns un takā ātrāk atjauno muskuļus?Un vēl viens jautājums-ko labāk lietot priekš masas?Sākumā esmu dzirdēji, ka jālieto zivju eļļa un vitamīnus,bet pēc tam proteīnu,kreatīnu vai to geiner?Ceru ka palīdzēsiet :).

14.08.2011. plkst. 22:17
halfway halfway Priekš masas ir jāsāk labi kārtīgi ēst. Olbaltumvielas (proteins) jāuzņem vismaz kādi 2 grami uz katru sava svara kilogramu Labākie proteīna avoti ir gaļa, zivis, olas, biezpiens. Zivju eļļa nenāk par skādi, bet bez tās arī var ļoti labi augt. Ja olbaltumvielas pietiekami uzņem, tad ēd rīsus vai auzas klāt un skaties vai masa aug. Ja neaug, tad palielini dienā apēsto rīsu/auzu pārslu daudzumu kamēr masa sāk augt. Un ēd tā lai sanāk apēst 1 gramu tauku uz katru ķermeņa kilogramu. Iesākumam pietiek ar šo. Vari vitamīnus paņemt- būs labāk. Ja pietiekami apēdīsi dienā, tad geineris nebūs vajadzīgs. Kreatīns nedos nekādu dižu efektu. Tās lietas vari ņemt, kad esi sācis pietiekami ēst.
26.08.2011. plkst. 00:40
edgarsx23 edgarsx23 Es lietoju zivju eļļu 2x dienā un 2x dienā vitamīnus un minerālus multy pro 32x,tie ir labi?Un daudz jāēd grius,rīsus,auzas,olas un piena produkti ja ?
26.08.2011. plkst. 14:34
halfway halfway Es arī tos vitamīnus lietoju. Ja esi iesācējs, tad netreniņa dienā vajadzētu pietikt arī ar tikai 1 tableti.
Vislabākā ir gaļa no proteīna avotiem un auzu pārslas no ogļhidrātu avotiem. Abas šīs lietas ir jāēd daudz un katru dienu. Arī taukvielas vajag uzņemt. Konkrētus daudzumus, ko jāapēd var izrēķināt atkarībā no sava svara un tā vai esi caurbira vai arī ar noslieci uz aptaukošanos. Palasi šeit vecākas diskusijas- tur daudz kas ir par to rakstīts ar piemēriem kā ēst katrā ēdienreizē. Tā pa lielam- kilograms vistas fileja un paka auzu pārslas dienā un masa augs. Vienīgi sākumā varbūt ir grūtāk to visu apēst, bet ar laiku vairs tā nav problēma.

26.08.2011. plkst. 19:24
1-4 (4 atbildes)
Translate

Šodien

2019. gada 23. septembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Pasākumi

Nickelback izdod jaunu albumu

Klajā nācis kanādiešu rokgrupas “Nickelback” sestais studijas albums “Dark Horse”, kas pieejams neatkarīgās mūzikas izdevniecības “Roadrunner” apgādā....